wtorek, 19 grudnia 2017 r., 08:38
Ogień strawił restaurację w Egiertowie - z żywiołem walczy ponad 20 zastępów strażaków
Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem restauracji w Egiertowie, a wciąż na miejsce kierowane są kolejne zastępy. Ogień objął cały budynek. Działania strażaków polegają nie tylko na ugaszeniu pożaru, ale również ochronie sąsiednich budynków.

poniedziałek, 18 grudnia 2017 r., 11:09
Sierakowice-Puzdrowo. Ciężarówka przewróciła się do rowu
Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na trasie Sierakowice-Puzdrowo. Ciężarówka przewróciła się tam do rowu.

poniedziałek, 18 grudnia 2017 r., 10:41
Kartuzy. Dwie kobiety potrącone na przejściu dla pieszych
Dwie młode kobiety trafiły do szpitala, po tym jak zostały potrącone przez samochód na przejściu dla pieszych na ul. Gdańskiej w Kartuzach.

poniedziałek, 18 grudnia 2017 r., 10:30
Wypadek w Kobysewie - jedna osoba w szpitalu
Osiemdziesięcioletni mężczyzna został przewieziony do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątkowy wieczór na trasie Kartuzy-Przodkowo.

piątek, 15 grudnia 2017 r., 14:07
Poręby. Spłonęło mieszkanie - możliwe podpalenie
W piątkowe przedpołudnie strażacy interweniowali w Porębach (gm. Sierakowice), gdzie doszło do pożaru mieszkania. Szczęśliwie w obiekcie nikt nie przebywał. Przyczynę pożaru wyjaśniają śledczy, jednak nie wyklucza się, że mogło dojść do podpalenia.

piątek, 15 grudnia 2017 r., 12:06
Sławki. Wypadek autobusu - cztery osoby poszkodowane
Cztery osoby zostały poszkodowane wskutek wypadku, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie w Sławkach (gm. Somonino). W zaspie utknął tam autobus z młodzieżą szkolną. Na ratunek ruszyło pięć zastępów strażaków. Szczęśliwie był to tylko scenariusz ćwiczeń ratowniczo-gaśniczych.

piątek, 15 grudnia 2017 r., 11:32
Kartuzy. 20-latek z narkotykami zatrzymany przez policję
Kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności grozi dwudziestolatkowi, którego w czwartkowy wieczór zatrzymali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, Mężczyzna miał przy sobie dwa zawiniątka z narkotykami.

piątek, 15 grudnia 2017 r., 09:51
Chwaszczyno. Zderzenie dwóch ciężarówek - jedna osoba w szpitalu
59-letni mężczyzna trafił w czwartek do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w godzinach rannych w Chwaszczynie. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe.

czwartek, 14 grudnia 2017 r., 14:47
Policja poszuje świadków brutalnego zabicia kota. Burmistrz obiecał nagrodę
Policjanci badają okoliczności zdarzenia, do którego miało dojść w niedzielę w okolicach budynku gimnazjum przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach. Nieznani sprawcy mieli tam skatować młodego kotka. Sprawa poruszyła setki internautów i mieszkańców Kartuz, a nawet samego burmistrza, który ufundował nagrodę dla osoby, która wskaże osoby odpowiedzialne za ten czyn.

środa, 13 grudnia 2017 r., 13:21
Gmina Sierakowice. Prokuratura bada śmierć 58-letniej kobiety
Prokuratura rejonowa w Kartuzach bada okoliczności śmierci 58-letniej mieszkanki gminy Sierakowice. Wskutek nieszczęśliwego wypadku kobieta wpadła do stawu.