sobota, 21 stycznia 2017 r., 21:39
Kolonia. Spłonęła przydomowa sauna
W sobotni wieczór strażacy interweniowali przy pożarze w Koloni (gm. Kartuzy). W ogniu stanął tam budynek drewniany, w którym mieściła się sauna.

piątek, 20 stycznia 2017 r., 13:13
Sierakowice. Renault uderzyło w tył toyoty
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na ulicy Lęborskiej w Sierakowicach. Kierujący dostawczym renault najechał na tył poprzedzającej go toyoty.

piątek, 20 stycznia 2017 r., 10:47
Kamienica Szlachecka. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez samochód
W piątkowe przedpołudnie doszło do tragicznego wypadku przy ulicy Rolniczej w Kamienicy Szlacheckiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że mężczyzna został tam przygnieciony przez samochód. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić 36-latkowi funkcji życiowych.

czwartek, 19 stycznia 2017 r., 11:17
Kawle. Iveco rozbiło się na drzewie - ranny kierowca
Młody mężczyzna został ranny w wypadku, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na trasie Kawle - Gowidlino. Dostawcze iveco uderzyło tam w drzewo.

środa, 18 stycznia 2017 r., 11:11
Miał przy sobie amfetaminę. Na widok radiowozu zaczął uciekać
Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, który został zatrzymany przez policyjny patrol. Na jego widok mężczyzna zaczął uciekać. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki.

sobota, 14 stycznia 2017 r., 16:03
Żukowo. Pożar zakładu na ul. Armii Krajowej
Najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru, do którego doszło w zakładzie balcharsko - lakieroniczym w Żukowie przy ulicy Armii Krajowej. W sumie pożarem objęte było około 200 metrów kw. hali usługowej. Straty oszacowano na około 120.000 zł.

piątek, 13 stycznia 2017 r., 14:42
W Gowidlinie "czołówka", w Łapalicach tir zablokował drogę
W piątkowe południe służby już dwukrotnie interweniowały przy zdarzeniach drogowych. W Gowidlinie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W Łapalicach ciężarówka stanęła w poprzek drogi, tym samym blokując ruch. Padający śnieg utrudnia warunki na drogach, stąd służby apelują zachowanie szczególnej ostrożności.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 16:50
Babi Dół. Zderzenie BMW z renault
Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 20 w Babim Dole. Renault zderzyły się tam z BMW.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 09:59
Kartuzy. Policjanci odzyskali przywłaszczony telefon
Mieszkanka powiatu wejherowskiego przywłaszczyła telefon wart kilkaset złotych. Policjantom z kartuskiej komendy udało się ją namierzyć i odzyskać urządzenie.

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 09:40
Wyczechowo. Uszkodzili samochód, ukradli z niego portfel i radio
Policjanci z Somonina zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kilka dni temu włamali się do samochodu, uszkodzili go i ukradli z niego portfel z dokumentami oraz radio. Grozi im nawet kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.