poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 11:54
Był kompletnie pijany i prowadził auto - kierowcy zareagowali
W miniony weekend policjanci zatrzymali na drogach powiatu kartuskiego trzech nietrzeźwych kierowców. Jednemu z nich udaremniono jazdę dzięki czujności innych uczestników ruchu.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 11:10
Kartuzy. 26-letni wandal powybijał szyby w SKM - grozi mu do pięciu lat więzienia
Kartuscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który powybijał szyby w pociągu SKM na dworcu w Kartuzach. Straty oszacowano na prawie 20 tysięcy złotych. Sprawcy grozi nawet do pięciu lat pozbawienia.

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 08:04
Leźno. Zderzenie passata z BMW podczas wyprzedzania
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek wczesnym rankiem na K7 w Leźnie. Podczas wykonywania manewru wyprzedzania passat zderzył się tam z BMW.

niedziela, 11 czerwca 2017 r., 17:32
W Jeziorze Kiełpińskim Dużym utonął 53-latek
W niedzielne przedpołudnie strażacy otrzymali informację, iż w jeziorze Kiełpińskim Dużym najprawdopodobniej utopił się mężczyzna. Po kilku godzinach przeczesywania głębin i brzegu akwenu udało się zlokalizować ciało 53-latka.

piątek, 9 czerwca 2017 r., 21:17
Brodnica Górna. VW Golf zderzył się z audi
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło piątkowym wieczorem w Brodnicy Górnej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - VW Golf z Audi A4.

piątek, 9 czerwca 2017 r., 13:57
Podróbki markowych ubrań w kartuskich sklepach - policjanci zabezpieczyli około 750 sztuk odzieży
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z kartuskiej komendy zabezpieczyli odzież, której wartość szacunkowa wynosi ponad 200 tys. zł. Zabezpieczone bluzki, koszule, spodnie i inne ubrania z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek znajdowały się w dwóch sklepach na terenie Kartuz, a trzeci był prowadzony jako sprzedaż wysyłkowa. Za obrót podrobionymi towarami grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

środa, 7 czerwca 2017 r., 14:30
Policja poszukuje zaginionego 60-latka
Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach poszukuje zaginionego w dniu 22 maja br. Józefa Milera. Mężczyzna w dniu zaginięcia w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną, jak również nie powrócił do miejsca zamieszkania.

wtorek, 6 czerwca 2017 r., 20:12
Kartuzy. W mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny
Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono we wtorkowy wieczór w jednym z mieszkań na os. Sikorskiego w Kartuzach. Służby zaalarmowała sąsiadka mężczyzny. Wstępnie wykluczono, by do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

wtorek, 6 czerwca 2017 r., 09:10
Przewóz. Dostawczak najechał na tył citroena
We wtorkowy poranek służby ratunkowe interweniowały w Przewozie, gdzie na drodze wojewódzkiej kierujący samochodem dostawczym najechał na tył citroena. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 11:48
Wieżyca. Citroen najechał na tył VW Transportera
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się niedzielne zdarzenie drogowe, do którego doszło na K20 na wysokości miejscowości Wieżyca. Citroen najechał tam na tył VW Transportera.