wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 15:16
Kartuzy. Potrącenie pieszego przez rowerzystę
We wtorkowe popołudnie służby otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez rowerzystę na Osiedlu XX-lecia w Kartuzach. Poszkodowany 61-latek został przetransportowany do szpitala, choć nie odniósł obrażeń. Rowerzysta odjechał z miejsca zdarzenia.

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 09:18
Leźno. Policjanci ustalili sprawcę potrącenia 32-latka
43-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego okazał się sprawcą potrącenia 32-latka, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w Leźnie. Kierujący toyotą, który po zdarzenia, odjechał do miejsca zamieszkania, tłumaczył się, że według niego nie doszło do potrącenia pieszego.

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 21:41
Leźno. Potrącił na przejściu dla pieszych 32-latka i uciekł
Trwa poszukiwanie sprawcy potrącenia, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w Leźnie. Kierujący toyotą avensis potrącił na przejściu dla pieszych 32-latka, po czym odjechał w kierunku Żukowa. Poszkodowany trafił do szpitala.

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 12:08
IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu. Lokalnie może spaść do 30 mm wody. Miejscami prognozowane są także burze.

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r., 08:48
Łyśniewo. Spłonął domek letniskowy
Pięć zastępów strażaków w poniedziałkowy poranek walczyło z pożarem domku letniskowego. Ogień najprawdopodobniej powstał tam na skutek nieszczelności przewodu kominowego.

sobota, 14 kwietnia 2018 r., 03:36
Lniska. Opel uderzył w słup. Nie żyje jedna osoba
W nocy z piątku na sobotę na drodze krajowej nr 7 w Lniskach doszło do wypadku. Opel uderzył w słup oświetleniowy. Na miejscu zginęła jedna osoba.

piątek, 13 kwietnia 2018 r., 16:51
Złodzieje motocykla w rękach policji
Kartuscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kartuskiego, którzy na początku kwietnia dokonali kradzieży motocykla. Podczas zatrzymania u jednego ze sprawców znaleziono amfetaminę.

czwartek, 12 kwietnia 2018 r., 19:06
Pożar poszycia leśnego w Sulęczynie
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru poszycia leśnego w Sulęczynie. Ogień objął powierzchnię około połowy hektara.

czwartek, 12 kwietnia 2018 r., 14:14
Policja poszukuje podejrzanych w sprawie kradzieży u jubilera
Kartuscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży w sklepie jubilerskim w Sierakowicach. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość trzech osób podejrzanych o to przestępstwo. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policją.

czwartek, 12 kwietnia 2018 r., 09:06
Załęże. Czołówka hyundai'a z mitsubishi
Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy poranek na trasie Przodkowo-Pomieczyno. Hyundai zderzył się tam czołowo z mitsubishi.