dzisiaj, 18:23
Smętowo Chmieleńskie. Citroen uderzył w drzewo
Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było przyczyną wypadku, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Smętowie Chmieleńskim. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba.

dzisiaj, 16:49
Banino. Uczniowie szlifują umiejętności programowania robotów
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baninie w ramach lekcji i kółka komputerowego szlifują swoje umiejętności w zakresie programowania. Aktywnie też uczestniczą w takich konkursach z programowania w Scratchu, Logomocji czy Baltie.

dzisiaj, 14:38
Awaryjne otwieranie samochodów - doradza Ślusarz Warszawa
Powodów awaryjnego otwierania samochodu może być kilka - zatrzaśnięte w środku kluczyki, zgubione kluczyki, problemy z mechanizmem. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu, a więc warto wiedzieć, jak się w niej odnaleźć i dlaczego warto zadzwonić do ślusarza.

dzisiaj, 13:43
Jak najwygodniej dotrzeć na lotnisko przed podróżą?
Czerwiec to początek sezonu urlopowego. Na lotniskach w całej Polsce widać wzmożony ruch - setki turystów każdego dnia wylatuje w różne części świata, udając się na zasłużony odpoczynek. Dla wielu z tych osób, dotarcie na lotnisko może stanowić nie lada problem. Jak wygodnie, sprawnie i bezpiecznie dojechać z domu do hali odlotów, mając ze sobą kilka walizek i zabierając dzieci? Możliwości jest kilka.

dzisiaj, 11:18
Lato tuż tuż. Zrób przegląd klimatryzacji w Auto Serwis Żybko z Grzybna
Najnowocześniejszy sprzęt, szeroki zakres prowadzonych napraw i usług, wykwalifikowany zespół, szkolenia dla operatorów żurawi i kierowców sztaplarek oraz strzeżony parking - to Auto Serwis Żybko z Grzybna. Zaufaj profesjonalistom i sprawdź ich ofertę.

dzisiaj, 11:16
Zapowiadają burze nad Kaszubami - wydano ostrzeżenia
Czwartkowe popołudnie w województwie pomorskim mogą zdominować burze i dość silny wiatr. W związku z prognozami wydano ostrzeżenia I stopnia, zaleca się szczególną ostrożność.

dzisiaj, 10:50
Czeczewo. V  Amatorski Przegląd Przedstawień Profilaktycznych
Profilaktyka to działania mające na celu zapobieganie zachowaniom ryzykownym i problemowym dzieci i młodzieży. Instytucją od której oczekuje się rozłożenia parasola ochronnego na młodym pokoleniem, jest szkoła. W piątek w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie odbyła się V edycja Amatorskiego Przeglądu Przedstawień Profilaktycznych.

dzisiaj, 10:37
Płytki podłogowe z gresu. Jakie wybrać?
Gres staje się coraz popularniejszym materiałem wykończeniowym. Ze względu na parametry i właściwości warto przyjrzeć się płytkom podłogowym, które są z niego wykonane. Rozróżniamy kilka rodzajów płytek gresowych. Jakimi cechami się charakteryzują?

dzisiaj, 10:35
Wynajem lawety do transportu samochodu. Na co zwrócić uwagę?
W sytuacji samodzielnego przewozu samochodu z zagranicy lub w innych okolicznościach, gdy laweta jest niezbędna, zamiast zastanawiać się nad jej zakupem, wystarczy odwiedzić wypożyczalnię. Jakie kwestie należy uwzględnić przy organizowaniu transportu?

dzisiaj, 10:16
Weekend pod znakiem imprez sobótkowych i nie tylko - sprawdź, co się będzie działo
Koncerty Sarsy, Cleo i Future Folk w Żukowie, sobótkowe zabawy w Sławkach, Kiełpinie, Sierakowicach, piękny spektakl w Muzeum Kaszubskim, festyn charytatywny w Stężycy, zawody strażackie - to tylko niektóre z propozycji na nadchodzący weekend. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi i zaplanowania czasu. Wśród licznych imprez każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.