poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 10:00
Centrum Ogrodnicze Garden Life - piękne donice i dekoracje
Jako wielbiciele designu i artykułów dekoracyjnych, wciąż poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań i pomysłów na aranżację wnętrz. Odzwierciedleniem tych zainteresowań jest STREFA DEKOR którą poszerzamy by inspirować Państwa do samodzielnego zagospodarowania domowej przestrzeni i tworzenia własnych zachwycających kompozycji.

niedziela, 21 lipca 2019 r., 10:00
Od zamrożenia do idelnej sylwetki
Niska temperatura potrafi zdziałać cuda! Pod jej wpływem komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, skóra staje się jędrniejsza, a cellulit mniej widoczny. Dzięki tej przełomowej metodzie pożegnasz zbędne kilogramy a rezultat odchudzania pozostanie już z Tobą na zawsze. To alternatywa dla liposukcji. Na czym polega kriolipoliza - i jak pozbyć się tłuszczu za pomocą zimna?

niedziela, 21 lipca 2019 r., 10:00
Słoneczny Patrol Riviery
Czy wiecie, że Polskę i Hawaje dzieli ponad 12 000 km?! Wyjazd na wakacje w to miejsce to naprawdę spory dystans do przebycia. Na szczęście mamy na wyciągnięcie ręki piękne, polskie plaże, na których już wkrótce pojawi się Słoneczny Patrol Riviery! We wtorek 23 lipca oraz w sobotę 27 lipca spotykamy się w Gdyni.

piątek, 19 lipca 2019 r., 21:43
Legalni bukmacherzy online 2019
Zakłady bukmacherskie online z roku na rok zyskują na popularności, ponieważ coraz więcej Polaków zaczyna interesować się tematem zakładów sportowych. Wszystko rozpoczęło się tuż po wejściu Ustawy Hazardowej w kwietniu 2017 roku. W tym dokumencie zostały jasno określone zasady dotyczące zakładów wzajemnych oraz podmiotów, które mogą je oferować.

piątek, 19 lipca 2019 r., 21:41
Pracownicy z Ukrainy - jak ich zatrudnić w Polsce?
W Polsce brakuje pracowników w wielu firmach. Niedobór rąk do pracy jest szczególnie widoczny w przypadku prostych, dość nisko opłacanych stanowisk. Trudności ze znalezieniem pracowników sprawiają, że firmy decydują się coraz częściej na zatrudnianie Ukraińców. Sprawdź, jak przebiega rekrutacja pracowników z Ukrainy.

piątek, 19 lipca 2019 r., 21:38
Najlepsze Kliniki oferujące wszywki alkoholowe we Wrocławiu - Leczenieuzaleznien24
Istnieje wiele klinik w Polsce, zarówno prywatnych, jak i państwowych, w których możliwe staje się skuteczne leczenie alkoholizmu. Choroba alkoholowa jest poważnym problemem, który dotyka ludzi bez względu na wiek, płeć, czy też status w społeczeństwie.

piątek, 19 lipca 2019 r., 21:34
Duże rozbieżności w sprawie możliwości badania pracowników alkomatem
Na bazie obowiązujących przepisów odnośnie RODO od samego początku jeden aspekt wzbudzał kontrowersje. To możliwość badania przez pracodawcę swoich pracowników przy pomocy alkomatu. Obecne stanowisko Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) jednoznacznie go zakazuje. Tymczasem wielu ekspertów twierdzi wręcz, iż pracodawcy nie powinni się do tego stosować.

piątek, 19 lipca 2019 r., 21:31
Smart Kid Belt - bezpieczna i niedroga alternatywa dla fotelików samochodowych
Wybierając się w podróż ze swoją rodziną, powinniśmy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu własnych dzieci. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń zapewniających bezpieczeństwo naszym maluchom - od fotelików i podstawek, po różne urządzenia przytrzymujące takie jak siedziska samochodowe. Jednym z takich urządzeń jest Smart Kid Belt który wyróżnia się na ich tle szeroką dostępnością (można je kupić na stacjach paliw, w marketach lub w sklepie internetowym - smartkidbelt.com), niezwykle niską ceną i świetnymi wynikami we wszelkich testach bezpieczeństwa przeprowadzonych na terenie Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.

piątek, 19 lipca 2019 r., 21:27
Koszulki z nadrukiem - dla ciebie, dla firmy. Intuicyjny kreator on-line
Wybierając koszulkę z nadrukiem, powinniśmy bacznie zwrócić uwagę na wiele ważnych aspektów. Dotyczy ona zarówno samego materiału (koszulki, inne elementy) jak również jakości nadruku. Obecnie firmy produkujące koszulki na rynku dysponują bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, najnowszymi technologiami, dzięki którym możemy mówić o owej najwyższej jakości. Ideashirt to firma, której zaufało już wielu. Bazuje ona na najwyższej jakości, ale równocześnie też udoskonala cały proces produkcji, aby zapewnić klientom coraz wyższą jakość.

piątek, 19 lipca 2019 r., 11:59
Chcesz zarejestrować samochód jako zabytek? Podpowiadamy, od czego zacząć. Łatwo nie będzie!
Do tej pory miano zabytku mógł uzyskać pojazd, który ma co najmniej 25 lat, od 15 lat nie jest już produkowany i posiada minimum 75 proc. oryginalnych części. Od stycznia 2018 r. trochę się to zmieniło. Niektórzy wojewódzcy konserwatorzy podnieśli próg i za zabytki zaczęto uznawać auta, które mają nie 25, a 30 lat, czyli dokładnie tyle ile muszą mieć zabytki w innych krajach UE. Co to zmienia?