sobota, 27 lipca 2019 r., 10:00
Podjazd z kostki brukowej - konserwacja, czyszczenie, estetyka
Podjazd z kostki brukowej cieszy się niesłabnącą popularnością w organizowaniu przestrzeni otaczającej polskie domy. Nic w tym zresztą dziwnego, skoro wykonany w takiej technologii podjazd posiada szereg zalet, takich jak między innymi wysoka wytrzymałość, czyli odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale również na różnego rodzaju plamy, jak choćby te z oleju. Przy tym - jeśli kostka na podjeździe jest dobrze ułożona i odpowiednio dopasowana do stylistyki otoczenia, może w znaczny sposób podwyższyć walory estetyczne przydomowej przestrzeni.

piątek, 26 lipca 2019 r., 18:25
Sypialnia w stylu glamour
Marzysz o stylowej sypialni skąpanej w czerni i bieli? Uwielbiasz podziwiać kreacje gwiazd na czerwonym dywanie i z sentymentem sięgasz po hollywoodzkie produkcje filmowe z pierwszej połowy XX wieku? Glamour to styl kojarzony z luksusowymi wnętrzami, jakby wyjętymi z kadrów filmowych. To wysmakowany blichtr oraz spektakularne połączenie złota, czerni i kryształu.

piątek, 26 lipca 2019 r., 13:07
Z jakiej okazji można podarować kobiecie biżuterię?
Biżuteria jest często nazywana najpiękniejszym prezentem, jakim można obdarować kobietę. Co jednak najlepsze, z powodu szerokiego jak nigdy dostępnego asortymentu nie ma żadnych przeciwwskazań, aby nosiła ją przedstawicielka płci pięknej niemal w każdym wieku. Mowa tu zarówno o mężatce, mamie, jak i córce, czy przyjaciółce, a sytuacji, w których możemy podarować tego typu podarunek jest wiele. Dlatego też w niniejszym artykule zebraliśmy kilka z nich!

piątek, 26 lipca 2019 r., 12:52
Łóżko Fendy - idealne połączenie stylu i wygody
Urządzanie sypialni to szczególnie ważna część aranżacji każdego mieszkania lub domu. Pomieszczenie to kojarzy się głównie ze snem, prywatnością, ciszą i relaksem, dlatego z pewnością należy zadbać o jak najbardziej optymalne dobranie wszystkich elementów i dekoracji. Sporo osób miewa jednak niemały kłopot z zakupem łóżka. Mebel ten odgrywa przecież szczególnie istotną rolę w każdej sypialni - warto więc, by spełniał wszystkie oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o aspekt wizualny, jak i przyjemność związaną z użytkowaniem. Niezaprzeczalnym hitem ostatnich lat lat jest łóżko Fendy - idealne połączenie stylu i wygody. Produkt ten doskonale wpisuje się w najnowsze trendy i spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania konsumentów pod niemal każdym względem.

piątek, 26 lipca 2019 r., 10:46
Najlepsze tynki na Kaszubach - Vernitex w Kartuzach
Vernitex to najlepszy na Kaszubach specjalista w mieszaniu farb, lakierów i tynków. Tu znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma ma w swojej ofercie m.in. doskonałej jakości produkty marki Barlet, która wytwarza tynki, farby fasadowe i tynki mozaikowe.

piątek, 26 lipca 2019 r., 10:00
Rewolucja w sprzedaży mieszkań - wszystko dzięki technice
Dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym możemy odbyć wirtualny spacer po mieszkaniu i budowanym osiedlu, kiedy to jeszcze nie powstało. Interaktywne makiety 3D realistycznie ukazują, jak w przyszłości będzie wyglądał teren, który obecnie jest placem budowy. Od niedawna z tego komfortowego rozwiązania mogą korzystać klienci Osiedla Złota Reneta w Żukowie.

czwartek, 25 lipca 2019 r., 21:16
Jak obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne?
Zapotrzebowanie kaloryczne to określenie dla wydatku energetycznego człowieka. Na to składają się wydatki, które związane są z prawidłowym funkcjonowaniem całego organizmu, czyli między innymi bicie serca, trawienie, a nawet oddychanie. Do tego dolicza się również wysiłek, który wykonywany jest podczas chodzenia, pracy, gotowania, a nawet spania, a to również ma wpływ na wydatek energetyczny.

czwartek, 25 lipca 2019 r., 13:21
Dlaczego Norwegowie tak często sięgają po kredyty lån?
Młodzi ludzie wchodząc w dorosłość często muszą liczyć się z problemami finansowymi. Kupno mieszkania, pojawienie się dziecka czy organizacja wystawnego wesela to niejednokrotnie wydatki, na które nie stać nas ot tak. Z pomocą przychodzą najróżniejsze pożyczki lub kredyty, po które Polacy sięgają z konieczności, rzadko z własnej woli. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w Norwegii.

czwartek, 25 lipca 2019 r., 12:09
Kondolencje dla Michała Melibrudy
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Pauliny Melibrudy - matki Michała Melibrudy. Wójtowi Gminy Chmielno oraz jego rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

czwartek, 25 lipca 2019 r., 11:16
Problemy faceta w obecnym świecie, czyli jak przedłużyć stosunek?
Przedwczesny wytrysk to wstydliwy problem, który jednak dotyczy wielu mężczyzn. Może mieć wiele przyczyn, jednak nie oznacza całkowitego końca dla kontaktów intymnych pomiędzy partnerami. Działając w odpowiedni sposób jesteśmy w stanie sobie pomóc, a także znacząco poprawić jakość naszego życia seksualnego - nie powinniśmy także obawiać się wizyty u lekarza, jeżeli okaże się ona konieczna. Jak walczyć z przedwczesnym wytryskiem? Co można zrobić, aby przedłużyć stosunek?