dzisiaj, 14:12
Policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierujących
W miniony weekend mundurowi zatrzymali na drogach powiatu kartuskiego dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał aż 2,2 promila. Udało się go zatrzymać dzięki innemu obywatelowi. Ponadto w ręce policjantów wpadł też 60-latek, który wsiadł za kółko mimo zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo był poszukiwany przez sąd.

sobota, 16 marca 2019 r., 11:39
Do pojemnika na odpady wyrzucono kilkadziesiąt żywych kurczaków
Podczas spaceru z psem w Kiełpinie jedna z mieszkanek natrafiła na kontener na odpady, w którym znajdowało się kilkadziesiąt żywych kurcząt. Sytuację przedstawiła na filmiku, który opublikowała w sieci. O sprawie powiadomiła też policję.

piątek, 15 marca 2019 r., 14:34
Wydano ostrzeżenia przed silnym wiatrem
Początek weekendu na Kaszubach zapowiada się wyjątkowo wietrznie na Kaszubach. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.

czwartek, 14 marca 2019 r., 09:01
Pędził 112 km/h przez Będomin - znany detektyw Krzysztof R. stracił prawo jazdy
59-letni mieszkaniec Łodzi stracił prawo jazdy po tym, jak pędził przez teren zabudowany z prędkością 112 km/h. Do zatrzymania doszło w środowe popołudnie w Będominie. Jak udało się nam dowiedzieć, zatrzymany to znany detektyw Krzysztof R.

środa, 13 marca 2019 r., 09:21
Z jeziora Osuszyno wyłowiono drugie ciało
We wtorkowy wieczór nurkowie wyłowili z wód jeziora Osuszyno drugie ciało. Policja potwierdza, że denat to drugi z zaginionych - 25-letni Marcin z Kobysewa. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyny śmierci dwóch młodych mężczyzn.

środa, 13 marca 2019 r., 08:50
Pomógł ci policjant? Zgłoś go do konkursu
Byłeś lub jesteś ofiarą przemocy w rodzinie? W tym trudnym czasie mogłeś liczyć na pomoc i wsparcie ze strony policjanta? Podziękuj mu i wskaż go za wzór dla innych funkcjonariuszy. Możesz to zrobić zgłaszając go do konkursu "Policjant, który mi pomógł".

wtorek, 12 marca 2019 r., 13:50
Chwaszczyno. Przepakowywali narkotyki na parkingu. Dwaj mężczyźni zatrzymani
43-letni i 55-letni mężczyźni odpowiedzą za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Zostali zatrzymani w sobotę, na gorącym uczynku, na jednym z parkingów w Chwaszczynie, gdzie przeprowadzali transakcję narkotyków. Łącznie zabezpieczono u nich 23 kg narkotyków.

wtorek, 12 marca 2019 r., 08:44
Znaleziono ciało 26-letniego Dawida. Poszukiwania Marcina wciąż trwają
Poszukiwania 26-letniego Dawida z Osowej Góry zostały zakończone. W poniedziałek wieczorem z jeziora Osuszyno wyłowiono jego zwłoki. Wciąż nie odnaleziono drugiego z poszukiwanych, 25-letniego Marcina z Kobysewa.

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 13:31
Żukowo. Nietrzeźwy, bez uprawnień i poszukiwany przez sąd
W miniony weekend w Żukowie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Jeden z nich kierował pojazd w stanie nietrzeźwości, drugi prowadził samochód mimo cofniętych uprawnień, z kolei trzeci był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności.

poniedziałek, 11 marca 2019 r., 10:16
Staniszewo. Zderzenie dwóch pojazdów - jedna osoba w szpitalu
W poniedziałkowy poranek służby interweniowały w Staniszewie, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano jedną osobę.