środa, 7 sierpnia 2019 r., 17:06
Staniszewo. Przy drodze znaleziono niewybuch
W środowe popołudnie służby zostały wezwane do Staniszewa, gdzie przy ulicy Wejherowskiej znaleziono niewybuch. W związku ze znaleziskiem ewakuowano mieszkańców pobliskich budynków. Na miejscu działają strażacy i policjanci, którzy zabezpieczają miejsce do momentu przybycia saperów.

środa, 7 sierpnia 2019 r., 16:58
Zaatakował 12-latkę. Jest portret pamięciowy pedofila
Kościerscy policjanci poszukują mężczyzny, który pod koniec lipca zaatakował 12-letnią dziewczynkę, a następnie ją molestował. Poszukiwany, domniemany pedofil, to mężczyzna w wieku około 40 lat, średniego wzrostu, o krępej budowie ciała. Jeśli go rozpoznajesz, skontaktuj się z policją.

środa, 7 sierpnia 2019 r., 07:50
Z trzema promilami na kradzionym ciągniku i z zakazem
42-letni mieszkaniec gminy Stężyca doprowadził do kolizji w Gołubiu. Okazało się, że poruszał się skradzionym ciągnikiem, miał zakaz prowadzenia pojazdów i trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany dzięki reakcji innego kierowcy. Grozi mu kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 09:54
Sierakowice. 14-letnia rowerzystka wpadła pod samochód
W sobotę w południe doszło do wypadku na ul. Lęborskiej w Sierakowicach. 14-letnia rowerzystka zjechała nagle na jezdnię wprost pod samochód.

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 09:27
Motocyklista ranny w wypadku w Leszczynkach
W niedzielę po południu doszło do wypadku w Leszczynkach w gminie Sierakowice. Do szpitala trafił 30-letni mieszkaniec Miechucina.

niedziela, 4 sierpnia 2019 r., 20:54
Pożar na terenie tartaku w Stężycy
W niedzielny wieczór strażacy interweniowali na terenie jednego z tartaku przy ulicy Kartuskiej w Stężycy. Ogniem objęta została sterta drewna oraz częściowo drewniany obiekt. Dzięki sprawnym działaniom udało się szybko opanować zagrożenie i zminimalizować skutki pożaru.

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 18:21
Poważny wypadek w centrum Przodkowa - pieszego zabrał śmigłowiec LPR
W piątek po południu doszło do poważnego wypadku w centrum Przodkowa. Kierująca skodą potrąciła na przejściu mężczyznę. Ten, w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 13:58
Zmarł 31-latek ranny w wypadku w Leźnie
Skuterzysta, który w środę trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w Leźnie, zmarł w nocy z czwartku na piątek w szpitalu w Gdańsku.

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 13:10
Zaginęła 49-latka z Rębiechowa - policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
49-letnia Wioletta Kankowska z Rębiechowa wyszła 26 lipca z domu i dotąd nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach.

czwartek, 1 sierpnia 2019 r., 10:29
15-latka z Potuł wróciła do domu cała i zdrowa
Poszukiwana we wtorek młoda mieszkanka gminy Stężyca w środę przed północą wróciła cała i zdrowa do domu.