dzisiaj, 12:46
Nieznana substancja rozpylona w ZST "na Mściwoja" w Kartuzach
W środę przed południem ewakuowano uczniów z Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Mściwoja w Kartuzach. W budynku wyczuwalna była nieznana substancja. Na szczęście sytuację szybko opanowano.

dzisiaj, 12:07
Kolizja dwóch aut w Sierakowicach
W środę przed południem w Sierakowicach doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście nikomu z uczestników kolizji nic się nie stało.

dzisiaj, 09:36
Kamela. Kierująca oplem potrąciła wózek z dzieckiem
We wtorkowy poranek doszło do wypadku na trasie Kamela - Roztoka. Kierująca oplem potrąciła pieszą z wózkiem. Znajdujące się w nim dziecko przetransportowano do szpitala.

wczoraj, 23:22
Kosy. Czołowe zderzenie nissana z volkswagenem
We wtorkowy wieczór służby ratunkowe interweniowały na trasie Kartuzy-Kosy. Nissan zderzył się tam z volkswagenem. Wskutek zdarzenia poszkodowana zostały dwie osoby.

wczoraj, 23:18
Żukowo. Nissan zderzył się z toyotą
Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowy wieczór w Żukowie. Nissan zderzył się tam czołowo z toyotą.

wczoraj, 09:16
Kobysewo. Nieudane wyprzedzanie 18-latka - dwie osoby w szpitalu
18-letni kierujący mercedesem wraz pasażerem pojazdu zostali przetransportowano do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Kobysewie. Nastolatek podjął manewr wyprzedzania, który zakończył na tylnym zderzaku innego samochodu.

poniedziałek, 17 września 2018 r., 10:04
Pijany 21-latek spowodował kolizję w Leźnie
Kolejnych nietrzeźwych kierujących wyeliminowali z ruchu kartuscy policjanci. W Leźnie 21-latek mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu spowodował kolizję, w Sierakowicach pijany 48-latek jechał skuterem.

poniedziałek, 17 września 2018 r., 09:52
Rybaki. Jechała zbyt szybko, straciła panowanie nad mercedesem. Uderzyła w hondę
W niedzielny poranek służby interweniowały na K20 w miejscowości Rybaki. Kierująca mercedesem zjechała tam na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z hondą. 20-latka trafiła do szpitala.

sobota, 15 września 2018 r., 08:01
Ręboszewo. Audi rozbiło się na drzewie - w akcji LPR
Młody mężczyzna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala, po tym jak kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo, a następnie zatrzymał się na przydrożnej skarpie.

piątek, 14 września 2018 r., 14:45
Kiełpino. Płonął samochód
W nocy z czwartku na piątek strażacy interweniowali w Kiełpinie, gdzie doszło do pożaru samochodu. Ogień strawił renault. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.