poniedziałek, 9 października 2017 r., 13:00
Uciekał przed policją i wjechał do rowu. Był pijany
W miniony weekend policjanci zatrzymali na drogach powiatu kartuskiego kolejnych dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich dodatkowo nie posiadał uprawnień, nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciekać przed policjantami.

poniedziałek, 9 października 2017 r., 11:39
Somonino. Czołowo-boczne zderzenie opla z audi
W poniedziałkowe przedpołudnie służby interweniowały w Somoninie, gdzie na skrzyżowaniu czołowo-bocznie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zajścia poszkodowane zostało dziecko. Nie odniosło jednak poważniejszych obrażeń.

poniedziałek, 9 października 2017 r., 08:14
Zderzenie trzech pojazdów na K20
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w poniedziałkowy wczesny poranek na trasie Egiertowo-Hopowo. Zderzyły się tam trzy pojazdy - dwa samochody osobowe i bus.

niedziela, 8 października 2017 r., 15:46
Borek Kamienny. Dachował citroen
Kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne południe w Borku Kamiennym. Dachował tam citroen.

sobota, 7 października 2017 r., 16:10
Chwaszczyno. 36-letnia Ukrainka potrącona na przejściu dla pieszych
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Chwaszczynie. Kierujący audi potrącił tam przechodzącą przez przejście dla pieszych 36-letnią kobietę.

sobota, 7 października 2017 r., 15:27
Wyczechowo. Motocyklem uderzyli w znak -  dwie osoby ranne, w akcji LPR
Mężczyzna oraz kobieta w ciąży trafili do szpitala, po tym jak motocyklem uderzyli w znak i przewrócili się na betonowy wjazd do posesji. Kobietę do placówki medcznej przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

sobota, 7 października 2017 r., 03:05
Miszewo. Citroen wypadł z trasy, przebił ogrodzenie i wylądował w ogrodzie
W nocy z piątku na sobotę służby ratunkowe interweniowały w Miszewie, gdzie osobowy citroen, którym podróżowały trzy młode osoby, wypadł z trasy, przebił ogrodzenie posesji, zatrzymując się na drzewie. Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

piątek, 6 października 2017 r., 15:19
Miszewo. Miał prawie dwa promile alkoholu - spowodował kolizję
W czwartek w Miszewie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Okazało się, że jej sprawca ma w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Policjanci udaremnili mu dalszą jazdę, a także zatrzymali dokument uprawniający do kierowania pojazdami. Mężczyźnie grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

czwartek, 5 października 2017 r., 11:10
Kradł silniki, akumulatory i paliwo - jest w rękach policji
Kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi gminy Sierakowice, który dokonywał kradzieży z podwórek i niezabezpieczonych garaży na terenie gmin Sierakowice i Sulęczyno.

wtorek, 3 października 2017 r., 09:47
Brodnica Dolna. 34-latek zginął podczas prac polowych
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w Brodnicy Dolnej. Podczas prac polowych 34-letni mężczyzna wjechał ciągnikiem do stawu. Niestety mimo reanimacji zmarł.