33 minuty temu
Łapalice. Miał dwa promile - renault uderzył w ciężarówkę
Dwa promile alkoholu w organizmie miał 45-letni kierujący renault megane, który we wtorkowe popołudnie spowodował kolizję z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej w Łapalicach.

dzisiaj, 11:12
Żukowo. Tankował i uciekał bez płacenia. Jest w rękach policji
W niedzielę policjanci z Komisariatu Policji w Żukowie zatrzymali 25-letniego mieszkańca Gdańska, który w ciągu niespełna godziny okradł dwie stacje paliw.

wczoraj, 11:29
Sierakowice. Chciał ukryć narkotyki w rękawie kurtki. Grozi mu do trzech lat więzienia
Sierakowiccy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który miał przy sobie dwa woreczki z białym proszkiem. Przed funkcjonariuszami próbował je ukryć w rękawie kurtki.

wczoraj, 11:18
Włamali się do szkoły i ukradli sprzęt komputerowy. Są w rękach policji
Kartuscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Kartuz 15-latka i 20-latka, którzy włamali się do budynku gimnazjum przy ul. Piłsudskiego i ukradli z niego sprzęt komputerowy o wartości około sześciu tysięcy złotych.

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 10:47
Egiertowo - Połęczyno. Renault rozbiło się na drzewie
Kierująca renault została poszkodowana po tym, jak kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło niedzielnym wczesnym porankiem na trasie Egiertowo - Połęczyno.

sobota, 21 stycznia 2017 r., 21:39
Kolonia. Spłonęła przydomowa sauna
W sobotni wieczór strażacy interweniowali przy pożarze w Koloni (gm. Kartuzy). W ogniu stanął tam budynek drewniany, w którym mieściła się sauna.

piątek, 20 stycznia 2017 r., 13:13
Sierakowice. Renault uderzyło w tył toyoty
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na ulicy Lęborskiej w Sierakowicach. Kierujący dostawczym renault najechał na tył poprzedzającej go toyoty.

piątek, 20 stycznia 2017 r., 10:47
Kamienica Szlachecka. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez samochód
W piątkowe przedpołudnie doszło do tragicznego wypadku przy ulicy Rolniczej w Kamienicy Szlacheckiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że mężczyzna został tam przygnieciony przez samochód. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić 36-latkowi funkcji życiowych.

czwartek, 19 stycznia 2017 r., 11:17
Kawle. Iveco rozbiło się na drzewie - ranny kierowca
Młody mężczyzna został ranny w wypadku, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na trasie Kawle - Gowidlino. Dostawcze iveco uderzyło tam w drzewo.

środa, 18 stycznia 2017 r., 11:11
Miał przy sobie amfetaminę. Na widok radiowozu zaczął uciekać
Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, który został zatrzymany przez policyjny patrol. Na jego widok mężczyzna zaczął uciekać. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki.