poniedziałek, 11 marca 2019 r., 13:31
Żukowo. Nietrzeźwy, bez uprawnień i poszukiwany przez sąd
W miniony weekend w Żukowie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Jeden z nich kierował pojazd w stanie nietrzeźwości, drugi prowadził samochód mimo cofniętych uprawnień, z kolei trzeci był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 10:16
Staniszewo. Zderzenie dwóch pojazdów - jedna osoba w szpitalu
W poniedziałkowy poranek służby interweniowały w Staniszewie, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano jedną osobę.

piątek, 8 marca 2019 r., 16:18
Babi Dół. Kolizja na K20
Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w piątkowe popołudnie na K20 na odcinku między Borczem, a Babim Dołem. Audi zderzyło się tam z mercedesem.

piątek, 8 marca 2019 r., 10:57
Wichury na Kaszubach - wydano ostrzeżenie przed silnym wiatrem
Piątek na Kaszubach zapowiada się bardzo wietrzenie. Wiatr w porywach może osiągać prędkość nawet 85 km/h. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.

piątek, 8 marca 2019 r., 10:01
Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, więc mundurowi musieli ruszyć za nim w pościg. Okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a w organizmie miał około dwóch promili alkoholu.

środa, 6 marca 2019 r., 16:13
Policjanci ostrzegają przed oszustwami z wykorzystaniem systemu BLIK
Kartuscy policjanci ostrzegają przed nową metodą wyłudzenia pieniędzy. Tym razem oszuści posługują się systemem płatności BLIK. Działają na różne sposoby - zarówno poprzez włamania na konta na portalach społecznościowych, jak i za pośrednictwem aukcji internetowych.

środa, 6 marca 2019 r., 14:14
Zderzenie dwóch pojazdów w Smętowie Chmieleńskim
We wtorek w południe doszło do zderzenia dwóch samochodów w Smętowie Chmieleńskim. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał.

środa, 6 marca 2019 r., 12:45
Policjanci poszukują właścicieli przedmiotów odzyskanych z kradzieży
Kosiarka spalinowa, obrazy, podkaszarki, siekiery, wazony, piłę spalinową - to przedmioty, które policjanci znaleźli u 37-letniego mieszkańca gminy Parchowo. Śledczy podejrzewają, że przedmioty te mogą pochodzić z kradzieży.

wtorek, 5 marca 2019 r., 12:52
Zatrzymano sprawców pobicia 19-latka w Brodnicy Górnej
Do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi sprawcom pobicia 19-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Do zdarzenia doszło w minioną środę, w piątek podejrzanych zatrzymała policja. Odpowiedzialni za czyn 19-latek i 23-latek najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Do sprawy zatrzymano też 19-latkę, która odpowie za podżeganie do przestępstwa.

wtorek, 5 marca 2019 r., 11:19
Zaginął Henryk Winczewski z Cieszenia - policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
52-letni mieszkaniec Cieszenia, Henryk Winczewski wyszedł z domu 24 lutego i do tej pory nie powrócił. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny.