dzisiaj, 10:40
Wszechstronne działanie colostrum - w czym tkwi jego sekret?
Colostrum jest substancją produkowaną przez gruczoły mleczne ssaków i okazuje się, że może służyć jako doskonały naturalny suplement. Wydzielina pobierana od bydła służy ludzkiemu organizmowi i jest dla nas równie wartościowa co pierwsze mleko pobierane przez noworodka od matki. Dlaczego warto korzystać z colostrum?

dzisiaj, 10:06
Paweł Piór zagra na Mistrzostwach Europy U19 w Futsalu
Paweł Piór zawodnik Cartusii 1923 Kartuzy, został powołany do kadry narodowej, która zagra na Mistrzostwa Europy U-19 w futsalu. Drużyna narodowa prowadzona przez Łukasza Żebrowskiego powalczy o mistrzostwo w Rydze w dniach 6-15 września.

dzisiaj, 10:00
Bike fitting - czym jest i czy warto skorzystać?
Kochasz rowery, a kolarstwo staje się twoją pasją? Chcesz jeździć szybciej, dłużej i bardziej efektywnie? Zastanawiasz się jak poprawić swój komfort jazdy i zmniejszyć ryzyko kontuzji. Skorzystaj z profesjonalnego Bike fittingu. Dowiedz się czym jest i jakie niesie za sobą korzyści.

dzisiaj, 10:00
Najlepsze tynki na Kaszubach - Vernitex w Kartuzach
Vernitex to najlepszy na Kaszubach specjalista w mieszaniu farb, lakierów i tynków. Tu znajdziesz farby i lakiery na każdą powierzchnię. Firma ma w swojej ofercie m.in. doskonałej jakości produkty marki Barlet, która wytwarza tynki, farby fasadowe i tynki mozaikowe.

dzisiaj, 09:39
Kartuzy. Włamał się do pubu - 39-latek zatrzymany
Kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi powiatu kartuskiego, który w nocy z wtorku na środę włamał się do jednego z pubów w Kartuzach i ukradł z niego m.in. napoje alkoholowe.

dzisiaj, 09:27
Weekend pod znakiem gminnych dożynek
Ostatnia niedziela sierpnia tradycyjnie upłynie pod znakiem gminnych dożynek. Za tegoroczne plony będą dziękować mieszkańcy gmin Kartuzy, Przodkowo, Sierakowice i Sulęczyno. Z kolei na chmieleńskim stadionie w sporcie pożarniczym zmierzą się strażacy-ochotnicy z terenu gminy Chmielno.

dzisiaj, 09:03
Benefity dla pracowników na wakacje
Wakacje to przez wielu bardzo wyczekiwany czas, w którym można odpocząć, udać się na jakiś wyjazd, na urlop. Kierunki wyjazdów są dowolne, aczkolwiek bardzo wiele w tym względzie zależy od zasobności portfela danego pracownika.

dzisiaj, 08:25
Gmina Somonino wyemituje obligacje o wartości 4 mln zł
Gmina Somonino zdecydowała się na emisję obligacji o łącznej wartości czterech milionów złotych. Środki te zostaną przeznaczone na spłatę zobowiązań, m.in.: inwestycji drogowych.

wczoraj, 17:03
Kandydaci PiS zainaugurowali kampanię wyborczą w Kartuzach
Prawo i Sprawiedliwość zainaugurowało kampanię wyborczą na zbliżające się wielkimi krokami wybory do parlamentu. Kandydaci okręgu gdyńsko-słupskiego na czele z Marcinem Horałą przyjechali do Kartuz, by podczas konferencji prasowej przedstawić swoje hasło i program.

wczoraj, 11:55
Czy mieszkanie w Kartuzach jest satysfakcjonujące? Mieszkańcy odpowiadają
Jak się mieszka w Kartuzach? Postanowiliśmy dowiedzieć się, czy mieszkańcy są zadowoleni z mieszkania w stolicy Kaszub. Opinie są podzielone. Pojawiły się też propozycje, co można by zmienić.