sobota, 8 lipca 2017 r., 03:33
Żukowo. Renault uderzyło w słup i dachowało - jedna osoba nie żyje, dwie są ranne
Do kolejnego tragicznego wypadku doszło na drogach powiatu kartuskiego. Na trasie Żukowo-Miszewo renault wypadło z trasy, wjechało do rowu, następnie uderzyło w słup energetyczny i dachowało. Wskutek zdarzenia śmierć na miejscu poniósł mężczyzna. Dwie kolejne osoby zostały ranne.

piątek, 7 lipca 2017 r., 20:05
Sierakowice. "Czołówka" opla z renault - cztery osoby w szpitalu
Cztery osoby trafiły do szpital wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowym późnym popołudniem w Sierakowicach na ulicy Dworcowej w Sierakowicach. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - opel astra i renault.

piątek, 7 lipca 2017 r., 18:20
Czaple. VW Sharan uderzył w przepust i dachował - nie żyje 39-letni mężczyzna
Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Czaplach (gm. Żukowo). VW Sharan, którym podróżowało dwóch mężczyzn, uderzył w przepust drogowy i dachował. Kierowca zginął na miejscu, pasażer został ranny.

piątek, 7 lipca 2017 r., 14:01
Puzdrowo. VW Vento uderzył w drzewo
W piątkowe przedpołudnie służby ratownicze interweniowały w Puzdrowie (gm. Sierakowice), gdzie kierujący VW Vento wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Wskutek zdarzenia został przetransportowany do szpitala.

środa, 5 lipca 2017 r., 13:27
Żukowo. Audi uderzyło w tył renault
Kobieta w ciąży została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe południe w Żukowie na K20. Kierujący audi najechał tam na tył dostawczego renault.

środa, 5 lipca 2017 r., 10:34
Przyjaźń. Mężczyzna zginął od postrzału
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę rano w Przyjaźni. Mężczyzna zginął od postrzału. Na razie nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy celowe działanie.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 20:45
Chwaszczyno. Toyota uderzyła w hondę
Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla obu kierujących zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowe późne popołudnie w Chwaszczynie. Kierujący toyotą najechał tam na tył hondy.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 13:57
Strażacy interweniowali w kartuskim szpitalu
We wtorkowe popołudnie strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze dachu Powiatowego Centrum Zdrowia w Kartuzach. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że podczas układania papy na dachu szpitala doszło do przegrzania pokrycia dachowego. Sytuacja jest już opanowana.

wtorek, 4 lipca 2017 r., 11:02
Na terenie byłego browaru w Kartuzach znaleziono zwłoki
W poniedziałkowy poranek na terenie byłego browaru przy ul. Klasztornej w Kartuzach natrafiono na zwłoki. Ciało znajdowało się w znacznym stopniu rozkładu, z uwagi czego trwa ustalanie płci i tożsamości denata.

poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 13:55
Dwulatka trafiła do szpitala. Wysmarowała buzię żrącą substancją
W czwartek doszło do niebezpiecznego zdarzenia w Sierakowicach. Dwuletnie dziecko miało kontakt z silnie żrącym środkiem chemicznym. Posmarowało sobie nim buzię. Dziewczynkę helikopterem przetransportowano do gdańskiego szpitala.