Przygody Kubusia w Centrum Riviera
Scena Riviera oraz Państwowy Teatr Lalki Tęcza w Słupsku zapraszają w niedzielę, 25 lutego, o godzinie 12.00, do Centrum Riviera w Gdyni na spektakl pt. "Przygody Kubusia".

dzisiaj, 12:49
10 sposobów na skuteczną stronę internetową
10 powodów, dlaczego Twoja strona internetowa nie przynosi korzyści. StudioGO Reklama i Marketing radzi jak to zmienić.

dzisiaj, 12:38
Dzieci spędziły w Chmielnie ferie z wyobraźnią
Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców gminy cieszyły się zajęcia feryjne odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie. Spotkanie z iluzjonistą, policjantem, warsztaty plastyczne,taneczne, fotograficzne, wspólne budowanie budek dla ptaków, zajęcia kulinarne, spektakl teatralny czy turniej gry w Fifę - to tylko niektóre z atrakcji, które GOKSiR przygotował w tym czasie.

dzisiaj, 11:34
Naprawią Twój samochód i umyją go w gratisie. TOM - MICH CAR z Borkowa zaprasza
Kompleksowa naprawa samochodów osobowych i dostawczych, wulkanizacja i zabudowy samochodowe - wszystko to na najwyższej jakości sprzęcie i z profesjonalną obsługą. Nowo otwarty warsztat TOM - MICH CAR z Borkowa zaprasza właścicieli samochodów wszystkich marek.

dzisiaj, 11:27
Wzmożone kontrole policji na krajowej dwudziestce
Kierowcy, poruszający się drogą krajową nr 20 powinni w środę zachować szczególną ostrożność. Od środowego poranka do późnego wieczora na tej trasie policjanci prowadzą wzmożone kontrole prędkości.

dzisiaj, 11:10
Opel wypadł z drogi na K20
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło na K20 na wysokości miejscowości Wieżyca. Opel wypadł tam z drogi i wylądował w przydrożnym rowie.

dzisiaj, 10:29
Jedna osoba ranna w wypadku w Chwaszczynie
47-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorek w Chwaszczynie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

dzisiaj, 08:44
Firma Limex - zaufany producent wysokiej jakości ogrodzeń i siatek
Limex to sprawdzony, polski producent ogrodzeń. Wytwarza wysokiej jakości siatki powlekane lub ocynkowane, a także słupki ogrodzeniowe. Zdobyte przez blisko ćwierć wieku doświadczenie, uplasowało przedsiębiorstwo w ścisłej czołówce producentów szerokiej gamy siatek ogrodzeniowych i słupków. Zapoznaj się z ofertą firmy i znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie, w przystępnej cenie.

wczoraj, 16:02
Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach
Już w sobotę 24 lutego Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach otworzy swoje progi dla szóstoklasistów, którzy są zainteresowani kontynuowaniem nauki w klasie siódmej w filii Jedynki przy ul. Piłsudskiego. Podczas Dnia Otwartego, będzie można sprawdzić, jak wygląda nauka w klasie dwujęzycznej i co szkoła oferuje uczniom.

wczoraj, 15:12
Trwa walka o życie Karoliny - wciąż potrzebne wsparcie
Karolina nie poddaje się chorobie. Od 1,5 roku młoda mieszkanka Sławek walczy z nowotworem szyjki macicy. Niestety rehabilitacja i leczenie wyczerpały jej możliwości finansowe. Historia Karoliny poruszyła wiele życzliwych serc. Dzięki wsparciu mogła m.in. sfinansować dojazdy na leczenie, zakup leków i niezbędnych suplementów diety. Niestety rak nie odpuszcza i znów potrzebne są pieniądze.