wtorek, 4 kwietnia 2017 r., 15:06
39-letni kościerski bokser i 25-latek zatrzymani pod zarzutem sutenerstwa
We wtorkowy poranek funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod zarzutem sutenerstwa zatrzymali dwóch mieszkańców Kościerzyny - 25-latka i 39-latka. Obaj mieli zajmować się pobieraniem opłat i tzw. ochroną prostytutek na terenie powiatów kościerskiego i kartuskiego. Wobec 39-latka prokuratura skierowała wniosek do sądu o tymczasowy areszt.

wtorek, 4 kwietnia 2017 r., 14:13
Mirachowo. Ciężarówka rozbiła się na drzewie
We wtorek w południe doszło do wypadku na trasie Miechucino - Mirachowo. Samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Kierowca został przewieziony do szpitala.

wtorek, 4 kwietnia 2017 r., 09:07
Kartuzy. BMW zderzyło się z daewoo
Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się wtorkowe zdarzenia, do którego doszło na ulicy Wzgórze Wolności w Kartuzach. BMW zderzyło się tam z daewoo.

piątek, 31 marca 2017 r., 17:08
Tuchlino. Pożar w kurniku
Sześć zastępów straży pożarnej walczyło w piątkowe popołudnie z pożarem, do którego doszło w kurniku w Tuchlinie. Dzięki natychmiastowych i sprawnym działaniom szybko udało się opanować zagrożenie, a tym samym znacząco ograniczyć straty.

czwartek, 30 marca 2017 r., 14:01
Wieżyca. Mercedes wypadł z drogi
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się czwartkowe zdarzenie, do którego doszło w Wieżycy. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i wjechał do rowu.

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 18:54
Kartuzy. Dziewczynka utknęła na wyspie - pomogli strażacy
W poniedziałkowe popołudnie kartuscy strażacy interweniowali na Wyspie Łabędziej w Kartuzach, gdzie dziewięciolatka po przedostaniu się na wyspę, miała trudności z powrotem na brzeg.

niedziela, 26 marca 2017 r., 17:19
Karwacja. Audi rozbiło się na drzewie - dwie młode osoby ranne
Do poważnego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 211. Samochód osobowy marki audi uderzył w drzewo. W zdarzeniu ucierpiały dwie młode osoby. Kierowcę z miejsca wypadku zabrał helikopter, do szpitala przewieziono też pasażerkę pojazdu.

piątek, 24 marca 2017 r., 09:52
Lniska. Dostawczy mercedes uderzył w DAFa
Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się piątkowe poranne zdarzenia na K7 w Lniskach. Kierujący dostawczym mercedesem najechał tam na tył ciężarowego DAFa.

środa, 22 marca 2017 r., 08:47
Żukowo. Drzwi salonu fryzjerskiego oblane kwasem masłowym
W poniedziałkowe popołudnie strażacy interweniowali przy ulicy Gdyńskiej w Żukowie, gdzie drzwi jednego z salonów fryzjerskich oblano kwasem masłowym. Pracownicy zakładu samodzielnie opuścili lokal. Nikt nie wymagał hospitalizacji.

wtorek, 21 marca 2017 r., 17:02
Leszno. Zderzenie trzech pojazdów - 5-letnie dziecko w szpitalu
Dwie osoby zostały ranne wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 224 w Lesznie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.