poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 09:27
Kartuzy. Zderzenie trzech pojazdów na ul. Węglowej
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się poniedziałkowe zdarzenie, do którego doszło na ulicy Węglowej w Kartuzach. Samochód dostawczy uderzył tam w passata, a ten w peugeota boxera.

niedziela, 25 czerwca 2017 r., 10:22
Borcz. Zderzenie seata z fordem
Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór na K20 w miejscowości Borcz. Seat czołowo-bocznie zderzył się tam z fordem.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 15:37
Tragedia nad jeziorem w Gołubiu. Utonął wędkarz
W sobotnie popołudnie strażacy interweniowali nad jeziorem w Gołubiu, gdzie utonął wędkarz. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tragedii. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

sobota, 24 czerwca 2017 r., 09:17
Somonino. Staczający się samochód przygniótł mężczyznę
Z urazem nogi do szpitala został przetransportowany mężczyzna, który został przygnieciony przez samochód. Do zdarzenia doszło w sobotni poranek w Somoninie.

piątek, 23 czerwca 2017 r., 08:45
Prokowo. Seat najechał na tył opla
W piątkowy poranek służby interweniowały na trasie Kartuzy-Prokowo, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 21:51
Garcz. Audi uderzyło w dwa drzewa i dachowało - ciężko ranny mężczyzna
Kierujący audi mężczyzna został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala po tym, jak kierowany przez niego pojazd w Garczu uderzył w dwa przydrożne drzewa, a następnie dachował. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Droga jest zablokowana.

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 15:29
W chwaszczyńskim lesie znaleziono ciało mężczyzny
Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w środowy wieczór w lesie w Chwaszczynie. Najprawdopodobniej denat to poszukiwany od 22 maja br. 60-latek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna poniósł śmierć poprzez powieszenie.

czwartek, 22 czerwca 2017 r., 10:55
Ukradł gry i książki udostępnione mieszkańcom na Rynku. Jest w rękach policji
Klub Literatury i Sztuki im. Grażyny Pytki podjął się kolejnej inicjatywy, która ma przyczynić się do ożywienia kartuskiego Rynku. Na jego płycie ustawiono namiot ze stolikami, grami i książkami, z których mogą korzystać mieszkańcy i turyści. Niestety gry i książki padły łupem złodzieja. Ten jednak nie wiedział, że całe zdarzenie utrwaliły kamery monitoringu, dzięki czemu sprawcę szybko zatrzymano. Dzięki pomocy sponsorów zakupiono nowe gry.

środa, 21 czerwca 2017 r., 13:53
Zranił brata nożem. Został zatrzymany i trafił do aresztu
Kara nawet trzech lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi zatrzymanemu w niedzielę przez kartuskich policjantów. Mężczyzna podczas kłótni groził nożem i zranił swojego 22-letniego brata. Nastolatek najbliższe trzy miesiące spędzi w policyjnym areszcie.

wtorek, 20 czerwca 2017 r., 19:11
Grzybno. Zderzenie trzech volkswagenów
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się wtorkowe zdarzenie, do którego doszło w Grzybnie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.