piątek, 5 października 2018 r., 14:33
Kandydaci na wójta Sulęczyna w sądzie w trybie wyborczym
Wiesław Ulatowski pozwał wójta Bernarda Gruczę w trybie wyborczym. Przedmiotem procesu było stwierdzenie obecnego włodarza gminy Sulęczyno, że to między innymi były sekretarz odpowiada za błąd w projekcie przedszkola w Mściszewicach. Sąd nie uznał jednak słów wójta jako agitacji wyborczej i pozew oddalił.

piątek, 5 października 2018 r., 13:39
Wiesław Ulatowski - Gwarancja dobrego Gospodarza
Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Region-Bliżej Wyborców prezentuje program wyborczy kandydata na wójta gminy Sulęczyno Wiesława Ulatowskiego, jak i kandydatów nad radnych do Rady Gminy Sulęczyno. Oddając na Nas głos nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!

piątek, 5 października 2018 r., 11:27
Przywróćmy modę na Sulęczyno
Sulęczyno - to Gmina, to miejscowość, która potrzebuje Nowej Perspektywy, która potrzebuje nowego spojrzenia, która potrzebuje nowej nadziei.

piątek, 5 października 2018 r., 10:27
KWW Samorządne Kaszuby - "Skutecznie w naszych sprawach, bezpiecznie w naszym domu"
Doświadczenie, profesjonalizm i dobro regionu na pierwszym miejscu - tak najkrócej scharakteryzować można misję przyświecającą członkom KWW Samorządne Kaszuby "Nasze sprawe". To jeden z komitetów, który skupia tak wielu doświadczonych samorządowców, znanych i cenionych społeczników oraz działaczy Związków Ochotniczych Straży Pożarnych. Wybór członków tego komitetu to gwarancja dobrze oddanego głosu. Z pewnością zaufanie, jakim obdarzą ich wyborcy zaprocentuje.

czwartek, 4 października 2018 r., 10:00
KWW Zrzeszeni dla Kaszub. To Wasi przyjaciele, sąsiedzi, znajomi [WIDEO]
Mieczysław Grzegorz Gołuński: Ogromnie się cieszę, że w moim Komitecie Zrzeszeni dla Kaszub są wspaniali ludzie, gotowi do społecznej pracy na rzecz rozwoju Gminy. Pełni energii i pomysłów, aby w kolejnej kadencji jeszcze więcej zrealizować dla mieszkańców. Rada Miejska spełnia niezwykle ważną rolę w kształtowaniu rozwoju Gminy. Warto postawić na ludzi, którzy najlepiej wypełnią obowiązki radnych. Uprzejmie proszę o oddanie głosów na kandydatów KWW Zrzeszeni dla Kaszub! To Wasi przyjaciele, sąsiedzi, znajomi.

środa, 3 października 2018 r., 19:50
KWW Razem dla Powiatu i Gmin zaprezentował kandydatów i program wyborczy
Dynamiczny i skierowany do mieszkańców - tak swój program wyborczy chakteryzuje Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Powiatu i Gmin. - Naszym celem jest to, by każdy mieszkaniec odczuł, że powiat daje pieniądze. To my jesteśmy gwarantem tego, że te pieniądze damy - podkreślał Tomasz Brzoskowski prezentując kandydatów i wizję rozwoju powiatu ugrupowania.

środa, 3 października 2018 r., 14:37
Andrzej Czaja - kandydat na wójta gminy Chmielno: "Każdy jest dla mnie ważny"
Andrzej Czaja jest kandydatem na wójta gminy Chmielno. Startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców "Razem dla gminy".

poniedziałek, 1 października 2018 r., 15:47
"Otwarty na ludzi - skuteczny w działaniu"
Wybory samorządowe zdecydują o przyszłości naszej gminy. Kartuzy muszą być miejscem, w którym ludziom żyje się wygodnie i bezpiecznie. Nasze miasto powinno posiadać przemyślaną strategię rozwoju, być dobrze zorganizowane i dobrze zarządzane.

poniedziałek, 1 października 2018 r., 14:09
KWW Samorządne Kaszuby: "Wspólnie budujmy przyszłość gminy Sulęczyno"
Skuteczni w działaniu, doświadczeni, pełni energii, zapału i pomysłów na prężniejszy rozwój gminy Sulęczyno - tacy są kandydaci do Rady Gminy Sulęczyno z KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe. Obdarzenie ich zaufaniem z pewnością zaprocentuje.

poniedziałek, 1 października 2018 r., 12:56
KWW Otwarte Kaszuby zaprezentował kandydatów do rady powiatu
W piątkowe popołudnie w Kartuzach Komitet Wyborczy Wyborców "Otwarte Kaszuby" zainaugurował kampanię w wyborach do rady powiatu. W trakcie spotkania przedstawiono kandydatów z listy ugrupowania oraz program wyborczy, z którym ruszają.