wczoraj, 20:20
Puzdrowo. Fiat zderzył się z golfem, a następnie przebił ogrodzenie i uderzył w budynek
W sobotni wieczór służby interweniowały w Puzdrowie (gm. Sierakowice). Kierując fiatem najpierw uderzył tam w golfa, a następnie wypadł z trasy, zatrzymując się na budynku mieszkalnym. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

piątek, 17 listopada 2017 r., 18:57
Kamela. Motocyklista ranny po zderzeniu z golfem
Motocyklista został przetransportowany do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe późne popołudnie w Kameli. Motocykl marki Honda zderzył się tam z VW Golfem IV.

piątek, 17 listopada 2017 r., 14:19
Kupujesz prezenty przez internet? Strzeż się oszustów
W okresie przedświątecznym, w listopadzie i grudniu, policjanci rokrocznie odnotowują zwiększoną liczbę oszustw internetowych. Zakupy przez internet pozwalają sporo zaoszczędzić na czasie, uniknąć kolejek i bieganiny po sklepach, stanowią też doskonałą okazję dla oszustów, którzy tylko czekają na łatwy zysk. Aby transakcje przebiegały bezpieczne wystarczy przestrzegać podstawowych zasad. Policjanci radzą, co zrobić, by nie dać się oszukać.

piątek, 17 listopada 2017 r., 10:42
Borkowo. Zderzenie peugeota z motocyklem
Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Borkowie. Motocykl zderzył się tam z peugeotem.

czwartek, 16 listopada 2017 r., 17:42
W Baninie skradziono Golfa V
W nocy z środy na czwartek z terenu jednej z posesji w Baninie skradziono srebrnego VW Golfa V. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego w okolicy proszone są o kontakt.

środa, 15 listopada 2017 r., 15:10
Policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia pieszej w Tuchomiu
Żukowscy policjanci poszukują świadków tragicznego w skutkach potrącenia pieszej w Tuchomiu. Do zdarzenia doszło w piątek, 3 listopada. Jeśli widziałeś wypadek, skontaktuj się z Komisariatem Policji w Żukowie.

wtorek, 14 listopada 2017 r., 12:13
Pożar budynku w centrum Przodkowa
Sześć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem poddasza budynku w centrum Przodkowa. Ogień pojawił się najpewniej wskutek wady instalacji elektrycznej. Straty wstępnie oszacowano na około 40.000 zł.

wtorek, 14 listopada 2017 r., 11:28
Somonino-Wyczechowo. Ford zderzył się z ciężarowym renault
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zderzenie Forda Focus z ciężarowym renault. Do zdarzenia doszło we wtorek na trasie Somonino-Wyczechowo.

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 19:41
Borowo. "Czołówka" peugeota z passatem
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Borowie. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - peugeot i VW Passat.

poniedziałek, 13 listopada 2017 r., 11:44
Kartuzy. 21-latek zatrzymany z amfetaminą
W sobotę rano policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Kartuz. Znaleziono przy nim woreczek z amfetaminą. Mężczyznę zatrzymano w BMW, którego był pasażerem. Okazało się, że kierowca tego pojazdu nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów i wcześniej zażywał narkotyki.