wtorek, 25 września 2018 r., 09:33
Kandydaci do Sejmiku Województwa Pomorskiego
Znane są nazwiska osób, które będą ubiegać o mandat radnego Sejmiku Województwa Pomorskiego. Naszym mieszkańcom przyjdzie wybierać kandydatów w okręgu nr 4 (pow. kartuski, kościerski, starogardzki i gdański), gdzie do zdobycia jest siedem miejsc.

poniedziałek, 24 września 2018 r., 15:55
Debata kandydatów na burmistrza Żukowa. 9 października, wtorek, godz. 19.
We wtorek, 9 października w Żukowie odbędzie się debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Żukowo zmierzą się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

poniedziałek, 24 września 2018 r., 15:55
Debata kandydatów na burmistrza Kartuz. 8 października, poniedziałek, godz. 18.
W poniedziałek, 8 października w Kartuzach odbędzie się debata wyborcza z udziałem kandydatów na burmistrzów. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Kartuzy zmierzą się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

sobota, 22 września 2018 r., 15:33
Marian Kowalewski kandydatem na wójta gminy Somonino
Obecny dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie będzie kontrkandydatem dotychczasowego wójta Mariana Kryszewskiego w walce o fotel wójta gminy Somonino. - Zawsze uważałem, że gmina Somonino powinna dbać o mieszkańców, że mieszkańcy zasługują na więcej i warto tej gminie poświęcić swoje życie - podkreśla Marian Kowalewski.

piątek, 21 września 2018 r., 08:54
Danuta Rek o swojej kandydaturze do sejmiku województwa pomorskiego
W czwartkowy wieczór, spotkaniem w Kartuzach, kampanię wyborczą rozpoczęła Danuta Rek. Kartuzianka kandyduje do sejmiku wojewódzkiego. Startuje z listy Koalicji Obywatelskiej.

wtorek, 18 września 2018 r., 19:42
Kandydaci do Rady Powiatu Kartuskiego
Znani są już częściowo kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Powiatu Kartuskiego. Do zdobycia jest w sumie 25 mandatów w czterech okręgach wyborczych. Ci, którzy zyskają zaufanie wyborców, będą sprawować mandat radnego przez pięć lat.

wtorek, 18 września 2018 r., 19:39
Kandydaci do Rady Gminy Sierakowice
Znani są już częściowo kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Sierakowice. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych.Ci, którzy zyskają zaufanie wyborców, będą sprawować mandat radnego przez pięć lat.

wtorek, 18 września 2018 r., 18:39
Kandydaci do Rady Miejskiej w Żukowie
Znani są już wszyscy kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Miejskiej w Żukowie. Do zdobycia jest w sumie 21 miejsc w czterech okręgach wyborczych. Ci, którzy zdobędą zaufanie wyborców, będą sprawować mandat radnego przez pięć lat.

wtorek, 18 września 2018 r., 18:19
Kandydaci do Rady Gminy Przodkowo
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Przodkowo. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zyskają zaufania wyborców, mandat radnego będą sprawować prze pięć lat.

wtorek, 18 września 2018 r., 18:11
Kandydaci do Rady Gminy Somonino
Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Somonino. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zyskają zaufania wyborców, mandat radnego będą sprawować prze pięć lat.