wczoraj, 18:52
Somonino. Seat najechał na tył peugeota
Dwie osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej w Somoninie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

wczoraj, 15:13
Sierakowice. W ciężarówce pękła opona - doszło do pożaru
W poniedziałkowe przedpołudnie strażacy z Sierakowic interweniowali na ulicy Lęborskiej, gdzie w ciężarówce pękła opona, a następnie uległa zapaleniu. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

wczoraj, 11:54
Hopowo. Pożar budynku mieszkalnego - poszkodowany mężczyzna
W niedzielny wieczór sześć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego w Hopowie. Spaleniu uległy pomieszczenia kotłowni i garażu oraz dach. Starty wstępnie oszacowano na około 150.000 zł. Wskutek pożaru poszkodowany został 35-letni mężczyzna, który próbował samodzielnie ugasić pożar.

niedziela, 23 kwietnia 2017 r., 16:30
Kczewo-Miszewo. Toyotą skasował znak i uderzył w drzewo
W niedzielny poranek służbu ratunkowe interweniowały na trasie Kczewo-Miszewo, gdzie toyota najpierw zahaczyła o znak drogowy, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Kierujący nią mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

piątek, 21 kwietnia 2017 r., 08:24
Policjanci skontrolowali szkolne autokary
W środę policjanci z Wydziału Drogowego KPP w Kartuzach wspólnie wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego prowadzili akcję "Autobus szkolny".

czwartek, 20 kwietnia 2017 r., 21:12
Borcz. MAN wypadł z trasy
W czwartkowe popołudnie służby interweniowały przy zdarzeniu, do którego doszło w Borczu. Kierujący ciężarówką zjechał tam na pobocze, gdzie pod ciężarem pojazdu zarwała się skarpa. Szczęśliwie nikt z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

środa, 19 kwietnia 2017 r., 09:28
Wieżyca. Tir wpadł w poślizg i przewrócił się do rowu
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w środowy poranek na krajowej "20" w miejscowości Wieżyca. Kierujący tirem wpadł tam w poślizg i wjechał do rowu.

wtorek, 18 kwietnia 2017 r., 12:12
W ich mieszkaniu znaleźli 76 gramów marihuany - są w areszcie
Kartuscy policjanci zatrzymali w świąteczny weekend cztery osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Dodatkowo dwie z nich zajmowały się ich sprzedażą. Wobec nich sąd zastosował trzymiesięczny areszt.

wtorek, 18 kwietnia 2017 r., 09:45
Pożar budynku mieszkalnego w Chmielnie
W poniedziałkowe popołudnie strażacy walczyli z pożarem dachu budynku mieszkalnego w Chmielnie. Dzięki natychmiastowych i sprawnym działaniom szybko udało się opanować zagrożenie i zminimalizować straty.

niedziela, 16 kwietnia 2017 r., 09:44
Wilanowo. Zderzenie golfa z Audi A4 - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby został poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór w Wilanowie. Audi A4 zderzyło się tam z VW Golfem.