poniedziałek, 19 marca 2018 r., 12:02
Kamienica Królewska. Pijany 42-latek po raz kolejny za kierownicą
W miniony weekend policjanci zatrzymali kolejnego amatora jazdy na podwójnym gazie. Jak się okazało zatrzymany w Kamienicy Królewskiej 42-latek, nie tylko prowadził samochód mając w organizmie 1,4 promila alkoholu, ale uczynił to już po raz kolejny. Od lutego miał bowiem zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 11:51
Wypadek w Łapalicach - młody kierowca uderzył w drzewo
W niedzielny wieczór doszło do wypadku w Łapalicach. 19-latek kierujący golfem uderzył samochodem w drzewo. Wskutek zderzenia do szpitala trafiła jedna osoba.

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 11:48
Zderzenie osobówki z autobusem. Jedna osoba w szpitalu
W piątek przed południem w Tuchomiu doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Wskutek tego ranna została jedna osoba - 39-letnia mieszkanka Gdyni.

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 11:42
Chciał ominąć zwierzę, wjechał do rowu
Dwie osoby doznały obrażeń ciała wskutek zdarzenia, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Łapalicach. Kierowca skody chcąc ominąć zwierzę na drodze, wjechał do rowu.

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 10:48
We wtorek i środę więcej kontroli policyjnych na drogach
Przez dwa dni, 20 i 21 marca, policjanci będą prowadzić na drogach powiatu kartuskiego działania kontrolno-prewencyjne pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Policjanci apelują o rozwagę, przestrzeganie przepisów, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, cierpliwość oraz wyrozumiałość dla innych uczestników ruchu drogowego.

piątek, 16 marca 2018 r., 11:11
Z promilami i pod wpływem narkotyków
W czwartkowy wieczór policjanci na drogach powiatu kartuskiego zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich prowadził auto mając w organizmie prawie dwa promile alkoholu, drugi był pod wpływem środków odurzających.

czwartek, 15 marca 2018 r., 14:28
Kiełpino. Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na skrzyżowaniu w Kiełpinie. Opel zderzył się tam z dostawczym nissanem.

czwartek, 15 marca 2018 r., 11:57
Żukowo. 31-latek stracił przytomność podczas treningu - mimo reanimacji zmarł
Nie żyje 31-letni piłkarz ręczny oraz trener squasha. Zasłabł i stracił przytomność podczas treningu w piłkę ręczną na hali w Żukowie. Mimo podjętej reanimacji, nie udało mu się przywrócić czynności życiowych.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 16:15
Policja udostępniła nagranie z napadu w Żukowie - sprawdź, czy rozpoznajesz sprawcę
Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach udostępniła materiały wideo z czwartkowego napadu na placówkę bankową w Żukowie. Osoby, które mogą zidentyfikować sprawcę proszone są o kontakt z policją.

poniedziałek, 12 marca 2018 r., 12:23
Policjanci apelują do kierowców w sprawie napadu w Żukowie
Poszukiwania sprawcy czwartkowego napadu na placówkę bankową w Żukowie trwają. W związku z tym, policjanci proszą o kontakt wszystkich kierowców, którzy mają w samochodach kamerki i w dniu napadu między godziną 13.45 a 14.30 przejeżdżali ulicami Książąt Pomorskich, Gdyńską lub Gdańską.