dzisiaj, 11:15
Kolejny nietrzeźwy zatrzymany w Żukowie
W nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali kolejnego amatora jazdy na podwójnym gazie. Kierujący w volvo miał w organizmie 1,8 promila.

dzisiaj, 10:18
Sierakowice. Zderzenie osobówki z motorowerem - ranna 45-latka
W piątkowy wieczór doszło do wypadku w Sierakowicach. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Do szpitala przetransportowana została 45-letnia kobieta.

wczoraj, 10:53
Załakowo. Płonął domek letniskowy
W sobotni wieczór strażacy interweniowali w Załakowie (gm. Sierakowice), gdzie doszło do pożaru domku letniskowego. Szczęśliwie szybko udało się opanować zagrożenie, a tym samym zminimalizować straty.

czwartek, 19 września 2019 r., 12:07
Oszuści metodą "na policjanta" znów atakują seniorów - 82-latka straciła 80 tys. złotych
Około 80 tys. złotych straciła 82-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego. Kobieta padła ofiarą oszustów działających metodą "na policjanta". Mundurowi apelują, by zachować szczególną ostrożność w kontaktach z nieznajomymi. Pamiętać też należy, że policjanci nigdy nie poproszą obywatela o przekazanie jakiejkolwiek sumy pieniędzy.

środa, 18 września 2019 r., 09:41
Kamienica Szlachecka. Zasłabł za kierownicą i uderzył w płot - nie żyje 48-latek
W środowy poranek służby interweniowały w Kamienicy Szlacheckiej, gdzie kierujący citroenem 48-letni mężczyzna najpewniej zasłabł, wskutek czego zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych.

środa, 18 września 2019 r., 09:34
Amalka. 85-latek fiatem potrącił 83-letniego rowerzystę
Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kościerzynie przetransportowano 83-letniego rowerzystę, który został potrącony przez 85-letniego kierującego fiatem. Do zdarzenia doszło w środowy poranek w Amalce.

poniedziałek, 16 września 2019 r., 14:13
Rybaki. Dachowanie na K20
W niedzielny wieczór służby ratunkowe interweniowały na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Rybaki. Dachował tam Fiat Dablo. Poszkodowany został kierujący pojazdem.

poniedziałek, 16 września 2019 r., 13:28
Gowidlino. Na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych ujawniono ciało mężczyzny
Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Gowidlinie, gdzie ujawniono ciało 83-letniego mężczyzny. Na miejscu w związku z niewielkim pożarem interweniowała też straż pożarna.

sobota, 14 września 2019 r., 17:17
Zderzenie dwóch aut na trasie do Sianowa
W sobotnie popołudnie służby interweniowały na trasie do Sianowa, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie ucierpiał.

piątek, 13 września 2019 r., 09:42
Żukowo. Zderzenie autobusu szkolnego z osobówką - cztery osoby poszkodowane
Chwile grozy w piątkowy poranek przeżyły dzieci podróżujące autobusem szkolnym, który zderzył się z samochodem osobowym marki toyota w Żukowie.