Waldemar Miłejko kandydat do Rady Powiatu Kartuskiego zaprasza na wybory

Wybory samorządowe 2018powiat kartuski › ARTYKUŁ SPONSOROWANY
piątek, 19 października 2018 r., 23:55
fot. nadesłane

Waldemar Miłejko kandyduje do Rady Powiatu Kartuskiego jako reprezentant gminy Kartuzy oraz Kiełpina z Komitetu Wyborczego Wyborców "Samorządne Kaszuby-Nasze Sprawy". Zaprasza wszystkich mieszkańców do pójścia na wybory i oddania głosu.

Szanowni mieszkańcy,

w najbliższą niedzielę pójdziemy do lokali wyborczych, aby wybrać przedstawicieli do samorządu wojewódzkiego, powiatowego i gmin. Tym samym będziemy współdecydować o kierunku rozwoju naszej Małej Ojczyzny. Niezwykle istotne jest, by udać się do urn i zagłosować, bo każdy głos ma znaczenie.

Wśród nazwisk kandydatów do Rady Powiatu Kartuskiego znajdziecie Państwo też moje nazwisko. Uważam, że gmina Kartuzy, a w tym Kiełpino, czyli największe jej sołectwo, zasługuje na kandydata, który będzie ten obszar godnie reprezentował w Radzie Powiatu Kartuskiego. Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem podczas służby w Państwowej Straży Pożarnej, mogę zagwarantować, że będę godnie reprezentować lokalną społeczność i dbał o jej interesy z największą starannością.

Jestem pełen energii i zdeterminowany do tego, by w sposób pełny zaangażować się w prace samorządu na szczeblu powiatowym, a z drugiej strony posiadam bogate doświadczenie w zakresie współpracy z różnego rodzaju organizacjami, samorządami, które nabyłem w dotychczasowej pracy pełniąc służbę w PSP. Wyrazem mojej wiarygodności oraz uczciwości niech będzie fakt, że społeczeństwo od wielu lat obdarza strażaków zaufaniem na poziomie ponad 94 proc. Będę zaszczycony, jeśli obdarzycie mnie Państwo swoim zaufaniem i poparciem.

Pamiętajmy, że liczy się każdy głos, a głosując współdecydujemy o rozwoju naszego regionu.

21 października spotkajmy się przy urnach!

Waldemar Miłejko

"Samorządne Kaszuby-Nasze Sprawy"

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.