poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 10:09
DCC - płać kartą za granicą bez obaw
W kwestiach finansowych często próbujemy być ostrożni, mamy wrażenie, że ktoś próbuje nas oszukać. Nawet wymiana walut w tradycyjnym kantorze nie zawsze zdaje się należeć do komfortowych sytuacji. Kto z nas nie miał chociaż raz myśli, czy aby na pewno osoba po drugiej stronie okienka w kantorze na pewno poprawnie przeliczyła nasze pieniądze? Nowe rozwiązanie DCC eliminuje podobne problemy. DCC - płać kartą za granicą bez obaw.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 10:00
Centrum Ogrodniczym Garden Life - donice idealne na każdą przestrzeń
Jako wielbiciele designu i artykułów dekoracyjnych, wciąż poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań i pomysłów na aranżację wnętrz. Odzwierciedleniem tych zainteresowań jest STREFA DEKOR którą poszerzamy by inspirować Państwa do samodzielnego zagospodarowania domowej przestrzeni i tworzenia własnych zachwycających kompozycji.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 10:00
Trwają wakacje - czas, by uwolnić dziecięcą radość!
Wytęsknione, wyczekane, wymarzone. W górach, a może nad wodą? Na wsi lub w dużym mieście. Mamy wakacje!

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 09:19
Tulejowanie maszyn budowlanych
Każdy operator maszyn budowlanych wie doskonale, że często niektóre z ich elementów ulegają zużyciu lub uszkodzeniu.

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 09:00
Agro-Trak - naprawa maszyn rolniczych i sprzętu ciężkiego. Solidnie i w dobrej cenie
Sezon letni to okres wzmożonych prac budowlanych oraz polowych. Intensywnie eksploatowane w tym okresie sprzęty mogą wymagać serwisu i naprawy. Jeśli szukasz solidnych fachowców z tej dziedziny, sprawdź ofertę firmy Agro-Trak z Somonina.

niedziela, 14 lipca 2019 r., 10:00
Lato w pełni! Wyjeżdżasz? Sprawdź, czy masz ważny przegląd!
Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd to sprawdź w dowodzie, czy Twój samochód ma ważny przegląd. Jeśli nie, to odwiedź Stację Kontroli Pojazdów "Europak" w Dzierżążnie. Każdy klient, który zrobi przegląd rejestracyjny, otrzyma upominek gratis!

piątek, 12 lipca 2019 r., 13:05
Marka, która nie stoi w miejscu Lubiana S.A. podsumowuje ostatnie zmiany
Lubiana to największy w Polsce i jeden z największych producentów porcelany stołowej w Europie, oferujący zastawę na najwyższym, światowym poziomie. Specjalizuje się w produkcji porcelany o wysokich parametrach jakościowych i estetycznych, która dzięki swojej wytrzymałości i wielofunkcyjnemu zastosowaniu, doskonale sprawdza się zarówno w gastronomii i hotelach, jak i w użytku domowym.

piątek, 12 lipca 2019 r., 09:28
Znajdź swoją wymarzoną kuchnię w Ugo Projekt
Marzysz o nowoczesnej, pięknej, dobrze zaprojektowanej i funkcjonalnej kuchni? Szafie? Meblach do łazienki? Domu bądź biura? Sprawdź ofertę Ugo Projekt. Firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją mebli, ale również sprzedażą okuć meblowych.

czwartek, 11 lipca 2019 r., 10:17
Odwiedź Gościniec Malinówka - szczególne miejsce na kulinarnej mapie Kaszub
Pośród malowniczych kaszubskich wzgórz i lasów, z urzekającym widokiem na jezioro znajduje się wyjątkowe miejsce - Gościniec Malinówka. Każdy kto pojawił się tu raz, wraca wielokrotnie. Wyśmienita kuchnia, przemiła obsługa i wyjątkowa atmosfera - to tylko niektóre z wyróżników lokalu. "Malinówka" to nie tylko znakomita restauracja i pensjonat, ale też klimatyczna sala bankietowa - idealna na wesela, konferencje i imprezy okolicznościowe.

czwartek, 11 lipca 2019 r., 10:00
Firma Intrans - czarnoziem idealny do Twojego ogrodu
Chcesz poprawić jakość gleby? Wyrównać teren? Przygotować nowy trawnik? Sprawdź ofertę firmy Intrans z Kartuz, która oferuje dobrej jakości czarnoziem przesiewany.