wczoraj, 15:41
Kartuzy. Na ulicy Piłsudskiego spłonął samochód
W czwartkowe popołudnie strażacy interweniowali na ulicy Piłsudskiego w Kartuzach, gdzie zapalił się samochód osobowy. Pojazd spłonął doszczętnie. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

środa, 24 maja 2017 r., 15:37
Kiełpino. Piorun uderzył w budynek jednorodzinny
W środowe popołudnie strażacy walczyli aż z dwoma pożarami, które powstały na skutek wyładowania atmosferycznego. Zarówno w Baninie, jak i Kiełpinie palił się dach budynków mieszkalnych.

środa, 24 maja 2017 r., 15:29
Banino. Pożar dachu budynku mieszkalnego
Najprawdopodobniej od uderzenia pioruna zapalił się dach budynku mieszkalnego w Baninie. Dzięki natychmiastowym i sprawnym działaniom strażaków, szybko udało się opanować zagrożenie, a tym samym zminimalizować straty.

wtorek, 23 maja 2017 r., 09:52
Dwie osoby ranne w wypadku w Żukowie
W poniedziałkowy poranek, tuż przed godz. 8 doszło do wypadku w Żukowie. Samochód osobowy zderzył się z dostawczym. Wskutek tego dwie osoby przetransportowano do szpitala.

poniedziałek, 22 maja 2017 r., 12:58
Włamali się do kiosku, ukradli tytoń i papierosy. Złodzieje są w rękach policji
Kara nawet 12 lat pozbawienia wolności może grozić parze, która w miniony weekend włamała się do jednego z kiosków na terenie Kartuz i ukradła z niego tytoń i papierosy. Policji udało się zatrzymać sprawców krótko po włamaniu.

poniedziałek, 22 maja 2017 r., 09:53
Stężyca-Gołubie. "Czołówka" golfa z fordem
W sobotnie przedpołudnie służby ratunkowe interweniowały na trasie Stężyca-Gołubie, gdzie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby.

poniedziałek, 22 maja 2017 r., 08:55
Wilanowo. Wypadek z udziałem motorowerzysty
49-letni mężczyzna został ranny wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy poranek na trasie Pomieczyno-Przodkowo. Motorowerzysta przewrócił się tam na poboczu i spadł ze skarpy.

niedziela, 21 maja 2017 r., 18:04
Mojusz-Glinno. Fiat Scudo wypadł z trasy
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Mojusz-Glinno. Fiat Scudo wypadł tam z trasy i uderzył w drzewo.

piątek, 19 maja 2017 r., 19:21
Gołubie. Przebiegał przez jezdnię, wpadł pod samochód - ranny starszy mężczyzna
Do poważnego wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Gołubiu, gdzie starszy mężczyzna został potrącony przez samochód. Dzięki podjętej przez służby ratunkowe reanimacji, pieszy odzyskał czynności życiowe.

piątek, 19 maja 2017 r., 16:19
Złota Góra. Wypadła z drogi i stoczyła się ze skarpy
W piątek tuż przed godz. 15 na Złotej Górze audi wypadło z drogi i dachowało. Poszkodowana została kobieta kierująca pojazdem.