dzisiaj, 14:55
Kursy zawodowe na operatora koparki coraz bardziej popularne
Umiejętność obsługi koparki i możliwość poruszania się tym pojazdem właśnie, staje się coraz częściej celem wielu młodych osób. Ci, którzy pragną się przebranżowić i znaleźć atrakcyjniejszą i dobrze płatną pracę doskonale zdają sobie sprawę z tego, większe kwalifikacje umożliwiają zdobycie pewniejszego i stabilniejszego zatrudnienia. A o te na polskim rynku pracy wciąż trudno.

dzisiaj, 11:14
Kreatywne prezenty dla maluchów
W ciągu całego roku kalendarzowego mamy do czynienia z wieloma świętami i innymi okazjami do podzielenia się podarkami z bliskimi osobami. Gwiazdka, Mikołajki, Zajączek, Dzień Dziecka, urodziny, imieniny, odwiedziny Wróżki Zębuszki, nagrody za dzielność u lekarza, małe fanty na zachętę... Rodzice dobrze wiedzą, że okazje nigdy się nie kończą i nikt nie jest wdzięczniejszym odbiorcą prezentów, niż dziecko.

dzisiaj, 10:38
Kondolencje dla Józefa Belgrau
Grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie składają najszczersze wyrazy współczucia dyrektorowi Józefowi Belgrau z powodu śmierci matki.

dzisiaj, 09:10
Oświadczenie Burmistrza Kartuz w sprawie listu intencyjnego dla budowy II etapu obwodnicy
Burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński wystosował oświadczenie w sprawie listu intencyjnego dla budowy II etapu obwodnicy Kartuz.

dzisiaj, 08:51
III Targi Ogrodnicze w Stężycy już 27 maja
W sobotę, 27 maja w godz. 10-17 w Hurtowni Gedam Stężycy odbędą się Targi Ogrodnicze. To już trzecia edycja imprezy. Na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz 12 proc. rabatu na zakupy.

wczoraj, 10:00
www.szwichtenberg.com.pl
Koparka jest niezbędnym sprzętem na placu budowy. Zakup własnej, jeśli potrzebujemy jej tylko do kilkukrotnego użytku, jest zbytecznym wydatkiem. Idealnym i bez wątpienia bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajem koparki. Warto jednak wypożyczyć go od firmy, która zagwarantuje nam profesjonalny sprzęt i doradzi w wyborze odpowiedniego do naszych potrzeb, a do tego spustoszy nam portfela.

sobota, 20 maja 2017 r., 12:30
Kościerzyna - mieszkania własnościowe na "Zakątku Moniuszki"
Atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu centrum, lecz z dala od miejskiego zgiełku, mieszkania jasne, ciepłe i przestronne - to tylko niektóre z zalet powstającego właśnie w Kościerzynie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego "Zakątek Moniuszki". Co ważne lokale nabyć można korzystając ze wsparcia rządowego programu MdM.

sobota, 20 maja 2017 r., 10:00
Ustawa antylichwiarska - co warto wiedzieć?
Zmiany w Ustawie o Nadzorze nad Rynkiem Finansowym weszły w życie 11.03.2016 roku i wywołały ogromne poruszenie wśród firm udzielających szybkich pożyczek (tzw. chwilówek) oraz pozabankowych pożyczek ratalnych. Nowe przepisy określono terminem ustawy antylichwiarskiej, ponieważ zmiany uderzyły w nieuczciwych pożyczkodawców windujących koszty swoich produktów finansowych. Co warto wiedzieć na temat tej ustawy, której głównym założeniem miała być walka z lichwą?

piątek, 19 maja 2017 r., 19:02
Podziękowania dla uczestników pogrzebu śp. Władysława Bronka
Rodzina składa serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników pogrzebu śp. Władysława Bronka.

piątek, 19 maja 2017 r., 10:30
To już czas, by zmienić opony na letnie
Gdy temperatury przekraczają 7°C, czas by wymienić opony na letnie. Mechanicy z Auto Serwis Żybko dokonają sprawnej wymiany opon i zadbają przez to Twoje bezpieczeństwo na drodze!