wtorek, 25 czerwca 2019 r., 14:39
Kiełpino. Samochód osobowy spłonął doszczętnie
W poniedziałkowe popołudnie na parkingu przy ul. Długiej w Kiełpinie doszło do pożaru samochodu. Doszczętnie spłonął vw golf.

poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., 15:34
Wypadek w Borku - nie żyje kierująca, trójka dzieci w szpitalu
W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku w Borku, w okolicach Sulęczyna. Samochód, którym podróżowała kobieta z trójką dzieci, uderzył w drzewo. Mimo podjętej na miejscu reanimacji, kobieta zmarła. Dzieci trafiły do szpitala.

poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., 12:58
Nowe Pole. Pożar ściółki leśnej
W poniedziałkowe przedpołudnie strażacy interweniowali w Nowym Polu (gm. Sulęczyno). Doszło tam do pożaru ściółki leśnej. Ogień strawił też stertę gałęzi. Działania na miejscu zostały już zakończone.

poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., 12:45
Nowa Huta. Płonęło dzikie wysypisko śmieci
Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, do którego doszło w sobotnią noc w Nowej Hucie. Płonęło tam dzikie wysypisko śmieci. Działania trwały niemal siedem godzin. Wstępnie jako przyczynę zaistnienia pożaru podaje się podpalenie.

sobota, 22 czerwca 2019 r., 12:30
Somonino. Z Raduni wyłowiono zwłoki 59-letniej kobiety
W sobotnie przedpołudnie służby interweniowały na rzece Raduni w Somoninie. W akwenie ujawniono tam ludzkie zwłoki. Na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości denata i okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci.

piątek, 21 czerwca 2019 r., 11:56
Kczewo. Zderzenie motocykla z audi podczas wyprzedzania
Motocyklista został poszkodowany wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na trasie Kczewo-Miszewo. Motocykl zderzył się z audi podczas wyprzedzania.

piątek, 21 czerwca 2019 r., 11:51
Pijany kierowca BMW wjechał w budynek w Tuchomiu
Początek długiego weekendu w powiecie kartuskim rozpoczął się dość spokojnie, choć policjanci zatrzymali już dwoje nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich wjechał w budynek na prywatnej posesji w Tuchomiu.

środa, 19 czerwca 2019 r., 12:58
Policjanci rozpoczęli akcję "Bezpieczne wakacje". Rusza mapa wypadków śmiertelnych
19 czerwca w szkołach w całej Polsce zakończyły się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Rozpoczął się sezon wakacyjny. W związku z tym policjanci zainaugurowali kolejną edycję ogólnopolskich działań "Bezpieczne wakacje". W tym roku są one ukierunkowane głównie na bezpieczeństwo na drogach. Uruchomiono też interaktywną mapę wypadków śmiertelnych.

poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., 13:35
Policjanci szukają świadków wypadku w Tuchlinie
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sierakowicach poszukują świadków wypadku, do którego doszło 7 października 2018 r., około północy, w nocy z niedzieli na poniedziałek w Tuchlinie w gminie Sierakowice.

sobota, 15 czerwca 2019 r., 14:43
Uwaga! Silne burze nad Kaszubami - wydano ostrzeżenie III stopnia
Po południu i w nocy w sobotę nad Kaszubami prognozuje się burze, silny wiatr oraz intensywne deszcze. Miejscami możliwe wystąpienie trąb powietrznych. W związku z zagrożeniem Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie III stopnia.