piątek, 17 lutego 2017 r., 08:13
Kawle. Opel uderzył w drzewo i stanął w płomieniach
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się nocne zdarzenie na trasie Puzdrowo - Gowidlino. W miejscowości Kawle Opel Astra uderzył tam w drzewo, po czym stanęło w płomieniach. Kierowca pojazdu w porę zdążył oddalić się od płonącego samochodu.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 21:06
Chwaszczyno. Wyprzedzał sznur pojazdów.... chodnikiem!
Wyjątkowo wysokim poziomem bezmyślności i nieodpowiedzialności wykazał się kierowca VW Passata, który chcąc ominąć korki, wyprzedzał sznur pojazdów....chodnikiem. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło przed tygodniem w Chwaszczynie.

wtorek, 14 lutego 2017 r., 13:12
Żukowo. Zderzenie dwóch pojazdów na K20
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na ulicy Kościerskiej w Żukowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe VW Polo i Volvo V70.

wtorek, 14 lutego 2017 r., 11:04
Policjanci zatrzymali kolejne osoby z narkotykami
W niedzielę w odstępie kilku godzin policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Obydwoje zostali zatrzymani w Kartuzach podczas kontroli drogowych. Przy jednym znaleźli amfetaminę, drugi miał przy sobie marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 10:38
Sierakowice. Pijany i bez uprawnień spowodował kolizję
25-latek kierując VW Golfem spowodował kolizję z innym pojazdem. Jak się okazało był to tylko początek jego kłopotów. Młody mężczyzna nie tylko nie posiadał uprawnień do kierowania, ale też znajdował się w dość znacznym stanie nietrzeźwości.

niedziela, 12 lutego 2017 r., 20:26
Borcz. Seat zepchnięty z drogi rozbił się na drzewie - nie żyje mężczyzna
Do tragicznego w skutkach wypadku, doszło w niedzielny wieczór na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Borcz. Samochód osobowy marki Seat Ibiza uderzył tam w drzewo. Wskutek zdarzenia kierujący nim mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Stan podróżującej z nim dziewięciolatki określany jest jako dobry.

niedziela, 12 lutego 2017 r., 18:12
Tokarskie Pnie. Spłonął budynek jednorodzinny
Cztery zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem, do którego doszło w miejscowości Tokarskie Pnie (gm. Przodkowo). Ogień strawił tam wnętrze drewnianego budynku mieszkalnego.

niedziela, 12 lutego 2017 r., 17:50
Pożar komina w Węsiorach
W niedzielne popołudnie strażacy interweniowali przy pożarze, do którego doszło w budynku mieszkalnym w Węsiorach (gm. Sulęczyno). Na szczęście dzięki sprawnej akcji gaśniczej szybko udało się opanować zagrożenie.

niedziela, 12 lutego 2017 r., 12:12
W Leźnie audi zderzyło się z ciężarówką, w Lisich Jamach kolizja audi z oplem
W sobotę na drogach powiatu kartuskiego doszło do dwóch kolizji. W Leźnie Audi A3 zderzyło się z ciężarowym mercedesem, z kolei w Lisich Jamach kierująca Audi 80 wymusiła pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Opel Vectra.

piątek, 10 lutego 2017 r., 12:59
Sierakowice. 11-letni chłopiec wtargnął pod samochód
W czwartkowe popołudnie doszło do wypadku w Sierakowicach. 11-letni chłopiec nie upewnił się, czy może bezpiecznie przejść i wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.