niedziela, 14 października 2018 r., 09:53
Michał Melibruda - kandydat na wójta Gminy Chmielno zaprasza na wybory samorządowe 2018!
Michał Melibruda, kandydat na wójta gminy Chmielno zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w wyborach samorządowych 21 października.

piątek, 12 października 2018 r., 12:28
Kandydaci do rady powiatu z KWW Samorządne Kaszuby - Nasze sprawe zaprezentowali swój program
"Skutecznie w naszych sprawach - bezpiecznie w naszym domu" - takie hasło przyświeca członkom KWW Samorządne Kaszuby - Nasze sprawe, którzy kandydują w wyborach do rady powiatu kartuskiego. W środowy wieczór przedstawili swój program wyborczy i dalszą wizję rozwoju powiatu.

czwartek, 11 października 2018 r., 11:09
Dzień z życia Burmistrza (VIDEO - obejrzyj!)
Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy! Przedstawiam Państwu krótki reportaż, którego zapowiedzią był wcześniejszy spot. Na filmie przekazuję tylko część tego, co udało mi się wraz z zespołem pracowników wykonać w tej kadencji. Tak jak na filmie, często zaglądałem na plac budowy i mogłem się cieszyć tym, że budujemy dla mieszkańców. Tak będzie i w kolejnej kadencji, jeżeli tylko obdarzycie mnie Państwo ponownie swoim zaufaniem. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia!

środa, 10 października 2018 r., 10:10
Gmina Somonino zasługuje na więcej - KWW Wspólnota dla Gminy
Gmina SOMONINO - gminą, która łączy, a nie dzieli, która zbliża ludzi dla osiągnięcia wspólnego celu, która się nie zamyka. Gminą, w której potrzeby każdego człowieka brane są pod uwagę i wysłuchane. Gminą, która w zbliżającym się nowym budżecie unijnym może pozyskać środki m.in. na drogi i infrastrukturę i która zadba o rozwój lokalnej gospodarki, turystyki oraz naprawi niełatwą sytuację finansową.

wtorek, 9 października 2018 r., 13:54
Debata z kandydatami na burmistrza Żukowa - zobacz relację!
Za nami debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Żukowo zmierzyli się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 14:36
Debata z kandydatmi na burmistrza Kartuz. Zobacz relację!
Za nami debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Kartuzy zmierzyli się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

poniedziałek, 8 października 2018 r., 09:25
Waldemar Miłejko kandydat do Rady Powiatu Kartuskiego
Waldemar Miłejko kandyduje do Rady Powiatu Kartuskiego jako reprezentant gminy Kartuzy oraz Kiełpina z Komitetu Wyborczego Wyborców "Samorządne Kaszuby-Nasze Sprawy".

sobota, 6 października 2018 r., 10:00
Motyw "Gwiezdnych Wojen" wykorzystany w niecodziennej kampanii
W dość niecodzienny sposób swoją kandydaturę na stanowisko burmistrza Żukowa postanowił promować Krystian Gachewicz. W piątek zaprezentował "Gwiezdnego Gachewiczobusa", którym planuje podróżować po gminie Żukowo zapraszając do udziału we wtorkowej debacie i przedstawiając swój program wyborczy.

piątek, 5 października 2018 r., 14:33
Kandydaci na wójta Sulęczyna w sądzie w trybie wyborczym
Wiesław Ulatowski pozwał wójta Bernarda Gruczę w trybie wyborczym. Przedmiotem procesu było stwierdzenie obecnego włodarza gminy Sulęczyno, że to między innymi były sekretarz odpowiada za błąd w projekcie przedszkola w Mściszewicach. Sąd nie uznał jednak słów wójta jako agitacji wyborczej i pozew oddalił.

piątek, 5 października 2018 r., 13:39
Wiesław Ulatowski - Gwarancja dobrego Gospodarza
Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Region-Bliżej Wyborców prezentuje program wyborczy kandydata na wójta gminy Sulęczyno Wiesława Ulatowskiego, jak i kandydatów nad radnych do Rady Gminy Sulęczyno. Oddając na Nas głos nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!