wczoraj, 19:41
Rowerzysta potrącony przez tira
We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku w Chwaszczynie. Kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie poruszającemu się rowerem. Wskutek zderzenia do szpitala trafił rowerzysta.

wczoraj, 10:42
Łapalice. Zderzenie ciężarówki z VW Caddy
Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowy poranek w Łapalicach. Ciężarowy mercedes zderzył się tam z VW Caddy.

poniedziałek, 21 maja 2018 r., 13:15
Trzy wypadki z udziałem motocyklistów
W miniony weekend na drogach powiatu kartuskiego doszło do trzech wypadków z udziałem motocykli. W ich skutek do szpitali przetransportowano trzy osoby.

sobota, 19 maja 2018 r., 20:10
Starkowa Huta. Motocykl uderzył w passata - ranna motocyklistka
Kobieta jadąca motocyklem trafiła do szpitala po tym, jak pojazd którym podróżowała uderzył w tył VW Passata. Do zdarzenia doszło w sobtni wieczór w Starkowej Hucie na drodze krajowej nr 20.

środa, 16 maja 2018 r., 19:10
Pępowo-Miszewo. Zdarzenie forda z citroenem podczas wyprzedzania
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Pępowo-Miszewo. Ford zderzył się tam z citroenem.

wtorek, 15 maja 2018 r., 15:29
Kartuski policjant zatrzymany pod zarzutem próby wyłudzenia odszkodowania
Dwóch policjantów, jeden służący w jednej z jednostek Policji na terenie powiatu kartuskiego, drugi w Gdańsku zostało zatrzymanych pod zarzutem próby wyłudzenia odszkodowania. Mieli zgłosić kolizję, do której nie doszło. Jak informuje kartuska policja, zamieszany w sprawę funkcjonariusz został zawieszony w czynnościach służbowych.

wtorek, 15 maja 2018 r., 10:19
Hopowo. Bus uderzył w renault, osobówka w pieszą
We wtorkowy poranek służby interweniowały w Hopowie, gdzie doszło do zdarzenia w rejonie przejścia dla pieszych. Fiat Ducato najechał tam na tył renault, w efekcie czego renault uderzyło w przechodzącą przez przejście pieszą. 40-letnia kobieta trafiła do szpitala.

poniedziałek, 14 maja 2018 r., 14:51
Zderzenie dwóch aut w Kiełpinie
W poniedziałek po południu doszło do zderzenia dwóch samochodów w Kiełpinie. Dwie osoby przetransportowano do szpitala.

poniedziałek, 14 maja 2018 r., 14:47
Wypadek w Puzdrowie - jedna osoba ranna
Jedną osobę przetransportowano do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w sobotę w Puzdrowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

poniedziałek, 14 maja 2018 r., 13:17
11-latka potrącona przez samochód w Ostrzycach
W niedzielne popołudnie doszło do wypadku w Ostrzycach. 11-latka została potrącona przez samochód. Dziewczynka wtargnęła pod koła pojazdu, próbując przejść przez jezdnię.