poniedziałek, 12 sierpnia 2019 r., 10:00
Grille WEBER - oferta promocyjna w Centrum Ogrodniczym Garden Life
Jesteś fanem grillowania ? Musisz skorzystać z promocyjnej ofert Garden Life! Specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy Specjalny RABAT -10 proc. na cały asortyment marki WEBER.Oferta obowiązuje w terminie 12.08.2019 - 31.08.2019.

niedziela, 11 sierpnia 2019 r., 10:00
Wyjeżdżasz na urlop? Sprawdź, czy Twój samochód ma ważny przegląd
Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd to sprawdź w dowodzie, czy Twój samochód ma ważny przegląd. Jeśli nie, to odwiedź Stację Kontroli Pojazdów "Europak" w Dzierżążnie. Każdy klient, który zrobi przegląd rejestracyjny, otrzyma upominek gratis!

niedziela, 11 sierpnia 2019 r., 10:00
Nowe oblicze porcelany - projekt inspirowany… epoką kamienia
W naszych kuchniach często dominuje klasyka i tradycja, której urok, niezaprzeczalnie, zdobi każde wnętrze. Jednak czasami warto dać ponieść się fantazji i wprowadzić do swojej przestrzeni odrobinę szaleństwa. W kolekcji Stone Age wzrok przykuwa nowoczesna i nieregularna linia, niczym stworzona przez naturę, która pięknie prezentuje się w dużym formacie, czyniąc z porcelanowych produktów funkcjonalny dodatek do stylowej kuchni lub jadalni.

piątek, 9 sierpnia 2019 r., 10:24
Rewolucja w sprzedaży mieszkań - wszystko dzięki technice
Dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym możemy odbyć wirtualny spacer po mieszkaniu i budowanym osiedlu, kiedy to jeszcze nie powstało. Interaktywne makiety 3D realistycznie ukazują, jak w przyszłości będzie wyglądał teren, który obecnie jest placem budowy. Od niedawna z tego komfortowego rozwiązania mogą korzystać klienci Osiedla Złota Reneta w Żukowie.

czwartek, 8 sierpnia 2019 r., 10:20
Jak wybrać bukmachera? - 3 rzeczy, o których musisz pamiętać
Każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z obstawianiem meczów przez internet, stoi przed pierwszym ważnym wyborem: jakiego bukmachera wybrać. Zanim podejmiemy decyzję, warto poznać najważniejsze wyznaczniki, na które powinniśmy zwrócić uwagę.

czwartek, 8 sierpnia 2019 r., 10:00
Nowy skład opału Węglopol w Chmielnie - węgiel z polskich kopalni
W nowym składzie firmy Węglopol w Chmielnie przy ul. Gryfa Pomorskiego znaleźć można wysokiej jakości węgiel w korzystnych cenach oraz drewno kominkowe suche i surowe. Warto zaplanować zakup opału na zimę w okresie letnim, gdyż w tym czasie ceny są niższe.

środa, 7 sierpnia 2019 r., 13:24
Gdzie kupować elektronarzędzia?
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, zawodowcem czy majsterkujesz jedynie okazjonalnie i na własne potrzeby, potrzebujesz dobrych i sprawdzonych elektronarzędzi. Znaczenie ma również oczywiście cena. Idealnym rozwiązaniem byłoby znalezienie sprzętu, który jest nie tylko najlepszej jakości, ale i za który nie musisz zapłacić wyjątkowo dużo. Czy to możliwe?

środa, 7 sierpnia 2019 r., 10:00
Praktyczna edukacja na Kaszubskim Uniwersytecie Ludowym. Zgłoś się na bezpłatne warsztaty "Wiejskie Kuźnie Pamięci"
Chcesz rozwinąć swoje kompetencje animatora kultury na wsi? Wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy z mieszkańcami twojej wsi czy sołectwa? Weź udział w przedsięwzięciu "Wiejskie Kuźnie Pamięci. Edukacja Kulturalna Metodą Uniwersytetu Ludowego dla rozwijania kapitału społecznego wsi" od września 2019 do grudnia 2020 roku. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

środa, 7 sierpnia 2019 r., 10:00
Intrans w Kartuzach - wysokiej jakości czarnoziem do twojego ogrodu
Chcesz poprawić jakość gleby? Wyrównać teren? Przygotować nowy trawnik? Sprawdź ofertę firmy Intrans z Kartuz, która oferuje dobrej jakości czarnoziem przesiewany.

środa, 7 sierpnia 2019 r., 09:53
Trwający obecnie sezon Formuły 1 to jest już 70
Trwający obecnie sezon Formuły 1 to jest już 70. edycja tego prestiżowego cyklu wyścigowego. Trwa od on 17. marca i potrwa do pierwszego grudnia, na tegoroczny sezon składa się 21 wyścigów. Najbliższy wyścig będzie dwunastym w sezonie i odbędzie się czwartego sierpnia, na węgierskim torze Hungaroring.