piątek, 3 lutego 2017 r., 20:14
Żukowo. Dwie osoby podtrute tlenkiem węgla
W piątkowe popołudnie strażacy interweniowali w Żukowie, gdzie w jednym budynków dwie osoby podtruły się czadem. W ich mieszkaniu miernik tlenku węgla wskazał stężenie w wysokości około 440 ppm tego wysoce trującego gazu. Kobieta i mężczyzna trafili do szpitala. A strażacy ponownie przypominają, co zrobić, by nie stać się ofiarą cichego zabójcy.

piątek, 3 lutego 2017 r., 10:31
Starkowa Huta. Kolizja na K20
Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla kierujących pojazdami zakończyło się piątkowe zdarzenie, do którego doszło w Starkowej Hucie. Kierujący fiatem wymusił pierwszeństwo na jadącej drogą główną hondzie, doprowadzając do zderzenia obu samochodów.

piątek, 3 lutego 2017 r., 10:30
W Borowie poszukiwano zaginionego 20-latka
Policjanci wraz ze strażakami w czwartkowe popołudnie i wieczór poszukiwali w okolicach Borowa zaginionego młodego mężczyzny. Odnaleziono go po kilku godzinach.

piątek, 3 lutego 2017 r., 09:44
Policjanci poszukują właściciela znalezionego telefonu
Na Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach czeka na właściciela zguba - telefon marki LG. Osoba, do której należy proszona jest o kontakt z policją.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 11:58
Żukowo. 36-latek spowodował kolizję. Miał ponad 1,4 promila
Żukowscy policjanci zatrzymali w poniedziałek kolejnych amatorów jazdy na podwójnym gazie. Jeden z nich spowodował kolizję i wsiadła za kierownicę mimo braku uprawnień. Druga z zatrzymanych osób to 31-letnia mieszkanka powiatu - miała ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 08:46
Miszewo. Zderzenie busa z "osobówką"
Na skrzyżowaniu w Miszewie we wtorkowy pornek doszło do zdarzenia drogowego. Bus zderzył się tam z samochodem osobowym. Wskutek zajścia poszkowana została jedna osoba.

wtorek, 31 stycznia 2017 r., 08:19
Borowo. Pożar w mieszkaniu - 80-latek w ciężkim stanie
We wtorkowy poranek doszło do pożaru w jednym z mieszkań przy ulicy Spokojnej w Borowie. Pożar powstał pod łóżkiem,na który spał mężczyzna. Nieprzytomnego 80-latka przetransportowano do szpitala w Gdyni.

poniedziałek, 30 stycznia 2017 r., 13:50
Chwaszczyno. Zderzenie renault z ciężarówką
Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na K20 w miejscowości Chwaszczyno. Renault zderzyło się tam z ciężarowym mercedesem.

poniedziałek, 30 stycznia 2017 r., 11:17
Kolejni nietrzeźwi kierowcy w rękach policji. Rekordzista miał 2,8 promila
Trzech nietrzeźwych kierowców, w tym dwóch bez uprawnień do kierowania pojazdami zatrzymali w miniony weekend na drogach powiatu funkcjonariusze policji. Rekordzista miał około 2,8 promila. Dodatkowo funkcjonariusze ujęli dwóch kierowców, którzy prowadzili pojazdy mimo sądowych zakazów.

poniedziałek, 30 stycznia 2017 r., 10:15
Kartuzy. 2-letnie dziecko potrącone na przejściu dla pieszych
W niedzielne popołudnie na przejściu dla pieszych na placu św. Brunona samochód potrącił dwuletnią dziewczynkę. Wyrwała się swojej mamie i wbiegła na jezdnię na czerwonym świetle wprost pod przejeżdżające auto.