czwartek, 22 lutego 2018 r., 10:05
Izolacja dachu skośnego
Większość budowanych obecnie w Polsce domów jednorodzinnych posiada skośny dach. Już na etapie budowy często rodzi się pytanie: czy taki dach należy izolować?

czwartek, 22 lutego 2018 r., 09:20
Szukasz swojego miejsca na ziemi? Znajdziesz je na Osiedlu Piękny Zakątek
Osiedle Piękny Zakątek to rozwijający się, komfortowy kompleks mieszkalny położony w Bolesławowie pod Skarszewami. Nowoczesne, energooszczędne budynki z przestronnymi mieszkaniami to idealne miejsce dla osób w każdym wieku. Zakończył się II etap inwestycji, pozostało do sprzedaży jeszcze kilka mieszkań i garaży.

czwartek, 22 lutego 2018 r., 08:15
Banki czy firmy pozabankowe?
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi ma problemy finansowe. Lub nie starcza im do następnej wypłaty. Często wtedy sięgamy po najbliżej znaną nam opcję pożyczania. Dodatkowy zastrzyk gotówki możemy uzyskać od firm pozabankowych, jak i od banku. Dodatkowe pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Nie spowiadając się nikomu na co chcemy je przeznaczyć. Taka opcja pożyczania sprawia, że coraz więcej ludzi z nich korzysta.

środa, 21 lutego 2018 r., 13:38
Przygody Kubusia w Centrum Riviera
Scena Riviera oraz Państwowy Teatr Lalki Tęcza w Słupsku zapraszają w niedzielę, 25 lutego, o godzinie 12.00, do Centrum Riviera w Gdyni na spektakl pt. "Przygody Kubusia".

środa, 21 lutego 2018 r., 12:49
10 sposobów na skuteczną stronę internetową
10 powodów, dlaczego Twoja strona internetowa nie przynosi korzyści. StudioGO Reklama i Marketing radzi jak to zmienić.

środa, 21 lutego 2018 r., 11:34
Naprawią Twój samochód i umyją go w gratisie. TOM - MICH CAR z Borkowa zaprasza
Kompleksowa naprawa samochodów osobowych i dostawczych, wulkanizacja i zabudowy samochodowe - wszystko to na najwyższej jakości sprzęcie i z profesjonalną obsługą. Nowo otwarty warsztat TOM - MICH CAR z Borkowa zaprasza właścicieli samochodów wszystkich marek.

środa, 21 lutego 2018 r., 08:44
Firma Limex - zaufany producent wysokiej jakości ogrodzeń i siatek
Limex to sprawdzony, polski producent ogrodzeń. Wytwarza wysokiej jakości siatki powlekane lub ocynkowane, a także słupki ogrodzeniowe. Zdobyte przez blisko ćwierć wieku doświadczenie, uplasowało przedsiębiorstwo w ścisłej czołówce producentów szerokiej gamy siatek ogrodzeniowych i słupków. Zapoznaj się z ofertą firmy i znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie, w przystępnej cenie.

wtorek, 20 lutego 2018 r., 16:02
Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach
Już w sobotę 24 lutego Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach otworzy swoje progi dla szóstoklasistów, którzy są zainteresowani kontynuowaniem nauki w klasie siódmej w filii Jedynki przy ul. Piłsudskiego. Podczas Dnia Otwartego, będzie można sprawdzić, jak wygląda nauka w klasie dwujęzycznej i co szkoła oferuje uczniom.

wtorek, 20 lutego 2018 r., 13:55
Rozliczanie deklaracji PIT online
Pierwszy miesiąc 2018 roku dobiegł końca. Dla większości podatników oznacza to rozpoczęcie otrzymywania deklaracji PIT-11 od swoich pracodawców oraz możliwość zebrania wszystkich druków księgowych za poprzedni zakończony rok 2017. Terminy do składania deklaracji PIT mogą wydawać się dość odległe, jednak specjaliści rekomendują zajęcie się zeznaniami wcześniej. Pozwala to na spokojną pracę, bez dodatkowego stresu, który powodować może potencjalne pomyłki.

wtorek, 20 lutego 2018 r., 11:33
Zdrowa dieta czy intensywne ćwiczenia - co pozwoli Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę?
Współczesne trendy promują bycie szczupłym. Zgrabna sylwetka to wyznacznik atrakcyjności. Ale warto pamiętać, że właściwa masa ciała jest przede wszystkim kwestią zdrowia. I tutaj pojawia się dylemat: zdrowa dieta czy intensywne ćwiczenia? Która droga przynosi lepsze efekty w odchudzaniu i utrzymaniu wymarzonej sylwetki?