niedziela, 26 marca 2017 r., 17:19
Karwacja. Audi rozbiło się na drzewie - dwie młode osoby ranne
Do poważnego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 211. Samochód osobowy marki audi uderzył w drzewo. W zdarzeniu ucierpiały dwie młode osoby. Kierowcę z miejsca wypadku zabrał helikopter, do szpitala przewieziono też pasażerkę pojazdu.

piątek, 24 marca 2017 r., 09:52
Lniska. Dostawczy mercedes uderzył w DAFa
Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się piątkowe poranne zdarzenia na K7 w Lniskach. Kierujący dostawczym mercedesem najechał tam na tył ciężarowego DAFa.

środa, 22 marca 2017 r., 08:47
Żukowo. Drzwi salonu fryzjerskiego oblane kwasem masłowym
W poniedziałkowe popołudnie strażacy interweniowali przy ulicy Gdyńskiej w Żukowie, gdzie drzwi jednego z salonów fryzjerskich oblano kwasem masłowym. Pracownicy zakładu samodzielnie opuścili lokal. Nikt nie wymagał hospitalizacji.

wtorek, 21 marca 2017 r., 17:02
Leszno. Zderzenie trzech pojazdów - 5-letnie dziecko w szpitalu
Dwie osoby zostały ranne wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 224 w Lesznie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 20:38
Brodnica Górna. Pożar samochodu - ranni zostali matka i dwóch synów
Trzy osoby z poparzeniami zostały przewiezione do szpitala na skutek pożaru, do którego doszło w jednym z garaży w Brodnicy Górnej. Spłonął tam samochód.

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 17:12
Sulęczyno. Pożar w kotłowni
W poniedziałkowe popołudnie strażacy interweniowali podczas pożaru w Sulęczynie. W jednym z budynków mieszkalnych zapaliła się składowana w kotłowni między innymi makulatura.

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 11:12
Był pijany, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policję kierowca BMW. Mężczyzna spowodował kolizję w Klukowej Hucie i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci udaremnili mu dalszą jazdę w Przewozie.

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 10:39
Kiełpino. 8-letni chłopiec został potrącony przez samochód
Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił ośmiolatek, którego w sobotnie przedpołudnie potrącono na przejściu dla pieszych.

sobota, 18 marca 2017 r., 17:28
Borowo. Czołowo-boczne zderzenie nissana z golfem
W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Borowie, gdzie czołowo-bocznie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby - kierującą nissanem oraz dwoje dzieci podróżujące golfem.

sobota, 18 marca 2017 r., 11:42
Przodkowo. Seat zderzył się z mitsubishi
Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie przedpołudnie przed Przodkowem. Seat najechał tam na tył poprzedzającego go mitsubishi.