5 minut temu
Trzy tysiące osób sadziło las dla Niepodległej
Około trzy tysiące osób, w tym leśnicy, harcerze, strażacy, myśliwi, uczniowie szkół, czy przedstawiciele Energii wzięli udział w sobotniej akcji sadzenia lasu dla Niepodległej na terenie Leśnictwa Kłodno. Nowo zasadzony las z lotu ptaka ma tworzyć wizerunek orła.

dzisiaj, 16:02
Żukowo. Ślubowanie na 100-lecia świętowanie
Takie motto przyświecało piątkowej uroczystości, którą obchodziła Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie. Sześćdziesięciu pierwszoklasistów zostało pasowanych na uczniów i złożyło uroczyste ślubowanie. Program tego wyjątkowego wydarzenia zawierał także akcent patriotyczny. Pełnoprawni już uczniowie otrzymali prezenty od swoich starszych koleżanek i kolegów.

dzisiaj, 00:01
Trwa cisza wyborcza - w niedzielę wybory samorządowe!
Od piątku od północy aż do momentu zakończenia głosowania w niedzielę, trwa cisza wyborcza. W tym czasie czynna agitacja jest niedozwolona. Przypomnijmy, że w niedzielę wybierzemy burmistrzów, wójtów oraz radnych gmin, powiatu i sejmiku wojewódzkiego.

wczoraj, 23:58
"Czas na zmiany"- każdy głos się liczy! [zobacz film!]
Szanowne Mieszkanki gminy Kartuzy, Szanowni Mieszkańcy. W najbliższą niedzielę, 21 października odbędą się wybory samorządowe. To ważny moment dla całej naszej społeczności. Tego dnia wybiorą Państwo przedstawicieli naszego samorządu, radnych i burmistrza Kartuz na najbliższe 5 lat. To jest moment na decyzję o przyszłości naszej gminy.

wczoraj, 23:55
Waldemar Miłejko kandydat do Rady Powiatu Kartuskiego zaprasza na wybory
Waldemar Miłejko kandyduje do Rady Powiatu Kartuskiego jako reprezentant gminy Kartuzy oraz Kiełpina z Komitetu Wyborczego Wyborców "Samorządne Kaszuby-Nasze Sprawy". Zaprasza wszystkich mieszkańców do pójścia na wybory i oddania głosu.

wczoraj, 21:45
Michał Melibruda kandydat na wójta gminy Chmielno zaprasza na wybory
Michał Melibruda, kandydat na wójta gminy Chmielno zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w wyborach samorządowych 21 października.

wczoraj, 20:07
Gmina Somonino zasługuje na więcej!
Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Somonino! Już w najbliższą niedzielę 21 października, każdy z nas w sposób bezpośredni, będzie mógł wywrzeć wpływ na funkcjonowanie samorządu w Naszej Gminie. Decyzja ta zaważy na sprawach mniej lub bardziej ważnych, które wpłyną na życie zarówno nasze, jak i naszych dzieci.

wczoraj, 16:45
W Sulęczynie podsumowano kadencję - były podziękowania, kwiaty i awantura
Jak to zazwyczaj bywa, po czterech latach sejmikowania i nie jednej różnicy zdań, ostatnia sesja rady gminy przebiega w dziękczynnych tonach. Tak samo było w czwartek, w Urzędzie Gminy Sulęczyno, gdzie ostatnie w tej kadencji obrady rozpoczęły się od podsumowań, uścisków dłoni i podziękowań. Samorządowcy nie wytrwali jednak w miłej atmosferze do końca posiedzenia.

wczoraj, 15:10
Podziękowania na ostatniej sesja rady powiatu kartuskiego w tej kadencji
Członkowie Rady Powiatu Kartuskiego spotkali się w czwartek na ostatniej w kadencji 2014-2018 sesji. Była to okazja nie tylko do podjęcia ostatnich uchwał, ale też podziękowań i podsumowań.

wczoraj, 14:47
Twój głos ma znaczenie! Zdecyduj o przyszłości gminy Sulęczyno
Już w najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję zadecydować o przyszłości naszej gminy. Od tego na kogo oddamy swój głos, będzie zależał kierunek rozwoju naszej małej Ojczyzny. Twój głos ma znaczenie! Wspólnie budujmy przyszłość gminy Sulęczyno. Do zobaczenia w niedzielę w lokalach wyborczych!