Komentarze powyborcze z gminy Somonino

wtorek, 23 października 2018 r., 12:48
fot. MD-Z

Po dwóch kadencjach na stanowisku wójta Mariana Kryszewskiego zastąpi Marian Kowalewski, dotychczasowy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie. Po podsumowaniu wyników ze wszystkich okręgów wybory wygrywa Marian Kowalewski zdobywając 2537 głosów (54,42% głosów ważnych). Wybory przegrał Marian Kryszewski z wynikiem 2125 głosów (45,58% głosów ważnych).

Marian Kryszewski:

Dziękuję wszystkim wyborcom z gminy Somonino, mieszkańcom, którzy poszli do wyborów i oddali głos na wybranych przez siebie kandydatów. Gratuluję mojemu kontrakndydatowi wygranej, jak również nowo wybranej radzie. Życzę im osiągnięcia sukcesów na rzecz naszych szesnastu miejscowości. Szczególne słowa podziękowania kieruję do tych, którzy poparli moją kandydaturę i moich kandydatów do rady. Życzę, by owoców pracy nowego samorządu było jak najwięcej i przełożyło się to na usprawnienie życia społecznego naszych mieszkańców.

Marian Kowalewski:

Dziękuję wszystkim wyborcom oraz kandydatom na radnych z KWW Wspólnota dla Gminy oraz wszystkim osobom pracującym w komisjach podczas wyborów. Szersze podsumowanie przedstawię po swoim zaprzysiężeniu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.