czwartek, 11 lipca 2019 r., 13:22
Lniska. Zderzenie osobówki z ciężarówką, wiozącą 900 litrów paliwa
W środę wieczorem wieczorem doszło do wypadku na krajowej siódemce w Lniskach. Kia zderzyła się ciężarówką przewożącą paliwo. Wskutek wypadku część paliwa wyciekła z pojazdu.

czwartek, 11 lipca 2019 r., 12:42
Wypadek w Tuchlinku - troje nastolatków w szpitalu
W środę wieczorem doszło do zderzenia dwóch pojazdów w Tuchlinku. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiło dwóch szesnastolatków i piętnastolatek.

czwartek, 11 lipca 2019 r., 10:56
Sierakowice. Okradli kościelną skarbonkę - grozi im nawet 10 lat więzienia
Kara nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić 21-latkowi i 19-latkowi, którzy we wtorkowe popołudnie włamali się i okradli jedną ze skarbonek w kościele św. Marcina w Sierakowicach. 21-latka zatrzymali policjanci z jednym z mieszkańców.

środa, 10 lipca 2019 r., 15:08
Witold Bronk, komendant komisariatu w Sierakowicach pożegnał się z mundurem
W ubiegłym tygodniu, po 28 latach służby w Policji na emeryturę przeszedł asp. sztab. Witold Bronk, komendant Komisariatu Policji w Sierakowicach. Za lata pracy podziękowali mu kom. Andrzej Kiełkowski, Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach, koledzy z pracy oraz wójtowie gminy Sierakowice i Sulęczyno. Obowiązki komendanta w Sierakowicach przejmie asp.szt. Krzysztof Myszk, natomiast posterunkiem policji w Sulęczynie zarządzać będzie asp.szt. Jarosław Pyszka.

środa, 10 lipca 2019 r., 09:52
Leźno. Miał 2,6 promila, uderzył w auto matki z dwójką dzieci
We wtorkowe popołudnie doszło do kolizji dwóch pojazdów w Leźnie. Spowodował ją pijany 42-latek.

wtorek, 9 lipca 2019 r., 19:41
Był poszukiwany. Wpadł, bo pijany wsiadł za kierownicę. Zatrzymał go policjant na urlopie
Kara nawet dwóch lat pozbawienia wolności grozi 59-latkowi, którego w sobotę zatrzymała policja. Mężczyzna najprawdopodobniej prowadził pod wpływem alkoholu. Był też poszukiwany przez policję. Ujęto go dzięki reakcji dzielnicowego z Chmielna, który wybierał się z rodziną na urlop.

wtorek, 9 lipca 2019 r., 10:50
W Dzierżążnie znaleziono ciało 64-letniego mężczyzny
Na terenie dawnej żwirowni nad Jeziorem Mezowskim w Dzierżążnie ujawniono ciało mężczyzny.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 13:28
Gołubie. MAN skasował słup energetyczny i uderzył w opla
Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Gołubiu. Kierujący MAN-em zjechał na pobocze, kasując słup energetyczny i ogrodzenie posesji, a następnie uderzył w bok jadącego z przeciwległego kierunku opla.

piątek, 5 lipca 2019 r., 09:01
Policjanci zatrzymali w Kartuzach pięciu mężczyzn z amfetaminą
W ciągu ostatniego tygodnia policjanci z Kartuz i Gdańska podczas patroli zatrzymali na terenie Kartuz aż pięcioro mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara nawet trzech lat pozbawienia wolności.

piątek, 5 lipca 2019 r., 07:48
Maks. Wypadek z udziałem czterech pojazdów
Jedna osoba została ranna wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek w Maksie na drodze wojewódzkiej. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe: fiat, Alfa Romeo, citroen i volkswagen. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny zdarzenia. Ruch odbywa się wahadłowo.