piątek, 16 sierpnia 2019 r., 10:00
Pomoc drogowa START 24/7 - holowanie, wynajem, Auto Naprawa
Potrzebujesz pomocy drogowej? Szukasz transportu na terenie kraju oraz Europy? Planujesz zakupić auto i szukasz przewoźnika? A może nie potrzebujesz kierowcy tylko samą autolawetę?

piątek, 16 sierpnia 2019 r., 08:59
Materiałowa torba z nadrukiem jako gadżet reklamowy w firmie
Gadżety reklamowe są tym elementem, który może zdziałać bardzo wiele pozytywnego. Reklama to nie tylko media, internet, telewizja czy też radio oraz billboardy. Bardzo skutecznym sposobem kreowania dobrej pozycji marki, przypominaniem się w świadomości klienta są właśnie gadżety reklamowe. Można z nimi zetknąć się przy okazji robienia zakupów w różnych miejscach, w różnych firmach. Jednocześnie też owe gadżety bardzo dobrze funkcjonują w relacjach pomiędzy kontrahentami, pomiędzy partnerami biznesowymi.

piątek, 16 sierpnia 2019 r., 08:54
Gabinet dentystyczny Wołów -  stomatologia estetyczna i nowoczesne metody leczenia
Współczesna stomatologia może się poszczycić bardzo wieloma różnymi metodami związanymi zarówno z leczeniem zębów jak również z dbaniem o ich naturalny wygląd, o piękny, biały uśmiech. Nowoczesne metody jak również i nowoczesne materiały stomatologiczne dają znacznie większe możliwości niż jeszcze kilka lat wstecz. Tym samym dbałość o zęby jest znacznie łatwiejsza. Ponadto również bardzo mocno rozwinął się w ostatnim czasie taki dział, jakim jest stomatologia estetyczna.

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 10:00
Szkoła Pływania DELFIN zaprasza - ruszyły zapisy na naukę i doskonalenie pływania w semestrze od września
Chcesz nauczyć się pływać lub swoje dzieci? Skorzystaj z oferty Szkoły Pływania DELFIN - firmy z tradycjami i osiągnięciami sportowymi jej trenerów. Zapisy na naukę i doskonalenie pływania od września 2019 właśnie trwają.

czwartek, 15 sierpnia 2019 r., 10:00
Eko Patrol Riviery
Jak nie produkować nadmiernej ilości odpadów i jak je ponownie wykorzystać? Ekopatrol zdradzi Wam tajniki skutecznej segregacji i recyklingu, za który będziemy przyznawać nagrody.

środa, 14 sierpnia 2019 r., 10:32
Opiekunki w Niemczech - 10 wskazówek jak opiekować się osobą starszą chorą na demencję
Demencja starcza jest bardzo szerokim pojęciem. Dotyka ona dosyć sporą ilość osób, ale nie zawsze oczywiste jest rozpoznanie owej demencji. Poza tym również mówiąc o owej demencji, należy wskazywać na szereg różnych chorób, które się z nią wiążą. Między innymi do tych najbardziej groźnych chorób można zaliczyć chorobę Alzheimera. Opieka nad osobą w wieku seniora cierpiącą na demencję na pewno nie należy do łatwych. Tym samym istotnym elementem jest wiedza na temat owej demencji, na temat różnych chorób. Taka osoba często nie zachowuje się racjonalnie, a właściwa reakcja opiekunki jest elementem kluczowym, aby nie dochodziło do różnych spięć, nieprzyjemnych sytuacji.

środa, 14 sierpnia 2019 r., 10:25
Sandały damskie, szpilki, trampki, a może espadryle? Poznaj 10 wskazówek jak dobrać idealne buty na lato pasujące do Twojej sylwetki
Mówiąc o butach na lato, nie można ograniczać się tylko i wyłącznie do wskazania na sandały. Oczywiście na słoneczne, upalne dni są one idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu każda kobieta będzie czuła się swobodnie, dzięki któremu każda kobieta będzie mogła mówić o wygodzie poruszania się, a poza tym również jest to element, który najbardziej pasuje do letnich miesięcy. Jednakże buty na lato to nie tylko takie modele.

środa, 14 sierpnia 2019 r., 10:22
Domy pod Wrocławiem - odkryj najciekawsze inwestycje deweloperskie i znajdź dom swoich marzeń
Szukasz miejsca dla siebie? Cały czas bijesz się z myślami, gdzie powinieneś osiąść na stałe? Dobrze trafiłeś! Przystań pod lasem to inwestycja stworzona specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne do życia. Tam gdzie inni będą planować swój odpoczynek i wydawać pieniądze, Ty będziesz żyć i mieć wakacje cały rok.

środa, 14 sierpnia 2019 r., 10:18
Nowoczesne formy zarządzania wspólnotą mieszkaniową
Wymarzony dom jest ambicją wielu. Nie ma chyba osoby, która by przez krótszy lub dłuższy okres nie wyobrażała sobie, jak ma wyglądać mieszkanie bądź dom wedle jej wizji. Jakby nie było, własne M jest naturalną koleją rzeczy. Większość z nas w pewnym momencie życia będzie musiało przekroczyć próg swojego dachu nad głową. Jeden zrobi to niechętnie, natomiast drugi i trzeci z entuzjazmem.

środa, 14 sierpnia 2019 r., 10:00
Gościniec Malinówka - wyjątkowe miejsce, do którego będziesz wracać już zawsze
Pośród malowniczych kaszubskich wzgórz i lasów, z urzekającym widokiem na jezioro znajduje się wyjątkowe miejsce - Gościniec Malinówka. Każdy kto pojawił się tu raz, wraca wielokrotnie. Wyśmienita kuchnia, przemiła obsługa i wyjątkowa atmosfera - to tylko niektóre z wyróżników lokalu. "Malinówka" to nie tylko znakomita restauracja i pensjonat, ale też klimatyczna sala bankietowa - idealna na wesela, konferencje i imprezy okolicznościowe.