poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 19:41
Borowo. "Czołówka" peugeota z passatem
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Borowie. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - peugeot i VW Passat.

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 11:44
Kartuzy. 21-latek zatrzymany z amfetaminą
W sobotę rano policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Kartuz. Znaleziono przy nim woreczek z amfetaminą. Mężczyznę zatrzymano w BMW, którego był pasażerem. Okazało się, że kierowca tego pojazdu nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów i wcześniej zażywał narkotyki.

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 10:20
Kiełpino. Siedemnastolatka potrącona na przejściu dla pieszych
W piątkowy wieczór doszło do wypadku w rejonie skrzyżowania z ulicą Długą w Kiełpinie. Samochód osobowy potrącił tam 17-letnią dziewczynę.

piątek, 10 listopada 2017 r., 18:21
Silny wiatr nad Kaszubami - wydano ostrzeżenie
W piątek wieczorem i nocą oraz w sobotnie przedpołudnie na Pomorzu wystąpić ma silny wiatr. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.

piątek, 10 listopada 2017 r., 10:08
Kartuzy. Pożar pustostanu przy ul. Sędzickiego - nocowały w nim osoby bezdomne
W czwartek wieczorem doszło do pożaru opuszczonego budynku gospodarczego przy ul. F. Sędzickiego. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że w pustostanie nocowały osoby bezdomne.

środa, 8 listopada 2017 r., 20:02
Zajezierze. Osobówka uderzyła w drzewo
W środę wieczorem doszło do wypadku w Zajezierzu. Osobówka uderzyła w drzewo. W zderzeniu poszkodowana została jedna osoba - kierująca pojazdem kobieta.

środa, 8 listopada 2017 r., 12:04
Kolejna próba oszustwa - ostrzeż rodziców i dziadków
W środę w godzinach przedpołudniowych na ternie Kartuz doszło do kolejnej próby oszustwa metodą na policjanta. Na szczęście osoba, którą wybrał złodziej nie dała się oszukać i szybko powiadomiła policję. Funkcjonariusze apelują, by zachować szczególną ostrożność i proszą, by ostrzec osoby starsze, gdyż oszuści najczęściej w jednej lokalizacji podejmują nawet kilkanaście prób wyłudzeń pieniędzy.

środa, 8 listopada 2017 r., 11:56
Przodkowo-Czeczewo. Audi wypadło z drogi po zderzeniu z oplem
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie na trasie Przodkowo-Czeczewo. Audi po zderzeniu z oplem, wypadło z trasy i zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej na przydrożnej łące.

wtorek, 7 listopada 2017 r., 22:09
Dachowanie osobówki w Somoninie
W poniedziałek doszło do kolizji w Somoninie. Młody kierowca golfa wpadł w poślizg, auto następnie dachowało.

poniedziałek, 6 listopada 2017 r., 16:03
Żukowo. W piecu zagotowała się woda - omal nie doszło do wybuchu
W poniedziałkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia w jednym z budynków mieszkalnych w Żukowie. Woda w znajdującym się w nim piecu zagotowała się do tego stopnia, że pojawiło się zagrożenie wybuchem. Na miejsce wezwano strażaków.