poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., 10:28
Cartusia 1923 na fali zwycięstw
Piłkarze Cartusii w ubiegłym tygodniu rozegrali dwa spotkania w ramach IV ligi. W czwartek udali się do Karsina gdzie pokonali miejscową Gwiazdę 1:0. W niedzielę grając na własnym boisku wygrali z Jantarem Ustką 4:2.

poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., 07:46
Rebelianci na zgrupowaniach kadr narodowych przed Mistrzostwami Świata i Europy
Trzech zawodników Rebelii zostało powołanych na zgrupowania Kadry Narodowej w Kickboxingu. Podopieczni Patryka Zaborowskiego szlifowali formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Kadetów i Juniorów w kickboxingu na Węgrzech oraz Mistrzostwami Świata seniorów, które zostaną rozegrane w Bośni i Hercegowinie.

sobota, 17 sierpnia 2019 r., 22:02
Strażacy z gminy Sulęczyno rywalizowali w sporcie pożarniczym
16 zespołów członków czynnych i młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu gminy Sulęczyno wzięło udział w sobotnich zawodach w sporcie pożarniczym. W konkurencjach regulaminowych wśród członków czynnych bezkonkurencyjni okazali się druhowie z Kistowa, natomiast w ćwiczeniu alarmowo-bojowym ochotnicy z Sulęczyna.

piątek, 16 sierpnia 2019 r., 10:16
Tuchom. Siódma edycja "Pływania na byle czym" z nagrodami i akcją charytatywną
Po raz siódmy na Jeziorze Tuchomskim można było podziwiać paradę wodnych wehikułów. W czwartkowe popołudnie w imprezie wzięło udział pięć załóg. Jury oceniało wkład pracy, kreatywność, pomysłowość, oryginalność, stroje członków drużyn i sztukę pływania. Zwycięzcą wodnych harców została jednostka pływająca pod nazwą "Egipska podróż". Odbyła się też akcja charytatywna dla Marysi Mielewczyk.

piątek, 16 sierpnia 2019 r., 09:22
Aleksander Mielewczyk w sobotę powalczy o medal Mistrzostw Świata w zapasach w Talinie
W Tallinie, stolicy Estonii zapaśnicy i zapaśniczki z całego świata walczą o medale Mistrzostw Świata Juniorów 2019. W tym tygodniu zakończyli już swoje boje ,,wolniacy'', aktualnie z dużymi szansami na medale walczą dziewczyny, a w sobotę wystartuje przedstawiciel GKS Cartusia Kartuzy Aleksander Mielewczyk w kartuskiej kategorii tj. 67kg

poniedziałek, 12 sierpnia 2019 r., 09:53
Zwycięstwo Cartusii 1923 Kartuzy na początek rozgrywek IV ligi
Na "szóstkę" spisali się piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy w meczu inaugurującym rozgrywki sezonu 2019/2020. Beniaminek IV ligi na własnym stadionie pokonał Powiśle Dzierzgoń aż 6:1 (2:0).

wtorek, 6 sierpnia 2019 r., 10:19
Juniorka młodsza Magdalena Malotka-Trzebiatowska mistrzynią Polski seniorek w strzelectwie sportowym
Od czwartku do niedzieli we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelectwie sportowym. Kartuski Klub strzelecki "Dziesiątka" reprezentowały Diana i Magdalena Malotka-Trzebiatowskie. Magdalena Malotka została Mistrzynią Polski Kobiet i Mężczyzn strzelając z karabinu sportowego 60 strzałów leżąc na 50 metrów.

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 07:45
Gevorg Sahakyan na podium Memoriału W. Pytlasińskiego
Hala Arena na Warszawskim Ursynowie gościła zapaśniczki i zapaśników z całego świata. Zawodniczki walczyły w ramach Poland Open, zapaśnicy stylu wolnego w Memoriale W. Ziółkowskiego, a klasycy w memoriale Pytlasińskiego. Gevorg Sahakyan, zawodnik GKS Cartusii został srebrnym medalistą Memoriału W. Pytlasińskiego.

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 09:35
Żukowo. Kilkadziesiąt drużyn piłkarskich adeptów zagra w ramach Euro RegioLigi
Nadchodzi wielkie święto piłkarskie dzieci i młodzieży. W Żukowie w niedzielę 18 sierpnia odbędzie się kolejny turniej Regionalnej Ligi Piłki Nożnej. Dzieci i młodzież poczują ducha piłkarskich mistrzostw.

środa, 31 lipca 2019 r., 07:58
Krzysztof Różnicki ze srebrnym medalem Igrzysk Europejskich w Baku
W dniach 22 - 27 lipca w Azerbejdżanie odbył się 15. Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy 2019 (EYOF). Nominację do reprezentowania Polski otrzymało, aż pięciu sportowców z powiatu kartuskiego. Krzysztof Różnicki w Baku wywalczył srebrny medal w biegu na 800 m.