środa, 31 lipca 2019 r., 08:49
Torba papierowa czy materiałowa? Która z nich jest bardziej przyjazna środowisku?
O naturalne środowisko należy dbać. O tym fakcie wie dobrze każdy, a współczesny człowiek coraz mocniej przekonuje się o istocie tej dbałości.

środa, 31 lipca 2019 r., 08:43
Mój Prąd - 5000 zł dotacji na fotowoltaikę!
23 lipca 2019 roku Premier Mateusz Morawiecki w trakcie konferencji z ministrami energii i środowiska ogłosił uruchomienie rządowego programu "Mój Prąd". Głównym celem programu ma być zwiększenie w Polsce produkcji energii ze źródeł odnawialnych, zgodnie z wymogami stawianymi przez Unię Europejską.

wtorek, 30 lipca 2019 r., 06:47
Różnice między schodami zabiegowymi a kręconymi
Zaskakuje coraz większa powszechność stosowania w domach schodów wewnętrznych. Deweloperzy starają się, aby budowane przez nich mieszkania były w nie wyposażone ze względu na ich walory estetyczne i pragmatyczne. Dominujące w tym kontekście modele to kręcone oraz zabiegowe. Czym się one różnią i jakie mają cechy?

wtorek, 30 lipca 2019 r., 06:37
Jaki wibrator wybrać?
Wibrator należy do grupy gadżetów erotycznych skoncentrowanych na potrzebach kobiet, jednak nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby był on wykorzystywany także przez mężczyzn. Dowiedz się, jakie modele dostępne są na rynku, a także w jaki sposób wybrać urządzenie dla siebie i zmień własne postrzeganie na ten temat.

poniedziałek, 29 lipca 2019 r., 16:39
Kondolencje dla bliskich śp. Pawła Szlasa
Rada Miejska w Kartuzach składa wyrazy współczucia rodzinie i bliskim śp. Pawła Szlasa.

poniedziałek, 29 lipca 2019 r., 10:57
Stokrotka, która pozostanie z Tobą… na zawsze. Urok kwiatów utrwalony na porcelanie
Kwiaty mają w sobie niepowtarzalny urok, który w piękny sposób zdobi każde wnętrze. Białe, czerwone, żółte, bądź kolorowe. Tulipany, róże, czy piwonie. Wszystkie tak samo upiększają stoły, jednak wszystkie mają jedną, niezaprzeczalną wadę - nie zostają z nami na długo. Dlatego marka Lubiana postanowiła przenieść kwiatowy wdzięk na… porcelanę. Tak powstała funkcjonalna i nowoczesna kolekcja Daisy, inspirowana delikatną i czarującą stokrotką.

poniedziałek, 29 lipca 2019 r., 09:18
CV po angielsku - 3 wskazówki, jak je poprawnie napisać
Praca w międzynarodowej korporacji lub firmie w jednym z anglojęzycznych krajów wymaga dostosowania się do odmiennej kultury i innych niż w Polsce kryteriów formalnych, dotyczących m.n. zasad tworzenia CV. Zanim napiszesz swój życiorys po angielsku, sprawdź jak to zrobić poprawnie.

niedziela, 28 lipca 2019 r., 10:00
Pomoc drogowa START 24/7 - holowanie, wynajem, Auto Naprawa
Potrzebujesz pomocy drogowej? Szukasz transportu na terenie kraju oraz Europy? Planujesz zakupić auto i szukasz przewoźnika? A może nie potrzebujesz kierowcy tylko samą autolawetę?

niedziela, 28 lipca 2019 r., 10:00
Nowy sklep "MEBLOLUX" w Sierakowicach - meble idealne na Twoją miarę i kieszeń
Urządzasz się w nowym domu lub marzysz o nowej kuchni bądź odświeżeniu salonu? Nie chcesz wydać kroci? Meblolux to firma, która ma dla Ciebie idealną propozycję - meble na wymiar do kuchni, salonu i garderoby. To wysoka jakość w dobrej cenie.

niedziela, 28 lipca 2019 r., 10:00
Lato w pełni! Wyjeżdżasz? Sprawdź, czy masz ważny przegląd!
Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd to sprawdź w dowodzie, czy Twój samochód ma ważny przegląd. Jeśli nie, to odwiedź Stację Kontroli Pojazdów "Europak" w Dzierżążnie. Każdy klient, który zrobi przegląd rejestracyjny, otrzyma upominek gratis!