wczoraj, 15:09
Firma Intrans - węgiel w dobrej cenie, czarnoziem i usługi koparko-ładowarką
Przedsiębiorstwo Intrans to firma, która prowadzi w Kartuzach skład opału, jednak w swojej ofercie ma nie tylko sprzedaż jego różnych gatunków, ale też inne usługi. To znajdziesz również dobrej jakości czarnoziem do ogrodu. Sprawdź szczegóły.

wczoraj, 14:53
Jak sobie poradzić z awarią sprzętu?
Sprzęt komputerowy to zazwyczaj duży wydatek w domowych i firmowych budżecie. Kupując drogie urządzenia chcemy, by jak najdłużej służyły nam bez żadnej awarii. Jednak czasami nawet najlepsze sprzęty się psują i wtedy trzeba poszukać dobrego, fachowego serwisu.

wczoraj, 13:41
Szkółka Pływania "Delfin" zaprasza
Chcesz nauczyć się pływać lub swoje dzieci? Skorzystaj z oferty Szkółki Pływania "Delfin" - firmy z tradycjami i osiągnięciami sportowymi jej trenerów. Rozpoczęły się tam właśnie zapisy na naukę i doskonalenie pływania na pierwszy semestr.

wtorek, 22 sierpnia 2017 r., 14:24
Kamperem ku przygodzie
Wakacje dobiegają końca jednak to nie koniec szans na realizację podróżniczych marzeń jeszcze w tym roku. Rodzinna wycieczka, męska eskapada, wypad w gronie przyjaciół; fiordy na dalekiej północy, chorwackie plaże, zabytkowe miasta Europy czy zamki Jury Krakowsko-Częstochowskiej - niezależnie od tego, w jakim kierunku Cię ciągnie i z kim chcesz przeżyć wakacyjne przygody, podróż kamperem może być tym, co zapewni Ci pełną swobodę, niezależność i wspaniałe przeżycia.

wtorek, 22 sierpnia 2017 r., 13:04
Jak urządzić salon, tak by był idealny na każdą porę roku?
Uczynienie salonu ładnym i funkcjonalnym to nie lada wyzwanie. Na drodze zazwyczaj staje nam sporo przeciwności losu, takich jak niewielkie rozmiary pomieszczenia, jakie mamy do zagospodarowania, czy konieczność stworzenia w salonie zarówno miejsca do wypoczywania, przyjmowania gości, jak i do spania. Naszym głównym założeniem jest uczynienie pokoju przytulnym, ładnym i takim, w którym miło nam będzie spędzać czas zarówno latem, jak i zimą. Sprawdź, co powinno znaleźć się w Twoim salonie, by spełniał on wszystkie przypisane mu funkcje.

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., 14:23
Żybko - pomoc drogowa 24/7 na terenie kraju i Europy
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, Profesjonalna pomoc drogowa na terenie całego kraju i Europy oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., 12:04
Pozycjonowanie stron www a social media
Pozycjonowanie stron internetowych jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi marketingu internetowego. Nikt nie powinien się temu dziwić, wszak internet nie jest dziś wyłącznie źródłem informacji, ale również kanałem sprzedaży, przynoszącym bardzo duże zyski firmom na całym świecie. Chęć, aby to właśnie twoja strona znajdowała się w czołówce wyników wyszukiwania sprawia, że pozycjonowanie stron www rozwija się coraz szybciej na całym świecie. Również w Polsce ten trend jest dobrze zauważany, między innymi pod postacią rosnącej liczby firm SEO, jak również zapytaniom oraz zainteresowaniu tematem pozycjonowania. Dziś chcemy jednak zwrócić uwagę na inną bardzo ważną sprawę, która również jest w pewien sposób związana z pozycjonowaniem. A mianowicie wykorzystaniem do tego social media.

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., 11:57
Telefon IP,  czyli cyfrowa komunikacja XXI wieku
Minęło już ponad 300 lat od momentu kiedy udało nam się, po raz pierwszy, przenieść głos na odległość wyłącznie za pomocą dwóch puszek i miedzianego drutu. Opatentowany w 1876 roku przez Szkota, Alexandra Bella, telefon okazał się wynalazkiem przełomowym dla całej współczesnej technologii. Bez transmisji głosu na odległość, z pewnością nie było by transmisji na odległość danych - czyli Internetu. Co ciekawe, dziś oba te wynalazki - Internet i telefon - stanowią dzisiaj motor najbardziej innowacyjnych przemian w dziedzinie telekomunikacji. Do jednych z najciekawszych należy telefon IP.

niedziela, 20 sierpnia 2017 r., 15:08
Dołącz do zespołu Mielewczyk! Szukamy Managera ds. Sprzedaży
Firma Mielewczyk Spółka Jawna specjalizuje się w produkcji drobiu. W związku z ekspansją w Polsce i na rynkach zagranicznych poszukujemy wyjątkowych, pełnych entuzjazmu osób do jednego z naszych oddziałów w okolicach Sierakowic na stanowisko: MANAGER DS. SPRZEDAŻY.

niedziela, 20 sierpnia 2017 r., 14:23
www.szwichtenberg.com.pl
Mury i ścianki oporowe to innowacyjny sposób tworzenia hal, wiat, magazynów, czy boksów do oddzielania składów materiałów sypkich. Zastosowanie ich jest o wiele szersze, a cechuje je wysoka wytrzymałość i funkcjonalność. Aby jednak uzyskać zamierzony efekt i mieć pewność wyboru odpowiednich bloków oraz ich wysokiej jakości, warto wybrać zaufanego dostawcę. Taką firmą jest przedsiębiorstwo Szwichtenberg, które oferuje szeroki wybór bloków oporowych, jak i formy do ich produkcji.