Powyborcze komentarze z gminy Chmielno

wtorek, 23 października 2018 r., 16:57
fot. nadesłane

W gminie Chmielno najwięcej głosów zdobył Michał Melibruda, było ich 1483 (42,73% ważnych). W drugiej turze zmierzy się on z Marią Piotrowiak, która uzyskała 866 głosów (24,95%). Trzecie miejsce w głosowaniu z wynikiem 590 głosów (17,00% ważnych) zajęła Magdalena Pokojska. Andrzej Czaja uzyskał ostatni wynik - 532 głosy (15,33% głosów ważnych).

Michał Melibruda

- Jestem niezmiernie dumny z wyniku, jaki uzyskałem, ponieważ w ślad za tym idzie zaufanie wyborców. Cieszę się, że tak wiele osób obdarzyło mnie zaufaniem już w pierwszej turze wyborów. Jest to też efekt tytanicznej pracy, jaką wykonałem przed pierwszą turą. Chciałbym bardzo podziękować wyborcom, żonie i najbliższym za pomoc w osiągnięciu tego wyniku. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by w drugiej turze ten wynik poprawić.

Maria Piotrowiak

- Chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy mi zaufali i na mnie głosowali. To dla mnie zaszczyt i kolejne wyzwanie. Nie spodziewałam się, że takiego wyniku, dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzą. Przygotowując się do drugiej tury wyborów będę walczyć o każdy głos i każdą osobę, która poprze mój program.

Andrzej Czaja

- Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos i obdarzyli zaufaniem. Gratuluję moim kontrkandydatom wyników i przejścia do drugiej tury. Chciałbym podziękować również tym, którzy wybrali moją kandydaturę do rady gminy, gdzie będę pracować na rzecz rozwoju Chmielna. Obiecuję, że nie zawiodę zaufania, jakim zostałem obdarzony.

Magdalena Pokojska

Nie udzieliła komentarza.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.