To oni zdobyli mandat radnego Rady Powiatu Kartuskiego

poniedziałek, 22 października 2018 r., 13:50
fot. archiwum

Znani są już częściowo kandydaci ubiegający się o mandat w Radzie Powiatu Kartuskiego. Do zdobycia jest w sumie 25 mandatów w czterech okręgach wyborczych. Ci, którzy zyskają zaufanie wyborców, będą sprawować mandat radnego przez pięć lat.

Okręg nr 1 - sześć mandatów

Gmina Chmielno, Gmina Sierakowice i Gmina Sulęczyno

Piotr Leszczyński - Pałubice (56 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 636 głosów (4,60%)
Marzena Bir - Sierakowice (48 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 457 głosów (3,31%)
Ireneusz Korda - Sulęczyno (57 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 373 głosy (2,70%)
Jarosław Jóskowski - Mojusz (49 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 421 głosów (3,05%)
Zygmunt Wenta - Chmielno (65 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 320 głosów (2,31%)
Irena Gliszczyńska - Kamienica Królewska (61 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 132 głosy (0,95%)
Joanna Czerwionka - Kartuzy (47 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 184 głosy (1,33%)
Piotr Zengerski - Gowidlino (52 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 653 głosy (4,72%) - wybrany radnym

Janina Kwiecień - Sierakowice (72 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 1.196 głosów (8,65%) - wybrana radną
Krzysztof Andryskowski - Sierakowice (59 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 348 głosów (2,52%)
Andrzej Potrac - Sulęczyno (56 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 1.015 głosów (7,34%) - wybrany radnym
Marian Kwidziński - Garcz (53 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 552 głosów (3,99%)
Ryszard Klajn - Długi Kierz (49 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 259 głosów (1,87%)
Grażyna Brzeska - Sierakowice (50 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 57 głosów (0,41%)
Bożena Jancen - Miechucino (57 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 116 głosów (0,84%)
Jolanta Węsierska - Mściszewice (44 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 152 głosy (1,10%)

Jerzy Grzegorzewski - Chmielno (70 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 732 głosy (5,30%) - wybrany radnym
Piotr Zatoń - Sulęczyno (44 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 157 głosów (1,14%)
Adam Miotk - Sierakowice (39 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 354 głosy (2,56%)
Joanna Bińskowska - Sierakowice (52 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 52 głosy (0,38%)
Magdalena Stencel - Mściszewice (33 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 136 głosów (0,98%)
Artur Formela - Sierakowice (30 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 73 głosy (0,53%)
Łukasz Piepiórka - Sulęczyno (30 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 88 głosów (0,64%)
Anna Król - Kożyczkowo (44 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 267 głosów (1,93%)

Włodzimierz Siemieniuk - Sierakowice (33 lata) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowczesna Koalicja Obywatelska - 687 głosów (4,97%)
Barbara Gojtowska - Tuchlino (34 lata) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowczesna Koalicja Obywatelska - 283 głosy (2,05%)
Jarosław Znamiński - Zawory (64 lata) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowczesna Koalicja Obywatelska - 71 głosów (0,51%)

Jakub Stencek - Sierakowice (27 lat) - KWW Otwarte Kaszuby - 56 głosów (0,41%)
Dorota Marszk - Węsiory (34 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 80 głosów (0,58%)
Beata Lubocka Greunholz - Chmielno (43 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 86 głosów (0,62%)

Ewa Grucza - Gowidlino (51 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 1.522 głosy (11,01%) - wybrana radną
Mirosław Łęcki - Sierakowice (54 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 585 głosów (4,23%)
Julian Marszk - Węsiory (22 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 172 głosy (1,24%)
Stanisław Smentoch - Stara Huta (64 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 660 głosów (4,77%) - wybrany radnym
Stefan Rambiert - Borzestowo (65 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 73 głosy (0,53%)
Magdalena Lejk - Sierakowice (28 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 330 głosów (2,39%)
Anna Piasecka - Kamienica Królewska (42 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 117 głosów (0,85%)
Franciszek Karczewski - Garcz (65 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 371 głosów (2,68%)

Okręg nr 2 - sześć mandatów

Gmina Kartuzy


Zdzisław Sokół - Mirachowo (65 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 789 głosów (5,70%)
Mirosław Szutenberg - Kartuzy (51 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 798 głosów (5,76%) - wybrany radnym
Henryka Wolska - Kartuzy (60 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 487 głosów (3,52%)
Przemysław Maciąg - Kiełpino (47 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 59 głosów (0,43%)
Bożena Merchel - Kartuzy (54 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 106 głosów (0,77%)
Edmund Kożyczkowski - Dzierżążno (68 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 195 głosów (1,41%)
Bogumiła Bisewska - Kartuzy (60 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 103 głosy (0,74%)
Antoni Konkol - Grzybno (63 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 271 głosów (1,96%)

Edmund Kwidziński - Kartuzy (66 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 692 głosy (4,99%) - wybrany radnym
Zdzisław Lipkowski - Kartuzy (59 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 311 głosów (2,24%)
Jerzy Ropel - Kartuzy (57 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 1.058 głosów (7,64%) - wybrany radnym
Tadeusz Belgrau - Kolonia-Borowiec (55 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 614 głosów (4,43%)
Jolanta Kryszewska - Kartuzy (52 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 267 głosów (1,93%)
Waldemar Miłejko - Kiełpino (43 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 221 głosów (1,60%)
Wioleta Kąkol - Przodkowo (35 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 30 głosów (0,22%)
Maria Wenta - Barlak - Kartuzy (63 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 442 głosy (3,19%)

Mirosława Lehman - Kartuzy (55 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 1.000 głosów (7,22%) - wybrana radną
Ryszard Herbasz - Kiełpino (60 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 380 głosów (2,74%)
Lech Brillowski - Kartuzy (45 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 62 głosy (0,45%)
Anna Okroj - Kartuzy (42 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 134 głosy (0,97%)
Marek Landowski - Kaliska (46 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 172 głosy (1,24%)
Beata Bieszka - Kartuzy (47 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 497 głosów (3,59%)
Jerzy Malotka-Trzebiatowski - Mezowo (54 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 49 głosów (0,35%)
Tomasz Meissner - Borowo (30 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 134 głosy (0,97%)

Andrzej Tersa - Dzierżążno (68 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 600 głosów (4,33%)
Artur Kozłowski - Dzierżążno (45 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 281 głosów (2,03%)
Ewelina Drzewiecka-Nowosad - Żukowo (32 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 124 głosy (0,90%)

Krzysztof Rek - Kartuzy (34 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 390 głosów (2,82%)
Barbara Kramp - Kartuzy (72 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 189 głosów (1,36%)
Joanna Kąkol - Goręczyno (45 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 130 głosów (0,94%)
Marta Goluch - Somonino (18 lat) - KWW Otwarte Kaszuby - 195 głosów (1,41%)
Krystyna Potraca - Kartuzy (58 lat) - KWW Otwarte Kaszuby - 47 głosów (0,34%)
Adrian Pawłowski - Kartuzy (44 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 71 głosów (0,51%)
Marcin Stoltmann - Grzybno (44 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 25 głosów (0,18%)
Mateusz Szymichowski - Brzeziny (26 lat) - KWW Otwarte Kaszuby - 22 głosy (0,16%)

Andrzej Leyk - Prokowo (54 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 1.212 głosy (8,75%) - wybrany radnym
Andrzej Bystron - Mezowo (48 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 780 głosów (5,63%) - wybrany radnym
Roksana Stenka - Mirachowo (38 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 221 głosów (1,60%)
Agnieszka Labuda - Kolonia (38 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 214 głosów (1,54%)
Jacek Werochowski - Grzybno (51 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 215 głosów (1,55%)
Karolina Lisiewicz - Stara Huta (38 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 90 głosów (0,65%)
Łucja Browawrczyk - Borzestowska Huta (38 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 43 głosy (0,31%)
Henryk Labuda - Kartuzy (54 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 134 głosy (0,97%)

Okręg nr 3 - dziewięć mandatów

Gmina Przodkowo i Gmina Żukowo


Bogdan Łapa - Żukowo (61 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 1.745 głosów (9,42%) - wybrany radnym
Grzegorz Rek - Leźno (68 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 485 głosów (2,62%)
Jan Wroński - Przyjaźń (67 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 453 głosy (2,44%)
Bogumiła Wandtke - Miszewo (54 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 129 głosów (0,70%)
Henryk Miotk - Glincz (50 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 416 głosów (2,25%)
Stanisław Groth - Tuchom (65 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 206 głosów (1,11%)
Ryszard Peek - Pępowo (56 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 795 głosów (4,29%) - wybrany radnym
Bernadeta Pruszak - Rutki (52 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 70 głosów (0,38%)
Małgorzata Wicka-Rybińska - Chwaszczyno (42 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 19 głosów (0,10%)
Paulina Skrzyńska - Warzenko (23 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 95 głosów (0,51%)
Jacek Miąskowski - Banino (48 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 1.210 głosów (6,53%) - wybrany radnym

Mieczysław Woźniak - Przodkowo (70 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 1.331 głosów (7,18%) - wybrany radnym
Eugeniusz Pryczkowski - Banino (49 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 968 głosów (5,22%) - wybrany radnym
Piotr Fikus - Chwaszczyno (55 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 996 głosów (5,38%) - wybrany radnym
Genowefa Zasada - Glincz (73 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 280 głosów (1,51%)
Józef Belgrau - Borkowo (55 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 157 głosów (0,85%)
Weronika Formela - Leźno (71 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 107 głosów (0,58%)
Jerzy Soliwoda - Przodkowo (60 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 221 głosy (1,19%)
Katarzyna Bliźniewska - Kosowo (42 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 100 głosów (0,54%)
Józef Kobiela - Leźno (75 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 128 głosów (0,69%)
Elżbieta Klinkosz - Skrzeszewo (62 lata) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 176 głosów (0,95%)
Tomasz Szymkowiak - Banino (47 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 896 głosów (4,84%)

Andrzej Wroński - Borkowo (53 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 575 głosów (3,10%)
Leon Czerwiński - Kawle Górne (60 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 606 głosów (3,27%) - wybrany radnym
Ewa Suchecka - Pępowo (57 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 92 głosy (0,50%)
Alojzy Falk - Żukowo (65 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 71 głosów (0,38%)
Dorota Korzeniewska - Banino (54 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 80 głosów (0,43%)
Marzena Czuba - Żukowo (56 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 51 głosów (0,28%)
Paweł Kamiński - Żukowo (30 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 37 głosów (0,20%)
Monika Czerwińska-Zieman - Przodkowo (35 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 38 głosów (0,21%)
Izabela Hewelt - Przodkowo (42 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 28 głosów (0,15%)
Mila Kozerska - Banino (44 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 20 głosów (0,11%)
Jarosław Skorowski - Żukowo (48 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 49 głosów (0,26%)

Mirosław Żeromski - Żukowo (48 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 1.424 głosy (7,69%) - wybrany radnym
Radosław Cebela - Chwaszczyno (40 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 222 głosy (1,20%)
Magdalena Błańska-Mecner - Żukowo (41 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 304 głosy (1,64%)
Bartłomiej Piaseczny - Skrzeszewo (54 lata) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 142 głosy (0,77%)
Jarosław Bielawski - Żukowo (46 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 142 głosy (0,77%)
Magdalena Rozdebska - Żukowo (28 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 144 głosy (0,78%)
Sandra Kassin - Żukowo (19 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 120 głosów (0,65%)
Stefan Karczewski - Czaple (61 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 116 głosów (0,63%)
Danuta Paziewicz - Żukowo (45 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 69 głosów (0,37%)
Dariusz Patelczyk - Żukowo (35 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 50 głosów (0,27%)
Tomasz Fopke - Chwaszczyno (45 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 481 głosów (2,60%)

Bartłomiej Gross - Przyjaźń (42 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 975 głosów (5,26%) - wybrany radnym
Andrzej Pleszniak - Niestępowo (49 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 270 głosów (1,46%)
Joanna Andrzejewska - Przodkowo (52 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 243 głosów (1,31%)
Grażyna Jaworska - Żukowo (59 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 335 głosów (1,81%)
Halina Kobiela - Leźno (61 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 194 głosy (1,05%)
Amelia Pufelska-Raulin - Pępowo (61 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 50 głosów (0,27%)
Daniel Mikosz - Żukowo (61 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 119 głosów (0,64%)
Katarzyna Recław - Żukowo (51 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 90 głosów (0,49%)
Karol Szymichowski - Sulęczyno (42 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 139 głosów (0,75%)
Franciszek Sikora - Mirachowo (60 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 270 głosów (1,46%)

Okręg nr 4 - cztery mandaty

Gmina Somonino i Gmina Stężyca


Andrzej Klasa - Ostrowo (52 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 438 głosów (5,38%)
Iwona Formela - Goręczyno (42 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 750 głosów (9,21%) - wybrana radną
Kazimierz Walkusz - Borucino (60 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 226 głosów (2,77%)
Marek Brusznicki - Somonino (66 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 244 głosy (2,99%)
Ewa Gostkowska - Stężyca (44 lata) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 26 głosów (0,32%)
Elżbieta Lemańczyk - Starkowa Huta (58 lat) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Kaszub - 44 głosy (0,54%)

Maciej Czapiewski - Somonino (40 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 466 głosów (5,72%)
Alicja Domaschke - Stężyca (50 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 153 głosy (1,88%)
Paweł Kowalewski - Somonino (28 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 651 głosów (7,99%) - wybrany radnym
Katarzyna Kiedrowska-Zagozdon - Stężyca (49 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 66 głosów (0,81%)
Izabela Itrich-Hopa - Sławki (37 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 237 głosów (2,91%)
Zbigniew Reiter - Łączyno (40 lat) - KWW Samorządne Kaszuby - Nasze Sprawe - 211 głosów (2,59%)

Ewa Borzestowska - Stężyca (44 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 774 głosów (9,50%) - wybrana radną
Marcin Kieliński - Stężyca (28 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 407 głosów (5,00%)
Zbigniew Dysarz - Kaplica (45 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 519 głosów (6,37%)
Ewa Srock - Somonino (53 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 358 głosów (4,39%)
Marian Kaczmarek - Somonino (58 lat) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 109 głosów (1,34%)
Marzena Treder - Szymbark (42 lata) - KWW Razem dla Powiatu i Gmin - 145 głosów (1,78%)

Aleksandra Pascaru - Somonino (33 lata) - KWW Otwarte Kaszuby - 31 głosów (0,38%)
Mirosława Miodowska-Jaroś - Somonino (57 lat) - KWW Otwarte Kaszuby - 130 głosów (1,60%)
Jerzy Ropela - Szymbark (68 lat) - KWW Otwarte Kaszuby - 52 głosy (0,64%)
Korneliusz Gronda - Somonino (25 lat) - KWW Otwarte Kaszuby - 18 głosów (0,22%)

Aleksandra Brzoskowska - Somonino (51 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 422 głosy (5,18%)
Adam Warnke - Somonino (29 lat) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 88 głosy (1,08%)
Krzysztof Rychert - Somonino (54 lata) - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska - 113 głosów (1,39%)

Stanisław Dudek - Sikorzyno (62 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 484 głosy (5,94%) - wybrany radnym
Adriana Zarach - Gołubie (29 lat) -KW Prawo i Sprawiedliwość - 389 głosów (4,77%)
Andrzej Niesiołowski - Gołubie (35 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 95 głosów (1,17%)
Dorota Kamińska - Brodnica Górna (42 lata) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 122 głosy (1,50%)
Katarzyna Gruchała - Nowe Łosienice (29 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 88 głosów (1,08%)
Marek Szutenberg - Klukowa Huta (50 lat) - KW Prawo i Sprawiedliwość - 291 głosów (3,57%)

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.