51 minut temu
KWW "Checz" - dla Gminy i Mieszkańców [sprawdź kandydatów na radnych!]
Wybory samorządowe zdecydują o przyszłości naszej gminy. Kartuski samorząd musi być miejscem, w którym ludziom żyje się wygodnie i bezpiecznie. Nasze miasto powinno posiadać przemyślaną strategię rozwoju, być dobrze zorganizowane i dobrze zarządzane. Musimy otworzyć się na ludzi i wykorzystać swój potencjał turystyczny. Tworzymy Komitet Wyborczy "Checz" - Dla gminy i Mieszkańców, ponieważ chcemy, aby w naszej małej ojczyźnie nastąpiły realne zmiany.

57 minut temu
Danuta Rek - kandydatka do Sejmiku Województwa Pomorskiego
O inwestycjach wojewódzkich, tych już zrealizowanych oraz tych, które wciąż przed nami, rozmawiamy z Danutą Rek, kandydatką do Sejmiku Województwa Pomorskiego.

dzisiaj, 15:55
Tomasz Belgrau. Odpowiedzi na pytania mieszkańców
Szanowni Państwo podczas debaty na Burmistrza Kartuz, regulamin stanowił, że w trzeciej rundzie wylosowane zostanie zaledwie jedno z Państwa pytań do poszczególnych kandydatów. By żadne z nich nie umknęło, postanowiłem ze swojej strony odpowiedzieć na wszystkie pytania, które miały trafić do mnie, a nie zostały wylosowane.

dzisiaj, 15:45
KWW Otwarte Kaszuby - młodzi i dynamiczni kandydaci z ciekawą wizją rozwoju
Otwarte Kaszuby to najmłodszy komitet wystawiający kandydatów do Rady Powiatu Kartuskiego. Stawiamy sobie za cel prawdziwą dyskusję o wizji rozwoju regionu. Kampania wyborcza może polegać wyłącznie na oplakatowaniu kaszubskich miejscowości, ale czy to coś wniesie? Chcemy zachęcić wszystkich do rozmowy o funkcjonowaniu samorządu, rozwoju turystyki, przyciąganiu inwestorów, edukacji i kulturze.

dzisiaj, 10:35
Kandydaci z KWW Otwarte Kaszuby dyskutowali o rozwoju przedsiębiorczości
We wtorek w restauracji Checz u Kaszebe odbyła się ostatnia już konferencja programowa kandydatów z listy Otwartych Kaszub do Rady Powiatu Kartuskiego. Temat spotkania była przedsiębiorczość.

wczoraj, 17:41
Porozumienie Samorządowe dla Kaszub zaprezentowało kandydatów i program wyborczy
Przed nami ostatnie dni kampanii wyborczej. Ten czas postanowił wykorzystać KW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub, który we wtorek podczas spotkania zaprezentował swoich kandydatów do Rady Miejskiej w Kartuzach oraz program wyborczy. Kandydaci zapytani o to, kogo będą popierać w wyborach na burmistrza Kartuz, odparli, że kontrkandydata obecnie urzędującego włodarza gminy.

wczoraj, 12:34
Marek Trepczyk kandydatem na burmistrza gminy Żukowo
Burmistrz jest dla ludzi, a nie ludzie dla burmistrza. Mieszkańców trzeba widzieć przez całą kadencję, a nie tylko przed wyborami. Urząd ma być dla nich, mają się w nim czuć pewnie, dobrze i bezpiecznie.

poniedziałek, 15 października 2018 r., 19:05
Kim jest Mariusz Treder? Dlaczego kandyduje na burmistrza Kartuz? [Zobacz film!]
Kim jest Mariusz Treder? Dlaczego postanowił kandydować na burmistrza Kartuz? Co ma do zaoferowania? Czy nadaje się na to stanowisko?

poniedziałek, 15 października 2018 r., 15:42
"Nowość i doświadczenie" - KWW Razem dla Powiatu i Gmin "Błękitny Powiat"  [WIDEO]
Kompleksowe dbanie o rozwój powiatu kartuskiego, to cel, który stawia sobie KWW Razem dla Powiatu i Gmin "Błękitny Powiat". Poznaj kandydatów do rady powiatu i sprawdź, co chcą zrobić dla tego regionu.

poniedziałek, 15 października 2018 r., 14:57
KW Prawo i Sprawiedliwość zaprezentował kandydatów w wyborach samorządowych
Odśpiewaniem hymnu i wystąpieniem zaproszonych gości rozpoczęła się powiatowa konwencja samorządowa Prawa i Sprawiedliwości w Kartuzach. Do walki o głosy wyborców kandydatów zgrzewali politycy, jak i wojewoda pomorski. - Macie sześć dni i sześć nocy, więc mam nadzieję, że w przyszłą niedzielę będą was bolały ręce od uścisków i gratulacji. Chcę, abyśmy za tydzień usłyszeli, że wygraliśmy w Kartuzach. Głęboko w to wierzę - podkreślał Dariusz Drelich.