czwartek, 11 lipca 2019 r., 09:23
Sprzedaż atrakcyjnych działek budowlanych w Nowej Karczmie
Gmina Nowa Karczma przeznacza do sprzedaży działki inwestycyjne w miejscowości Nowa Karczma pod zabudowę mieszkaniową oraz pod działalność usługową. Nieruchomości zbywane będą w drodze przetargu nieograniczonego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Gminy www.nowakarczma.pl

środa, 10 lipca 2019 r., 09:14
Podsłuch na telefon. 3 zastosowania
Trudno byłoby wyobrazić sobie współczesne życie bez telefonów komórkowych. To właśnie za ich pomocą kontaktujemy się z bliskimi lub współpracownikami, szukamy rozrywki, oglądamy filmy, załatwiamy wiele spraw lub przechowujemy najważniejsze pliki. Z tego względu smartfony - a konkretnie znajdujące się w ich pamięci materiały - są świetnym źródłem wiedzy na nasz temat. Dzięki nim możemy też szybko i, co najważniejsze, łatwo zdiagnozować różne problemy rodzinne lub dowiedzieć się o tym, że pracownicy korzystają ze służbowych telefonów w nieodpowiedni sposób.

środa, 10 lipca 2019 r., 09:11
Listwy elewacyjne i 2 inne detale, dzięki którym odmienisz elewację swojego domu
Elewacja domu pełni nie tylko funkcje estetyczne - to na niej znajdują się ocieplenie oraz wszelkie elementy, mające ochronić budynek przed działaniem warunków atmosferycznych. Od jej odpowiedniego wykończenia zależy więc utrzymanie domu w dobrym stanie technicznym przez wiele lat, a do tego, oprócz głównych elementów wykończenia, przyczyniają się również detale, np. profile i listwy elewacyjne.

wtorek, 9 lipca 2019 r., 11:41
Czy oświetlenie LED sprawdzi się w łazience?
Łazienka to pomieszczenie, które zazwyczaj jest stosunkowo mało doświetlone. Dlatego w większości domów znajduje się tam lampa wisząca bądź też żyrandol, oraz dodatkowe oświetlenie obok lustra. Nad lustrem są to małe lampki, dzięki którym możemy lepiej siebie widzieć podczas wykonywania makijażu czy też nakładania jakiejś maseczki.

wtorek, 9 lipca 2019 r., 10:00
Zapraszamy do Alior Banku
Placówka Partnerska Alior Banku przy ul. Gdańskiej 21 (przy rondzie) w Kartuzach zaprasza do zapoznania się z ofertą banku oraz sprawdzeniem zdolności kredytowej (za sprawdzenie zdolności kredytowej upominek).

wtorek, 9 lipca 2019 r., 10:00
Kuchnia twoich marzeń w korzystnej cenie - sprawdź ofertę Ugo Projekt
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 21:31
Skuteczny Marketing B2B
Zaopatrzasz inne firmy w produkty lub usługi niezbędne do ich funkcjonowania? W takim razie na pewno wiesz, czym jest marketing B2B, czym różni się od B2C i jakie niesie za sobą korzyści. Jeśli jednak do tej pory nie interesowałeś się sprawami marketingowymi, zapraszamy do przydatnej lektury!

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 10:16
Donice i dekoracje do Twojego ogrodu
Jako wielbiciele designu i artykułów dekoracyjnych, wciąż poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań i pomysłów na aranżację wnętrz. Odzwierciedleniem tych zainteresowań jest STREFA DEKOR którą poszerzamy by inspirować Państwa do samodzielnego zagospodarowania domowej przestrzeni i tworzenia własnych zachwycających kompozycji.

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 10:16
"Słoneczny patrol w Galerii Metropolia"
Galeria Metropolia zaprasza wszystkich miłośników plażowania do udziału w akcji "Wakacyjny Patrol Galerii Metropolia"!

niedziela, 7 lipca 2019 r., 09:57
Pomoc drogowa START 24/7 - holowanie, wynajem, Auto Naprawa
Potrzebujesz pomocy drogowej? Szukasz transportu na terenie kraju oraz Europy? Planujesz zakupić auto i szukasz przewoźnika? A może nie potrzebujesz kierowcy tylko samą auto lawtę?