Najmodniejsza restauracja sezonu zaprasza!
Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz: Najlepsza Restauracja Regionalna Roku w woj. pomorskim, PERŁA KASZUB 2017 i druga Najlepsza Restauracja w powiecie kartuskim 2018, zaprasza Państwa serdecznie do skosztowania naszej, wykwintnej i przepysznej Kaszubskiej Kuchni Regionalnej oraz organizacji wszelkiego rodzaju wyjątkowo kameralnych uroczystości i imprez okolicznościowych: urodzin, imienin, chrzcin, rocznic, bankietów, spotkań firmowych i biznesowych w przystępnych cenach!

dzisiaj, 10:46
Tak minął pierwszy tydzień ferii w gminie Sulęczyno
Zajęcia artystyczne, spotkanie z policjantem, zjazdy na oponach, kręgle, kino, pokaz karate, spektakle teatralne - z takich atrakcji w pierwszym tygodniu ferii mogły skorzystać dzieci z gminy Sulęczyno.

dzisiaj, 10:15
Był poszukiwany przez sąd w Wejherowie- wpadł w ręce kartuskich policjantów
Ukrywał się przez wejherowskim wymiarem sprawiedliwości. Wpadł jednak w ręce kartuskich funkcjonariuszy. Tym samym 44-latek trafi do aresztu, gdzie ma do odbycia orzeczoną karę pozbawienia wolności.

dzisiaj, 10:03
Kartuzy. 20-latek odpowie za posiadanie narkotyków
Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi, którego w czwartkowy wieczór zatrzymali kartuscy policjanci. Młody mężczyzna miał przy sobie pięć gramów marihuany.

dzisiaj, 10:00
Fit Dieta - zdrowy i pyszny catering dietetyczny
Chcesz zmienić swój styl życia na zdrowszy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? Ogromny wpływ na funkcjonowanie twojego organizmu ma odpowiednia dieta. Wystarczy, że zmienisz nawyki żywieniowe, a odmieni się całe twoje życie! Pomoże ci w tym catering dietetyczny Fit Dieta, dostarczając codziennie zbilansowany pakiet posiłków pod same drzwi twojego domu. Zyskasz czas, energię do działania i szczupłą sylwetkę.

dzisiaj, 09:49
Cartusia 1923 z dodatnim bilansem bramkowym po dwóch sparingach
Bezbramkowy remis z GKS Kolbudami, zwycięstwo z Amatorem Kiełpino i kontuzja Kacpra Paninskiego to bilans dwóch ostatnich sparingów rozegranych przez piłkarzy Cartusii 1923.

dzisiaj, 09:18
Grzybno. Kolejny nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu
Utratą prawa jazdy, a w najbliższym czasie także wizytą w sądzie zakończyła się dla 34-latka czwartkowa przejażdżka renault. 34-letni mężczyzna kierował bowiem pojazd w stanie nietrzeźwości.

dzisiaj, 08:57
Banino. Czołowe zderzenie skody z fiatem
Dwaj kierujący pojazdami trafili do szpitala po tym, jak jeden z nich najpewniej zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowego zderzenia. Do wypadku doszło w piątek wczesnym rankiem w Baninie.

wczoraj, 12:37
Skrzeszewo. Sołtys Elżbietę Klinkosz wybrano na kolejną kadencję
W żukowskiej gminie od 21 stycznia odbywają się zebrania wiejskie, podczas których wybierani są sołtysi. W środowy wieczór spotkanie sołeckie przeprowadzono w Skrzeszewie. Było ono 14. w żukowskiej gminie. Mieszkańcy zdecydowali w głosowaniu kto zostanie sołtysem i jaki będzie skład rady sołeckiej. Po raz piąty funkcję tę pełnić będzie Elżbieta Klinkosz. W niezmienionym składzie pozostała też rada sołecka.

wczoraj, 12:08
Niebawem modernizacja drogi Sulęczyno-Lemany
Niebawem ruszy budowa drogi powiatowej z Sulęczyna w kierunku Leman. Przetarg na wykonanie tej inwestycji za kwotę niema, 2,2 mln zł wygrała firma Dromos. W ramach zadania jezdnia zostania poszerzona, powstanie też chodnik i ścieżka rowerowa.