poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 10:27
Mojusz. 10-latek na rowerze wjechał wprost pod samochód
10-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie przedpołudnie w Mojuszu. Chłopiec na rowerze wjechał tam wprost pod nadjeżdżający samochód.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 09:44
Glincz. Zderzenie dwóch pojazdów - dwie osoby w szpitalu
22-letnia kobieta z dwuletnim synem trafili do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na K20 w miejscowości Glincz. Kierująca volkswagenem najechała tam na tył opla.

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 09:21
Kartuzy. Mężczyzna wpadł pod naczepę ciężarówki
Mężczyzna w ciężkim stanie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych wpadł pod naczepę samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek na Placu św. Brunona w Kartuzach.

niedziela, 4 czerwca 2017 r., 21:32
Kierowcy bądźcie ostrożni - plama oleju na trasie Kartuzy-Żukowo
Kilka zastępów straży pożarnej usuwa kilkunastukilometrową plamę oleju, która ciągnie się na trasie Kartuzy-Żukowo. Warto, by kierowcy poruszający się na tym odcinku zachowali szczególną ostrożność, bo jest bardzo ślisko.

sobota, 3 czerwca 2017 r., 14:15
Pożar samochodu w Brodnicy Górnej
W sobotę tuż po godz. 10 strażacy interweniowali w Brodnicy Górnej. Doszło tam do pożaru samochodu osobowego.

sobota, 3 czerwca 2017 r., 13:44
Łapalice. Zderzenie cieżarówki z osobówką
W sobotę rano na drodze wojewódzkiej 211 na odcinku Kartuzy - Łapalice doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 18:16
Kartuzy. Nissan uderzył w budynek na ul. Jeziornej
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Jeziornej w Kartuzach. Nissan wypadł tam z drogi, skasował słupek i uderzyłw budynek. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 14:09
Pomieczyńska Huta. BMW uderzyło w drzewo
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się czwartkowe zdarzenie, do którego doszło w Pomieczyńskiej Hucie. BMW wypadło tam z trasy i uderzyło w drzewo.

piątek, 2 czerwca 2017 r., 10:59
86-latka utonęła w jeziorze Węgorzyno - są wstępne wyniki sekcji zwłok
Wstępne wyniki przeprowadzonej w piątek rano sekcji zwłok 86-letniej mieszkanki Sulęczyna wskazują na to, że kobieta utonęła. Podopieczną Domu Pomocy Społecznej w Sulęczynie poszukiwano od wtorkowego popołudnia. Dzień później nad brzegiem jeziora Węgorzyno znaleziono jej ciało.

środa, 31 maja 2017 r., 14:38
Wiatr łamie drzewa - służby apelują o ostrożność
Powalone drzewa na drogach - to pierwsze skutki silnego wiatru, który szaleje nad Kaszubami. W związku z wichurami, służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.