piątek, 7 czerwca 2019 r., 12:05
Jedna osoba ranna w Ostrzycach
57-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Ostrzycach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

piątek, 7 czerwca 2019 r., 11:25
Pępowo. Zderzenie audi z fiatem
Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenie, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie w Pępowie na ulicy Lipowej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - audi i fiat. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby.

środa, 5 czerwca 2019 r., 10:24
Samochód wpadł do jeziora - kierowca pijany?
We wtorkowy wieczór policjanci interweniowali w związku ze zdarzeniem, do którego doszło nad Jeziorem Cichym w Kartuzach. Samochód stoczył się do jeziora. Wszystko wskazuje na to, że kierowca pojazdu był nietrzeźwy. W samochodzie podróżowało też dziecko.

środa, 5 czerwca 2019 r., 09:26
Wypadek w Małkowie - motocyklista w szpitalu
Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło we wtorkowy wieczór w Małkowie. Motocykl najpierw zderzył się z innym pojazdem, potem wpadł do rowu.

środa, 5 czerwca 2019 r., 09:08
Kartuzy. 18-latka tonęła  na kartuskiej pływalni
We wtorkowy wieczór doszło do wypadku na pływalni Neczk w Kartuzach. 18-letnia dziewczyna, która wynajęła jeden z torów na basenie nagle zniknęła pod wodą. Natychmiast udzielono jej pomocy i podjęto akcje reanimacyjną. Nieprzytomną zabrano do szpitala helikopterem.

wtorek, 4 czerwca 2019 r., 18:26
Śmiertelny wypadek na trasie Kamela-Przywidz. Nie żyje motocyklista
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorkowe popołudnie na trasie Kamela - Przywidz. Motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Droga jest zablokowana.

wtorek, 4 czerwca 2019 r., 09:02
Miał ponad trzy promile, wsiadł za kierownicę zderzył się z dwoma pojazdami
Dzięki czujności mieszkańców w ostatnich dniach policjanci zatrzymali dwoje nietrzeźwych kierujących, którzy prowadzili pojazdy mając w organizmach ponad trzy promile alkoholu. Jeden z nich doprowadził do kolizji z BMW i volkswagenem. Na szczęście w zderzeniu nikt nie ucierpiał.

wtorek, 4 czerwca 2019 r., 08:50
Dwie osoby ranne w wypadku w Borczu
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór na drodze krajowej nr 20 w Borczu. Samochód osobowy dachował.

poniedziałek, 3 czerwca 2019 r., 10:53
Dwóch motocyklistów rannych w wypadkach w weekend
W miniony weekend na drogach powiatu kartuskiego doszło do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Policjanci apelują do kierowców, by zachowali szczególną ostrożność na drogach.

czwartek, 30 maja 2019 r., 20:53
Jedna osoba poszkodowana w wypadku w Zajezierzu
W czwartkowe popołudnie doszło do wypadku na trasie Miechucino-Zajezierze. Zderzyły się tam samochód osobowy z dostawczym. Jedna osoba trafiła do szpitala.