sobota, 31 grudnia 2016 r., 19:33
Nowe Czaple. Płonął budynek gospodarczy
Pięć zastępów straży pożarnej w sylwestrowy wieczór walczyło z pożarem, do którego doszło w Nowych Czaplach (gm. Stężyca). Ogień, którym objęty był budynek gospodarczy, najprawdopodobniej powstał na skutek nieszczelności przewodu dymowego.

czwartek, 29 grudnia 2016 r., 18:50
Sierakowice. Dwa samochody zderzyły się na ul. Dworcowej
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyła się kolizja, do której doszło w Sierakowicach. To już czwarty wypadek, który miał miejsce w czwartek na drogach powiatu kartuskiego.

czwartek, 29 grudnia 2016 r., 15:33
Leźno. Skoda uderzyła w drzewo - jedna osoba ranna
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło w Leźnie. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

czwartek, 29 grudnia 2016 r., 08:41
Wypadek na trasie Miszewo-Banino - jedna osoba ranna
Jedna osoba została ranna wyniku wypadku, do którego doszło na trasie Miszewo-Banino. Samochód osobowy uderzył tam w choinkę przy jednej z posesji.

środa, 28 grudnia 2016 r., 10:52
Sopot. Ugodził nożem i uciekł - ranni to 21-letni mieszkańcy Chwaszczyna
Wtorkowym wczesnym rankiem na sopockim Monciaku najprawdopodobniej 27-letni mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego zaatakował nożem dwóch młodych mieszkańców Chwaszczyna. Po zadaniu ran, uciekł. Obaj 21-latkowie zostali przetransportowani do szpitala, jeden z nich jest w ciężkim stanie.

wtorek, 27 grudnia 2016 r., 17:41
Sulęczyno. Busem prosto w słup - kierowca w szpitalu
Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia, do którego doszło w Sulęczynie. Samochód dostawczy uderzył tam w słup.

wtorek, 27 grudnia 2016 r., 17:16
Prokowo. Czołowe zderzenie Volkswagena i Citroena
Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Prokowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

wtorek, 27 grudnia 2016 r., 11:48
Jak upłynął świąteczny weekend na drogach powiatu kartuskiego?
Wyjątkowo spokojnie upłynęły świąteczne dni na drogach w Kartuskiem. Doszło do jednego wypadku - dzień przed Wigilią, w święta natomiast policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

piątek, 23 grudnia 2016 r., 13:51
Kartuzy. Wpłacili zaliczki -  towaru nie otrzymali
Jedna z kartuskich firm miała pobierać zaliczki na realizację i montaż drzwi i paneli podłogowych. Klienci towaru jednak nie otrzymali. Zawiadomienie w tej sprawie na policję złożyły już cztery osoby, które zostały poszkodowane na ponad 40.000 zł. Osób poszkodowanych może być jednak więcej.

piątek, 23 grudnia 2016 r., 13:35
Łapalice. Golf wypadł z drogi i rozbił się na drzewie
Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie na trasie Kartuzy - Łapalice. VW Golf III wypadł tam z trasy, a następnie uderzył w drzewo i dachował. Droga wojewódzka jest zablokowana.