środa, 31 maja 2017 r., 12:42
Sulęczyno. Poszukiwania kobiety zakończone. Znaleziono ciało 87-latki
Niestety tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania 87-letniej mieszkanki Sulęczyna. W środowe przedpołudnie strażacy znaleźli ciało kobiety w jeziorze Węgorzyno. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające okoliczności tegoż zdarzenia.

środa, 31 maja 2017 r., 12:14
Wieżyca. Zderzenie Scani z volskwagenem - poszkodowana kobieta
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie na K20 na wysokości miejscowości Wieżyca. Osobowy volkswagen zderzył się tam z ciężarową scanię.

wtorek, 30 maja 2017 r., 19:34
Sulęczyno. Trwają poszukiwania 87-letniej kobiety
Policjanci prowadzą w Sulęczynie poszukiwania 87-letniej mieszkanki Sulęczyna. Kobieta wyszła z domu we wtorkowy poranek i dotąd nie ma z nią kontaktu.

wtorek, 30 maja 2017 r., 15:18
Kolejni nietrzeźwi na drogach powiatu kartuskiego
W poniedziałek na terenie powiatu policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy prowadzili pojazdy będąc w stanie nietrzeźwości. Jednemu z nich dalszą jazdę udaremnili pracownicy firmy ochroniarskiej.

wtorek, 30 maja 2017 r., 14:07
Chwaszczyno. Wyzywali, grozili i pobili Polaka i Ukraińca - sześciu mężczyzn z zarzutami
Pojawili się w nocy pod jednym z domów w Chwaszczynie. Przebywające w nim osoby obrzucili wyzwiskami, obrażali je i grozili im, gdy te wyszły przed budynek, pobili je. Wskutek tego dwie osoby - obywatel Ukrainy i Polski trafiły do szpitala. Prokuratura okręgowa w Gdańsku prowadzi postępowanie w sprawie sześciorga mężczyzn, którzy są podejrzani o ten czyn. Sprawcy już usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą m.in. za groźby ze względu na inną przynależność narodową.

wtorek, 30 maja 2017 r., 10:07
Gwałtowne burze nad Kaszubami - wydano ostrzeżenia
Po południu na Pomorzu wystąpić mają gwałtowne burze z gradem. Ostrzeżenie przed zagrożeniem wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 12:47
Grzybno. Karambol z udziałem pięciu pojazdów
18-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej w Grzybnie. Zderzyło się tam pięć pojazdów.

piątek, 26 maja 2017 r., 22:49
Kartuzy. Gotowała zupę i zasnęła - interweniowali strażacy
W piątkowy wieczór strażacy interweniowali na osiedlu Wybickiego w Kartuzach gdzie w jednym z bloków, kobieta na kuchence gotowała zupę, po czy zasnęła. Służby powiadomili sąsiedzi. Były to już kolejne działania strażaków, ratowników medycznych i policji w tym samym lokalu.

piątek, 26 maja 2017 r., 18:53
Kartuzy. Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Zamkowej
Dziecko zostało poszkodowane w wyniku zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Zamkowej w Kartuzach. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów.

czwartek, 25 maja 2017 r., 15:41
Kartuzy. Na ulicy Piłsudskiego spłonął samochód
W czwartkowe popołudnie strażacy interweniowali na ulicy Piłsudskiego w Kartuzach, gdzie zapalił się samochód osobowy. Pojazd spłonął doszczętnie. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.