piątek, 8 września 2017 r., 21:07
Udają hydraulików i okradają starsze osoby. Policja apeluje o ostrożność
W Kartuzach doszło do kolejnego oszustwa seniorów. Do mieszkania starszego małżeństwa zapukali mężczyźni, którzy podali się za hydraulików. Ukradli z niego 1600 zł. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

piątek, 8 września 2017 r., 20:21
Kartuzy. Policyjna akcja z udziałem antyterrorystów na terenie byłej komendy
Na terenie byłej komendy Policji w Kartuzach trwają działania z udziałem policjantów, jak i grupy antyterrorystycznej. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku podaje jedynie tyle, że są to ćwiczenia. Nie ujawnia jakiego rodzaju są to ćwiczenia, ani jakie służby w nich uczestniczą.

piątek, 8 września 2017 r., 16:32
Audi uderzyło w ogrodzenie - kierowca trafił do szpitala
Jedną osobę przewieziono do szpitala wskutek zderzenia, do którego doszło w czwartek na ul. Kartuskiej w Kiełpinie. Audi a3 uderzyło w ogrodzenie posesji.

piątek, 8 września 2017 r., 11:50
Łapalice. Dostawcze renault najechało na tył opla
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie w Łapalicach. Dostawcze renault najechało na tył opla.

piątek, 8 września 2017 r., 11:38
Wyciek paliwa na Burchardztwie - interweniowali strażacy
W piątkowe przedpołudnie strażacy interweniowali na Burchardztwie, gdzie w wyniku nieszczelności cysterny nastąpił wyciek substancji ropopochodnej. Działania strażaków polegały między innymi na zabezpieczeniu wycieku cysterny oraz oczyszczeniu jezdni z niebezpiecznej substancji.

czwartek, 7 września 2017 r., 18:29
Kawle. Zepchnął busa na drzewo podczas wyprzedzania
W czwartkowe popołudnie doszło do wypadku dwóch pojazdów na trasie Puzdrowo-Gowidlino. Podczas manewru wyprzedzania osobowe volvo zepchnęło z trasy wyprzedzającego go busa, który następnie uderzył w drzewo. Wskutek tego do szpitala przewieziono dwie osoby.

czwartek, 7 września 2017 r., 13:13
Załakowo. 65-latek utknął na bagnach. Uratowali go policjanci
W stanie poważnej hipotermii do szpitala trafił 65-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, którego na bagnistych terenach w okolicach Załakowa odnaleźli policjanci. Mężczyzna wyszedł z domu dwa dni wcześniej.

czwartek, 7 września 2017 r., 12:09
Miechucino. Dachowanie opla
W środowy wieczór doszło do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 211. Na trasie Kartuzy-Miechucino dachował samochód.

czwartek, 7 września 2017 r., 11:32
Intensywne opady deszczu - wydano ostrzeżenia
Deszczowa aura zdominowała pierwsze dni września. Na czwartek prognozowane są intensywne opady deszczu. W związku z tym Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia.

środa, 6 września 2017 r., 19:28
Sulęczyno. Zderzenie dwóch dostawczaków
W środę tuż przed godziną 18. w Sulęczynie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów dostawczych. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów dwie osoby zostały poszkodowane.