KWW Otwarte Kaszuby zaprezentował kandydatów do rady powiatu

poniedziałek, 1 października 2018 r., 12:56
fot. nadesłane

W piątkowe popołudnie w Kartuzach Komitet Wyborczy Wyborców "Otwarte Kaszuby" zainaugurował kampanię w wyborach do rady powiatu. W trakcie spotkania przedstawiono kandydatów z listy ugrupowania oraz program wyborczy, z którym ruszają.

Kandydatom z KWW "Otwarte Kaszuby" zależy przede wszystkim na transparentnym i otwartym samorządzie, który jasno i przejrzyście działa na wszystkich płaszczyznach (m.in. dostępne umowy, decyzje, harmonogram inwestycji). Kandydaci na radnych chcą też, by powiat kartuski miał porządną i szczegółową strategię swojego rozwoju, a do jego promocji w zakresie kultury, turystyki i inwestycji wykorzystywano nowoczesne technologie i marketing. "Otwarte Kaszuby" optują za najszerszą partycypacją mieszkańców, edukacją przyszłości i kulturą przez duże K. W programie także ujęto świadome pozyskiwanie inwestorów i wydatkowanie środków na usługi społeczne (dofinansowanie transportu dzieci, młodzieży, seniorów).

W trakcie spotkania zaprezentowano kandydatów do Rady Powiatu Kartuskiego, którzy przedstawili swoje osiągnięcia oraz cele w działalności publicznej.

W kolejnych tygodniach zaplanowano spotkania, podczas których prezentowane będą listy w poszczególnych okręgach oraz szczegółowe punkty programu.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.