dzisiaj, 11:36
Po czym poznać dobrą włoską restaurację?
Włoska kuchnia jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Żeby jej zakosztować, można udać się do prawdziwej, włoskiej restauracji.

wczoraj, 11:45
Świat zabawek Hey&Play. Tu znajdziesz idealny prezent pod choinkę!
Święta tuż tuż. To już najwyższy czas na świąteczne zakupy. Z pomocą na pomysł na prezent dla dziecka, przychodzi Ci sklep "Hey&Play" z Żukowa. Bogata oferta sprawi, że z pewnością znajdziesz tu prezent dla swojej pociechy. Jeśli nie masz czasu na odwiedziny w sklepie - możesz szybko i wygodnie dokonać zakupów w sklepie on-line.

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 14:27
Czy zimą domowe szambo jest bezpieczne?
Systemy oczyszczania ścieków instalowane w przydomowych ogródkach to coraz chętniej wybierana forma odprowadzania nieczystości. Najczęściej, jej wybór jest związany z brakiem połączenia budynku z kanalizacją zbiorczą. Montaż szamba betonowego lub wykonanego z tworzywa sztucznego nie jest dziś problemem, jednak wciąż wiele osób zastanawia się, czy rozwiązanie to jest bezpieczne i nie będzie wiązało się ze zbyt dużymi kosztami utrzymania oraz jak cała instalacja zareaguje na minusowe temperatury.

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 12:05
Sela Bike. Świąteczne rabaty na nową kolekcję 2018!
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta… Szukasz pomysłu na prezent dla siebie lub dla Twoich najbliższych? Z pomocą przyjdą Ci fachowcy ze sklepu Sela Bike. Przygotowaliśmy specjalne rabaty świąteczne dla swoich klientów. Na wszystkie dostępne w sklepie rowery od 11 grudnia do 31 grudnia zapłacisz 16 proc. mniej! Warto więc już dziś pomyśleć o zakupie roweru z nowej kolekcji 2018.

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 11:45
Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, Profesjonalna pomoc drogowa na terenie całego kraju i Europy oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 11:35
Na drogach coraz niebezpieczniej - sprawdź dowód i zrób przegląd - auto umyjesz gratis!
Warunki drogowe pogarszają się i dochodzi do wypadków. Sprawdź więc w dowodzie, czy masz ważny przegląd. Jeśli nie, to odwiedź Stację Kontroli Pojazdów "Europak" w Dzierżążnie. Każdy klient, który zrobi przegląd rejestracyjny, samochód umyje gratis!

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 10:19
Na Dominikanę i na wycieczkę
Położona stosunkowo blisko Kuby i USA, granicząca z Haiti Dominikana to obecnie ulubiony kierunek tych polskich turystów, którzy preferują prawdziwie egzotyczny wypoczynek. Dominikanę odkrył jeszcze Krzysztof Kolumb. Dobrą wiadomością dla turystów jest to, że nie trzeba mieć wizy: wystarczy wykupić za 10 dolarów kartę turystyczną tuż po przylocie. Jest ważna przez 90 dni, zatem wystarczy nawet na długie wakacje.

niedziela, 10 grudnia 2017 r., 19:38
W jaki sposób ciąć domowe wydatki, aby móc spłacać swoje zobowiązania w terminie?
Jesteś dopiero kilka dni po otrzymaniu pensji, a Twój portfel już świeci pustkami? Sądzisz, że sytuacji tej winne jest zbyt niskie wynagrodzenie? Wiesz, że nie masz teraz szans na podwyżkę? Pomyśl zatem, co możesz zrobić, aby ograniczyć domowe wydatki i znaleźć pieniądze na spłatę bieżących zobowiązań.

niedziela, 10 grudnia 2017 r., 11:45
Masz dzieci? Zapłacisz mniej za OC!
Nawet 224 złote mogą zaoszczędzić na obowiązkowym ubezpieczeniu OC rodzice jednego dziecka. Kolejna pociecha oznacza jeszcze większe oszczędności. Okazuje się, że liczba posiadanych dzieci ma bardzo duży wpływ na cenę polis komunikacyjnych.

sobota, 9 grudnia 2017 r., 11:34
Świąteczna promocja w sklepie sportowym Marba-Sport
Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od najpiękniejszych świąt w roku. Boże Narodzenie to czas pełen miłości, magii i radości ze wspólnych chwil. Jednym z jego nieodłącznych elementów są oczywiście prezenty. Najbliższe dni to ostatni moment, by zaopatrzyć się w podarki dla bliskich. Czym ich zaskoczyć ? Jak sprawić radość? W dobie rosnącej popularności aktywności fizycznej świetnym pomysłem będzie prezent związany ze sportem. Znajdziesz takie w sklepie Marba-Sport w Miszewku oraz w e-sklepach sportbazar.pl oraz no10.pl.