Kandydaci do Rady Gminy Stężyca

wtorek, 18 września 2018 r., 18:02
fot. archiwum

Znani są już kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Gminy Stężyca. Do zdobycia jest w sumie 15 miejsc w piętnastu, jednomandatowych okręgach wyborczych. Ci, którzy zyskają zaufania wyborców, mandat radnego będą sprawować prze pięć lat.

Okręg nr 1

część sołectwo Stężyca, tj. Stężyca ulice: Abrahama, Bernarda Sychty, Brzozowa, Gryfa Kaszubskiego, Jesionowa, Kartuska, Kasztanowa, Porucznika Józefa Dambka, Parkowa, Przylesie, Raduńska, Remusa, Różana, Siwa, Sosnowa, Sportowa, Szafirowa, Świętego Benona, Wrzosowa

Tomasz Zielke - Stężyca (44 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 2

część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Pypkowo, Stężyca bez ulic, Stężyca ulice: Bronisława Brunki, Cicha, Hieronima Derdowskiego, Deszczowa, Jana III Sobieskiego, Ks. Bp. Michała Łaszewskiego, Jana Heweliusza, Józefa Wybickiego, Mściwoja II, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Słoneczna, Świętopełka Wielkiego, Widokowa


Ireneusz Stencel - Stężyca (47 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin
Andrzej Kiedrowski - Stężyca (45 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub

Okręg nr 3

część sołectwo Stężyca, tj. miejscowości: Delowo, Kucborowo, Pażęce, Śnice, Zdrębowo, Stężyca ulice: Bursztynowa, Daleka, Damroki, Doktora Majkowskiego, Firmowa, Jejmościny, Jeziorna, Marii Konopnickiej, Kapliczna, Krótka, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Piaskowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Przytulna, Mikołaja Reja, Rolna, Rzemieślnicza, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Stolema, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Wspólna, Zielona, Źródlana


Andrzej Hinc - Stężyca (65 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 4

sołectwa: Gapowo, Niesiołowice, Stężycka Huta, Żuromino, tj. miejscowości: Chróstowo, Czysta Woda, Dubowo, Gapowo, Kukówka, Malbork, Niesiołowice, Pustka, Rzepiska, Stężycka Huta, Szczukowo, Żuromino


Henryk Laska - Szczukowo (44 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin
Edyta Klasa - Ostrowo (41 lat) KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub
Hieronim Więcek - Niesiołowice (69 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Okręg nr 5

sołectwa: Zgorzałe, Pierszczewo, Czaple, tj. miejscowości: Czapielski Młyn, Nowe Czaple, Pierszczewko, Pierszczewo, Smokowo, Stare Czaple, Teklowo, Uniradze, Zgorzałe


Sabina Las - Zgorzałe (50 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin
Alfons Daleki - Stare Czaple (68 lat) - KWW Młodość dla Gminy
Bogusław Las - Zgorzałe (52 lata) - KWW Zgorzałe - Nasze Sprawy
Sylwia Las - Zgorzałe (39 lat) - KWW Zgorzałe - Rozwój Wsi

Okręg nr 6

część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Bolwerk, Ostrowo, Kamienica Szlachecka ulice: Cicha, Długa, Krótka, Ostrowska, Rolnicza, Różana, Spacerowa, Wichrowa, Widokowa, Wierzbowa, Zamkowa, Zielone Wzgórze


Stefan Literski - Kamienica Szlachecka (57 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 7

część sołectwo Kamienica Szlachecka, tj. miejscowości: Przyrowie, Kamienica Szlachecka ulice: Gliniana, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Łąkowa, Osiedlowa, Piaskowa, Pogodna, Pod Lasem, Polna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Świerkowa, Truskawkowa, Wygodna, Źródlana


Fryderyk Mach - Kamienica Szlachecka (35 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 8

sołectwa: Borucino, Łączyno, Nowa Wieś, tj. miejscowości: Borucino, Kamienny Dół, Łączyno, Łączyński Młyn, Nowa Wieś, Wygoda Łączyńska


Adela Brzeska - Łączyno (37 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin
Mirosław Formela - Borucino (56 lat) - KWW Zgorzałe - Nasze Sprawy
Mirosław Jeżewski - Nowa Wieś (47 lat) - KWW Zgorzałe - Rozwój Wsi

Okręg nr 9

część sołectwo Klukowa Huta, tj. miejscowość: Klukowa Huta bez ulic, Klukowa Huta ulice: Aleja Jana Pawła II, Hieronima Derdowskiego, Długa, Józefa Hallera, Kaszubska, Marii Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Księdza Konrada Lubińskiego, Ogrodowa, Orchidei, Polna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Józefa Wybickiego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wspólna


Zbigniew Zaborowski - Klukowa Huta (48 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 10

sołectwa: część sołectwa Klukowa Huta, Łosienice, tj. miejscowości: Danachowo, Dąbrowa, Nowe Łosienice, Nowy Ostrów, Stare Łosienice, Klukowa Huta ulice: Floriana Ceynowy, Cicha, Łąkowa, 3 - go Maja, Rzemieślnicza, Spokojna, Ks. Bernarda Sychty, Północna, Zielona


Kazimierz Gruchała - Klukowa Huta (61 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin
Jacek Wica - Dąbrowa (29 lat) - KWW Młodość dla Gminy

Okręg nr 11

część sołectwo: Gołubie, tj. miejscowości: Mestwin, Gołubie bez ulic (od nr 62 do nr 77), Gołubie ulice: Botaniczna, Dworcowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Kasztelańska, Lipowa, Młyńska, Nowe Osiedle, Osiedle Zamkowisko, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przylesie, Sambora II (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19a, numery parzyste od nr 2 do nr 46), Słoneczny Stok, Sosnowa, Św. Antoniego, Żurawiowa


Grzegorz Zwara - Gołubie (50 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 12

część sołectwo Gołubie, tj. miejscowość: Gołubie bez ulic (od nr 1 do nr 61), Gołubie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Długa, Grafitowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Objazdowa, Ogniskowa, Partyzancka, Pogodna, Poziomkowa, Prosta, Rekreacyjna, Rzemieślnicza, Sambora II (numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 50 do końca), Sikorska, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Wczasowa, Wichrowe Wzgórze, Wrzosowa, Wspólna, Zaciszna, Zakole, Zielona


Jarosław Turzyński - Gołubie (53 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin
Kamila Kobierowska - Gołubie (34 lata) - KWW Tomasz Kobierowski

Okręg nr 13

sołectwo Sikorzyno, tj. miejscowości: Nowa Sikorska Huta, Sikorzyno, Stara Sikorska Huta


Witold Hinca - Stara Sikorska Huta (37 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin
Emilia Banaś - Sikorzyno (39 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub

Okręg nr 14

sołectwo Potuły, tj. miejscowości: Krzeszna, Potuły


Andrzej Zaborowski - Potuły (33 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

Okręg nr 15

sołectwo Szymbark, tj. miejscowości: Drozdowo, Kolano, Szymbark, Wieżyca


Łukasz Wysocki - Szymbark (37 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin

* Dane PKW z wtorku, 18 września godz. 18.

źródło:PKW
Kolejność list i kandydatów jest przypadkowa


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.