Motyw "Gwiezdnych Wojen" wykorzystany w niecodziennej kampanii

sobota, 6 października 2018 r., 10:00
fot. MD-Z

W dość niecodzienny sposób swoją kandydaturę na stanowisko burmistrza Żukowa postanowił promować Krystian Gachewicz. W piątek zaprezentował "Gwiezdnego Gachewiczobusa", którym planuje podróżować po gminie Żukowo zapraszając do udziału we wtorkowej debacie i przedstawiając swój program wyborczy.

W piątkowe popołudnie kandydat na burmistrza Żukowa zaprezentował "Gwiezdnego Gachewiczobusa", pojazd, który zamierza wykorzystać w swojej kampanii.

- W początkowej fazie chcemy promować debatę, którą organizują media. Doceniam to bardzo, bo debata jest najlepszą okazją do tego, by poznać sylwetki kandydatów i zapoznać się z ich ideami, wartościami i programami. Chcemy, by jak najwięcej osób usłyszało o debacie i na nią przyszło - wyjaśnił kandydat.

Kandydat na burmistrza podkreślił, że interpretacja baneru jest dowolna, zaprezentował też, jak sam go postrzega.

- Baner jest do dowolnej interpretacji dla każdego z mieszkańców. Ja widzę to w ten sposób, że mamy trzech rycerzy Jedi i każdy stoi po dobrej stronie mocy, bo każdy chce dobrze dla mieszkańców i dla gminy Żukowo. Jeśli chodzi o napisy okraszające baner, to interpretacja również jest dowolna. My wykorzystaliśmy motyw sagi "Gwiezdnych wojen" i nazwy filmów, które się pojawiały, by podkreślić nasze przeczucie, co do tego, jak debata może wyglądać. Mamy nadzieję, że będzie ona merytoryczna i konstruktywna, dlatego chcę zaprosić na wtorek wszystkich mieszkańców - mówił Krystian Gachewicz.

Po debacie Gachewiczobus wykorzystany zostanie do promowania programu wyborczego KWW Otwarte Kaszuby.

- Chcemy nim jeździć po całej gminie Żukowo i dotrzeć do jak najszerszej grupy mieszkańców, skonsultować nasz program, wizję gminy Żukowo, co chcemy zmienić i jak zmienić. Mieszkańcy są najważniejsi i oni muszą nam nakreślić, czego oczekują - dodał kandydat.

Debata odbędzie się we wtorek, 9 października o godz. 19.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.