wczoraj, 10:16
Kczewo. Wypadek z udziałem policyjnego VW T6
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na trasie Kczewo-Miszewo. Kierujący VW Golfem doprowadził tam do zdarzenia z policyjnym VW T6 i MAN-em.

wczoraj, 09:58
Przyjaźń. Volkswagen zderzył się z ciężarówką - ranna 19-latka
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Przyjaźń-Lniska. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką.

wczoraj, 08:59
Pijany 40-latek za kierownicą - miał w organizmie prawie cztery promile alkoholu
Około 3,7 promila alkoholu miał w organizmie 45-latek, którego w środę po południu zatrzymali policjanci z Lisich Jamach. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. W ciągu minionych 48 godzin w ręce funkcjonariuszy trafiło łącznie troje amatorów jazdy na podwójnym gazie.

środa, 14 listopada 2018 r., 15:57
Gmina Stężyca. Obchody 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
Gmina Stężyca obchodziła 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Szymbarku. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.15 w kościele parafialnym. Celebrze przewodniczył ksiądz proboszcz Grzegorz Fąferko, sprawując mszę świętą w intencji Ojczyzny i Szymbarskich Zakładników.

środa, 14 listopada 2018 r., 14:14
Zderzenie ciężarówki z osobówką w Glinczu
W środę po południu doszło do wypadku w Glinczu. Ciężarówka zderzyła się tam z osobówką. Jedna osoba została ranna.

środa, 14 listopada 2018 r., 10:33
Zderzenie czterech aut w Lesznie - jedna osoba w szpitalu
We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku na trasie Kartuzy-Leszno. Zderzyły się tam cztery auta osobowe. Jedną osobę przetransportowano do szpitala.

wtorek, 13 listopada 2018 r., 14:25
Kartuzy. Pożar w starym budynku Policji
Trwają działania strażaków w budynku dawnej Komendy Powiatowej Policji przy ulicy Kościuszki w Kartuzach. We wtorkowe popołudnie strażacy otrzymali zgłoszenie o wydobywającym się z obiektu dymie. Trwa lokalizacja źródła pożaru.

wtorek, 13 listopada 2018 r., 13:36
Zderzenie dwóch aut na trasie Borcz-Babi Dół
We wtorek rano doszło do kolizji dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 20, na trasie Borcz - Babi Dół. Samochodami podróżowały łącznie trzy osoby, w tym czteromiesięczne dziecko. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

wtorek, 13 listopada 2018 r., 12:51
Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańców zatrzymano pijanego kierowcę
Podczas długiego weekendu na drogach powiatu kartuskiego zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. Obaj mieli w organizmach około dwóch promili alkoholu, jednego z nich zatrzymano w Sianowie, dzięki interwencji mieszkańców.

poniedziałek, 12 listopada 2018 r., 12:02
Załakowo. Mężczyzna został przygnieciony przez przyczepę
Do wypadku podczas pracy na terenie posesji doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Załakowie. Mężczyzna miał tam zostać przygnieciony przez przyczepę. Z urazem nogi został przetransportowany do szpitala.