20 minut temu
Pokazali miasto na makietach w konkursie "Kartuzy - atrakcyjne turystycznie"
Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach w ubiegłym tygodniu rozstrzygnęło konkurs na makietę miasta. Skierowany był on zarówno do uczniów szkół podstawowych, jak i gimnazjalistów.

49 minut temu
Wyłoniono zwycięski projekt I edycji Żukowskiego Budżetu Obywatelskiego
Zakończyło się liczenie oraz weryfikacja głosów w tegorocznym głosowaniu nad Budżetem Obywatelskim miasta Żukowo. Najwięcej osób zagłosowało na projekt "Budowa Obszaru Rekreacyjnego - Parkowa".

dzisiaj, 13:30
Pierwszy fistaszkowy turniej w Chmielnie za nami
W sobotę, 25 lutego na hali sportowej w Chmielnie rozegrano Gminny Turniej Międzyszkolny Fistaszkowych Rozgrywek. Jego zwycięzcą została drużyna gospodarzy - uczniowie chmieleńskiego zespołu szkół.

dzisiaj, 12:35
Przodkowo. Nowe numery telefonów w Urzędzie Gminy
Kilka dni temu w Urzędzie Gminy w Przodkowie zmieniono numery telefonów. Publikujemy pełną listę wraz z kontaktami do pracowników poszczególnych wydziałów.

dzisiaj, 12:28
Dzień Kobiet - już dziś zaplanuj, jak go uczcisz
Już za niespełna dwa tygodnie wielkie święto wszystkich pań. Przypadający 8 marca Dzień Kobiet to znakomita okazja, by spotkać się z przyjaciółkami, wspólnie pobawić i spędzić świetnie czas. To dzień, w którym możemy na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i zapomnieć o strapieniach. Paniom dziś podpowiadamy, jak spędzić to święto, a panom, jakim upominkiem rozradować kobiece serca.

dzisiaj, 12:16
Tuchom. Czołowe zderzenie renault z mercedesem
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy poranek na ulicy Gdyńskiej w Tuchomiu. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

dzisiaj, 11:50
Policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby z narkotykami
W miniony weekend w ciągu kilku godziny kartuscy policjanci zatrzymali troje mieszkańców powiatu kartuskiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 20-latek, 22-latek i 38-latek spędzili noc w policyjnym areszcie. Każdemu z nich grozi do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

dzisiaj, 10:24
Sprawdź dowód, zrób przegląd - Stacje Kontroli Pojazdów "Europak" zapraszają
Pełen zakres okresowych i pierwszych badań technicznych, naprawa i legalizacja tachografów analogowych oraz cyfrowych, a także i doradztwo w sprawach dotyczących badań technicznych pojazdów - to tylko niektóre z usług oferowanych przez sieć Stacji Kontroli Pojazdów "Europak".

dzisiaj, 09:37
Skąd wziąć pieniądze na własny biznes?
Przed założeniem własnej firmy trzeba zastanowić się nad niezwykle ważnym pytaniem - skąd wziąć pieniądze na biznes? W tym artykule dowiesz się, skąd możesz pozyskać środki na założenie własnej działalności.

wczoraj, 22:58
Garczyn. VI Bieg Morsa za nami
Garczyn, niedaleko Kościerzyny stał się ponownie miejscem, w którym spotkali się miłośnicy kąpieli w zimnej wodzie. W niedzielę po raz szósty odbywał się tam Bieg Morsa.Tradycyjnie po sportowych zmaganiach, zawodnicy wspólnie wskoczyli do lodowatej wody.