poniedziałek, 15 października 2018 r., 19:05
Kim jest Mariusz Treder? Dlaczego kandyduje na burmistrza Kartuz? [Zobacz film!]
Kim jest Mariusz Treder? Dlaczego postanowił kandydować na burmistrza Kartuz? Co ma do zaoferowania? Czy nadaje się na to stanowisko?

poniedziałek, 15 października 2018 r., 15:42
"Nowość i doświadczenie" - KWW Razem dla Powiatu i Gmin "Błękitny Powiat"  [WIDEO]
Kompleksowe dbanie o rozwój powiatu kartuskiego, to cel, który stawia sobie KWW Razem dla Powiatu i Gmin "Błękitny Powiat". Poznaj kandydatów do rady powiatu i sprawdź, co chcą zrobić dla tego regionu.

poniedziałek, 15 października 2018 r., 14:57
KW Prawo i Sprawiedliwość zaprezentował kandydatów w wyborach samorządowych
Odśpiewaniem hymnu i wystąpieniem zaproszonych gości rozpoczęła się powiatowa konwencja samorządowa Prawa i Sprawiedliwości w Kartuzach. Do walki o głosy wyborców kandydatów zgrzewali politycy, jak i wojewoda pomorski. - Macie sześć dni i sześć nocy, więc mam nadzieję, że w przyszłą niedzielę będą was bolały ręce od uścisków i gratulacji. Chcę, abyśmy za tydzień usłyszeli, że wygraliśmy w Kartuzach. Głęboko w to wierzę - podkreślał Dariusz Drelich.

poniedziałek, 15 października 2018 r., 13:07
Zagłosuj mądrze, wybierz: współpracę, doświadczenie, szacunek dla człowieka
Rozwój sieci dróg gminnych, budowa drugiego etapu obwodnicy Kartuz, rozwój kolei, poprawa rozwoju i konkurencyjności całego obszaru gminy - między innymi takie cele stawiają sobie kandydaci do Rady Miejskiej w Kartuzach z ramienia Porozumienia Samorządowego dla Kaszub. Zagłosuj mądrze, wybierz współpracę, doświadczenie i szacunek dla człowieka.

poniedziałek, 15 października 2018 r., 10:48
Edmund Kwidziński - zaufany kandydat do rady powiatu kartuskiego
Edmund Kwidziński to jeden z najbardziej godnych zaufania kandydatów do Rady Powiatu Kartuskiego. Wieloletnie doświadczenie w służbie drugiemu człowiekowi i pracy samorządowej, szacunek i otwartość na współpracę, skuteczne dążenie do wyznaczonych celów - to tylko niektóre z cech wieloletniego komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach. Edmund Kwidziński startuje z listy KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe, w okręgu nr 2, pozycja 1 na liście nr 11.

niedziela, 14 października 2018 r., 09:53
Michał Melibruda - kandydat na wójta Gminy Chmielno zaprasza na wybory samorządowe 2018!
Michał Melibruda, kandydat na wójta gminy Chmielno zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w wyborach samorządowych 21 października.

piątek, 12 października 2018 r., 12:28
Kandydaci do rady powiatu z KWW Samorządne Kaszuby - Nasze sprawe zaprezentowali swój program
"Skutecznie w naszych sprawach - bezpiecznie w naszym domu" - takie hasło przyświeca członkom KWW Samorządne Kaszuby - Nasze sprawe, którzy kandydują w wyborach do rady powiatu kartuskiego. W środowy wieczór przedstawili swój program wyborczy i dalszą wizję rozwoju powiatu.

czwartek, 11 października 2018 r., 11:09
Dzień z życia Burmistrza (VIDEO - obejrzyj!)
Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy! Przedstawiam Państwu krótki reportaż, którego zapowiedzią był wcześniejszy spot. Na filmie przekazuję tylko część tego, co udało mi się wraz z zespołem pracowników wykonać w tej kadencji. Tak jak na filmie, często zaglądałem na plac budowy i mogłem się cieszyć tym, że budujemy dla mieszkańców. Tak będzie i w kolejnej kadencji, jeżeli tylko obdarzycie mnie Państwo ponownie swoim zaufaniem. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia!

środa, 10 października 2018 r., 10:10
Gmina Somonino zasługuje na więcej - KWW Wspólnota dla Gminy
Gmina SOMONINO - gminą, która łączy, a nie dzieli, która zbliża ludzi dla osiągnięcia wspólnego celu, która się nie zamyka. Gminą, w której potrzeby każdego człowieka brane są pod uwagę i wysłuchane. Gminą, która w zbliżającym się nowym budżecie unijnym może pozyskać środki m.in. na drogi i infrastrukturę i która zadba o rozwój lokalnej gospodarki, turystyki oraz naprawi niełatwą sytuację finansową.

wtorek, 9 października 2018 r., 13:54
Debata z kandydatami na burmistrza Żukowa - zobacz relację!
Za nami debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Żukowo zmierzyli się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.