czwartek, 25 lipca 2019 r., 10:17
Kondolencje dla Michała Melibrudy
Zarząd oraz pracownicy Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Chmielnie składają kondolencje wójtowi Michałowi Melibrudzie.

czwartek, 25 lipca 2019 r., 10:10
Gościniec Malinówka - wyjątkowe miejsce, do którego będziesz wracać już zawsze
Pośród malowniczych kaszubskich wzgórz i lasów, z urzekającym widokiem na jezioro znajduje się wyjątkowe miejsce - Gościniec Malinówka. Każdy kto pojawił się tu raz, wraca wielokrotnie. Wyśmienita kuchnia, przemiła obsługa i wyjątkowa atmosfera - to tylko niektóre z wyróżników lokalu. "Malinówka" to nie tylko znakomita restauracja i pensjonat, ale też klimatyczna sala bankietowa - idealna na wesela, konferencje i imprezy okolicznościowe.

czwartek, 25 lipca 2019 r., 10:00
Kaszubska Riviera
To już ten dzień! W sobotę, 27 lipca, od godziny 10, zaczynamy huczne świętowanie Dnia Kaszëbë w Centrum Riviera! Poznajcie z bliska dziedzictwo kulturowe naszego niezwykłego, pomorskiego regionu, zaprezentowane przez wspaniałych, kaszubskich gości!

czwartek, 25 lipca 2019 r., 09:40
Kondolencje dla Michała Melibrudy
Rada Gminy Chmielno oraz pracownicy Urzędu Gminy w Chmielnie, jednostek pomocniczych i organizacyjnych składają kondolencje Michałowi Melibrudzie, wójtowi Gminy Chmielno.

środa, 24 lipca 2019 r., 18:46
Lubrykant - który rodzaj?
Wybierając żel intymny nierzadko prawdziwym dylematem okazuje się podjęcie decyzji o tym, na który rodzaj produktu postawić. Nawet w zwykłych supermarketach czy klasycznych drogeriach półki pękają w szwach od tego typu wyrobów. Powód? Przede wszystkim coraz większe zainteresowanie lubrykantami, co z kolei wynika z faktu, że społeczeństwo jest bardziej świadome zalet wynikających z regularnego wykorzystywania omawianych preparatów. Plusy są dostrzegalne nie tylko ze względu na łatwiejszą penetrację i większy komfort podczas stosunku seksualnego, ale też i z kwestii zdrowotnych. Czym zatem kierować się podczas zakupu lubrykantów? Najważniejsze to ustalenie, jaki rodzaj będzie optymalny dla nas i naszych potrzeb.

środa, 24 lipca 2019 r., 10:00
Naprawy samochodów - Auto Serwis Żybko z Grzybna
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

środa, 24 lipca 2019 r., 08:42
Domy Smolec - odkryj idealne miejsce do zamieszkania
Miasto Wrocław urzeka swoją architekturą, ma swój wyjątkowy klimat, ale z drugiej strony jest to także miasto otwarte na nowości, otwarte na rozwój. Tym samym jest to miasto, które daje szanse na rozwój zawodowy, na rozwój osobisty. Jednocześnie też jest miasto, które stanowi bardzo dobrze rozwinięty ośrodek kulturalny, rozrywkowy. Miasto, w którym mamy do czynienia z ogromną ilością miejsc pracy. Wrocław to także bardzo mocno rozwinięty rynek nieruchomości. Mówiąc o tym zagadnieniu, wskazać należy nie tylko na samo miasto, na samo centrum, ale także na okoliczne miejscowości, na dzielnice położone nieco dalej od centrum miasta.

wtorek, 23 lipca 2019 r., 10:00
Najlepsze tynki na Kaszubach znajdziesz w firmie Vernitex w Kartuzach
Vernitex to najlepszy na Kaszubach specjalista w mieszaniu farb, lakierów i tynków. Tu znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma ma w swojej ofercie m.in. doskonałej jakości produkty marki Barlet, która wytwarza tynki, farby fasadowe i tynki mozaikowe.

wtorek, 23 lipca 2019 r., 08:46
Czy wiesz czym jest żywienie medyczne i jak pomaga w walce z chorobą?
Żywienie medyczne uważane jest za bardzo istotny element w procesie leczenia chorób przewlekłych. Nie tylko poprawia samopoczucie pacjenta, ale również może przyśpieszyć powrót do zdrowia. Czym charakteryzuje się żywienie medyczne?

poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 10:00
Kolejne NOWE marki w Madison
Galeria Madison - pierwsza butikowa galeria handlowa w Trójmieście systematycznie uzupełnia ofertę handlową zgodnie z konceptem marki - wygodnego śródmiejskiego centrum spełniającego codzienne potrzeby zabieganych mieszkańców miasta. Ze względu na lokalizację w samym sercu Gdańska, obiekt jest w naturalny sposób przemierzany przez rzesze mieszkańców i turystów o każdej porze dnia.