poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 19:38
Borcz. Kolizja z udziałem czterech pojazdów na K20
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się poniedziałkowe zdarzenie, do którego doszło na krajowej "20". Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, busa i ciężarówki.

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 11:07
Kartuzy. Kradł prąd - grozi mu nawet pięć lat więzienia
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który nielegalnie pobierał prąd. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono też woreczek z amfetaminą.

sobota, 3 grudnia 2016 r., 14:18
Tuchom. Zderzenie Volkswagena z Fordem - jedna osoba ranna
Jedna osoba trafiła do szpitala, w wyniku zdarzenia do którego doszło w sobotni poranek w Tuchomiu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

czwartek, 1 grudnia 2016 r., 22:35
Zima daje się we znaki kierowcom - wypadki w Pępowie i Sulminie - pięć osób rannych
Spore opady śniegu sprawiły, że w czwartkowy wieczór warunki na drogach naszego powiatu zrobiły się wyjątkowo trudne. W Pępowie doszło do wypadku, w wielu miejscach cięższe pojazdy utknęły.

czwartek, 1 grudnia 2016 r., 11:17
Leźno. Czołowe zderzenie trzech pojazdów, w tym ciężarówki przewożącej butle z gazem
Jedna osoba trafiła do szpitala, w wyniku zdarzenia do którego doszło w czwartkowy poranek w Leźnie. Czoło zderzyły się tam trzy pojazdy, w tym ciężarówka przewożącą butle z gazem, która wskutek zajścia przewróciła się do rowu.

wtorek, 29 listopada 2016 r., 10:06
Kartuzy. Pobił i okradł pracownika stacji LPG
W poniedziałek przed południem doszło do rozboju na stacji gazu LPG w Kartuzach. Mężczyzna pobił drewnianym trzonkiem od łopaty pracownika, a potem ukradł pieniądze z kasy.

poniedziałek, 28 listopada 2016 r., 10:20
Egiertowo-Połęczyno. "Czołówka" fiata z peugeotem
Jedna osoba została poszkodowana na skutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy poranek na trasie Egiertowo - Połęczyno. Czołowo zderzyły się dwa samochody fiat z peugeotem boxerem.

niedziela, 27 listopada 2016 r., 19:28
Borcz. Audi wypadło z trasy na K20
Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się niedzielne zdarzenie, do którego doszło na krajowej "20" w miejscowości Borcz. Audi wypadło tam z trasy. Pasażerka - kobieta w ciąży - została profilaktycznie przetransportowana na badania. Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne, służby apelują o rozsądną jazdę.

niedziela, 27 listopada 2016 r., 14:12
Łączyńska Huta. Wywrócił się mlekowóz - kierowcy brak
W niedzielne popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Łączyńskiej Hucie (gm. Chmielno). Z drogi wypadł tam mlekowóz. Na miejscu zdarzenia nie zastano jednak kierowcy pojazdu.

sobota, 26 listopada 2016 r., 14:33
Złota Góra. Czołowe zderzenie forda z audi
Kierujący fordem został przetransportowany do szpitala po tym, jak kierowany przez niego pojazd czołowo zderzył się z jadącym naprzeciwka audi. Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą powiatową na Złotej Górze.