poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 15:07
Dwie osoby ranne w wypadku w Kłosowie
Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Kłosowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 13:02
Tragiczny bilans długiego weekendu na drogach w powiecie kartuskim
Jedna osoba nie żyje, a sześć osób zostało rannych w sześciu wypadkach, do których doszło podczas długiego weekendu na drogach powiatu kartuskiego. Ponadto policjanci przez minione pięć dni odnotowali 21 kolizji, zatrzymali też dziewięcioro nietrzeźwych kierujących, rekordzista miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

piątek, 1 czerwca 2018 r., 10:34
Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem
Jak prognozują synoptycy, w piątkowe popołudnie i noc na Kaszubach mają wystąpić burze z intensywnymi opadami deszczu, a miejscami i gradem. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

piątek, 1 czerwca 2018 r., 10:02
Pałubice. Samochód uderzył w drzewo, kierowca oddalił się z miejsca
Policjanci poszukują kierowcy opla, który w czwartkowe popołudnie uderzył w drzewo w Pałubicach. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca wypadku.

czwartek, 31 maja 2018 r., 21:06
Dzierżążno. 27-latka potrącona przez samochód
W czwartkowy wieczór doszło do wypadku w Dzierżążnie. 27-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego z nieznanych przyczyn wtargnęła pod koła najeżdżającego samochodu. Kobietę przetransportowano do szpitala śmigłowcem.

czwartek, 31 maja 2018 r., 17:25
Starkowa Huta. Zderzenie motocykla z jaguarem
Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Starkowej Hucie. Motocykl zderzył się tam z jaguarem.

środa, 30 maja 2018 r., 21:39
Tuchlino. Motocykl wbił się w drzewo i stanął w płomieniach - nie żyje 27-latek
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowy wieczór w Tuchlinie (gm. Sierakowice). Kierowany przez 27-latka motocykl z impetem uderzył w drzewo, po czym stanął w płomieniach. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych motocykliście. Droga jest zablokowana.

środa, 30 maja 2018 r., 10:12
Wypadek z udziałem nastoletniego rowerzysty w Brodnicy Górnej
12-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego został przetransportowany do szpitala w poniedziałkowe popołudnie. Chłopiec najechał rowerem na volkswagena.

wtorek, 29 maja 2018 r., 18:02
Kosowo. 71-latek spadając z roweru zahaczył o ciężarówkę. Jest w ciężkim stanie
Do nieszczęśliwego wypadku doszło we wtorkowe popołudnie w Kosowie. 71-latek jadący rowerem, stracił równowagę. Upadając zahaczył o naczepę wymijającej go ciężarówki. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

wtorek, 29 maja 2018 r., 17:46
Kartuzy. Potrącenie na ul. Majkowskiego
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na ulicy Majkowskiego w Kartuzach. Pieszy został tam potrącony przez samochód osobowy. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające. Droga jest zablokowana.