Wójt Andrzej Wyrzykowski: "Przodkowo jedziemy dalej do przodu!"

wtorek, 23 października 2018 r., 13:45
fot. MD-Z

W gminie Przodkowo przez kolejne lata na czele gminy stać będzie Andrzej Wyrzykowski. Wieloletni włodarz przodkowskiej gminy nie miał kontrkandydata w wyborach, jednak aby ponownie objąć funkcję musiał zdobyć ponad 50 proc. głosów na "tak". Uzyskał ich 3069, co dało mu poparcie 87,84 proc., tym samym uzyskał jeden z najlepszych wyników w kraju.

Andrzej Wyrzykowski

Mówiąc posługując się slangiem młodzieżowym: "Szacun dla moich mieszkańców!". Bardzo dziękuję im, że poszli do wyborów z tak wysoką frekwencją, wynoszącą ponad 54 procent i z tak wielkim zaufaniem dla mnie. Jestem za to ogromnie wdzięczny. Dostałem mnóstwo pozytywnej energii, zastrzyk i skrzydła do dalszej pracy. Przodkowo jedziemy dalej do przodu! Jestem bardzo zadowolony.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.