poniedziałek, 10 września 2018 r., 13:39
Lupo skasowało słup i zatrzymało się na skarpie obwodnicy Kartuz
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na obwodnicy Kartuz. Kierująca VW Lupo kobieta uderzyła w słup oświetleniowy, kończąc podróż na skarpie.

niedziela, 9 września 2018 r., 13:15
Wypadek w Kobysewie - cztery osoby w szpitalu. Sprawca miał dwa promile
Cztery osoby przetransportowano do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielę w Kobysewie. Zderzyły się tam dwa samochody. Okazało się, że sprawca zdarzenia miał w organizmie dwa promile alkoholu.

niedziela, 9 września 2018 r., 10:28
Gołubie. Spłonął domek letniskowy
Cztery zastępy straży pożarnej walczyły w nocy z sobotę na niedzielę z pożarem, do którego doszło w Gołubiu. Płonął tam domek letniskowy.

niedziela, 9 września 2018 r., 07:37
W poniedziałek policjanci będą kontrolować "elki"
Mundurowi będą w poniedziałek na pomorskich drogach prowadzić kontrole pojazdów do nauki jazdy. Będą sprawdzać m.in. stan techniczny pojazdu, jego obowiązkowe wyposażenie, niezbędne dokumenty oraz trzeźwość kierującego oraz instruktora.

sobota, 8 września 2018 r., 10:04
Strażacy walczyli z pożarem w Mojuszu
Kilka zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Mojuszu. Ogień objął chlewnię i część budynku gospodarczego.

sobota, 8 września 2018 r., 01:10
40-latka ranna w wypadku w Sierakowicach
W piątkowe popołudnie doszło do wypadku w Sierakowicach. Poszkodowana w nim została 40-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego. Kobietę w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala śmigłowcem LPR.

piątek, 7 września 2018 r., 16:47
Policjanci poszukują właściciela roweru
Mundurowi z Sierakowic poszukują właściciela roweru, który we wtorek, 4 września znaleziono w Piekiełku. Może on pochodzić z kradzieży, choć dotąd takowej na komisariacie nie zgłoszono. Policjanci proszą o kontakt właściciela bądź osoby, które mogą go znać.

piątek, 7 września 2018 r., 16:37
Wypadek w Dzierżążnie - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Dzierżążnie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

czwartek, 6 września 2018 r., 14:51
Załęże. Motocyklista ranny w wypadku
W czwartek po południu doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej w Załężu. Motocykl uderzył w tył samochodu osobowego. Podróżujący nim mężczyzna został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala.

czwartek, 6 września 2018 r., 13:18
Potrącenie rowerzystki w Kartuzach
W czwartek przed południem w Kartuzach BMW potrąciło jadącą rowerem 27-latkę. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało.