czwartek, 22 grudnia 2016 r., 09:47
Młynek. Nocny pożar altanki i budynku gospodarczego
Trzy zastępy straży pożarnej walczyło w nocy z pożarem, do którego doszło w miejscowości Młynek (gm. Przodkowo). Spaleniu uległa drewniana altanka oraz część dachu budynku gospodarczego. Wstępnie jako przyczynę zdarzenia podaje się zwarcie instalacji elektrycznej.

wtorek, 20 grudnia 2016 r., 08:13
Egiertowo-Hopowo. Zderzenie trzech pojazdów - pięć osób w szpitalu
Pięć osób trafiło do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowy poranek na trasie Egiertowo - Hopowo. Zderzyły się tam trzy samochody - osobowy fiat, dostawczy ford i ciężarowe Volvo. Droga jest już przejezdna.

poniedziałek, 19 grudnia 2016 r., 17:39
Tragiczny wypadek na trasie Prokowo-Kartuzy. Jedna osoba nie żyje
W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na trasie Prokowo-Kartuzy. Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu zginęła jedna osoba - kierowca osobówki. Droga w obu kierunkach jest zablokowana.

poniedziałek, 19 grudnia 2016 r., 12:52
Z promilami i na zakazie - dwóch nietrzeźwych kierujących w rękach policji
1,5 promila w wydychanym powietrzu - to wynik 45-letniego obywatela Ukrainy, którego kierującego skodą w Przyjaźni zatrzymali żukowscy policjanci. Tyle samo wydmuchał także 31-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego, który wpadł w Chwaszczynie. W tym przypadku mężczyzna odpowie dodatkowo za kierowanie pojazdem mimo sądowego zakazu, który orzeczono wobec niego w październiku br.

poniedziałek, 19 grudnia 2016 r., 09:26
Kartuzy. Pożar budynku na ulicy Sędzickiego
W poniedziałkowy poranek strażacy walczyli z pożarem w domu przy ul. Sędzickiego w Kartuzach. Najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia, bądź też podpalenie.

czwartek, 15 grudnia 2016 r., 10:47
W Puzdrowie BMW uderzyło w drzewo, w Żukowie bus zderzył się z ciężarówką
Do kolejnych dwóch zdarzeń doszło w czwartkowy poranek na drogach powiatu kartuskiego. W Puzdrowie BMW uderzyło w drzewo. Kierującemu nim mężczyźnie szczęśliwie nic się nie stało. Obecnie służby ratunkowe pracują w Żukowie, gdzie bus zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby badane są przez zespół ratownictwa medycznego.

czwartek, 15 grudnia 2016 r., 08:39
Lniska. Trzy samochody zderzyły się na K7 - jedna osoba ranna
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w Lniskach. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

środa, 14 grudnia 2016 r., 14:04
Sierakowice. Metodą "na policjanta" oszukał 70-latkę. Straciła 50 tysięcy złotych!
Oszuści mają coraz bardziej wyrafinowane metody działania. Tym razem posłużyli się sposobem na policjanta. Mieszkanka Sierakowic przez jeden telefon straciła wszystkie oszczędności. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach z obcymi, nieznanymi osobami.

środa, 14 grudnia 2016 r., 13:31
Kierowca autobusu miał prawie promil alkoholu w organizmie. Wiózł pasażerów
W poniedziałkowy poranek policjanci zatrzymali do kontroli autokar jednej z firm przewozowych. Okazało się, że jego kierowca prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

środa, 14 grudnia 2016 r., 10:51
Kolonia - Sianowo. Zderzenie dwóch pojazdów
Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie na trasie Kolonia - Sianowo. Na łuku drogi, czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - peugeot i volvo. Droga jest zablokowana.