Debata kandydatów na wójta Chmielna. 30 października, wtorek, godz. 17.

piątek, 26 października 2018 r., 13:27
fot. nadesłane

We wtorek, 30 października w Chmielnie odbędzie się debata wyborcza przed drugą turą wyborów na wójta gminy Chmielno. Pretendenci do objęcia najważniejszego stanowiska w gminie Chmielno zmierzą się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców, jak również będą mieli okazję zadać pytanie swojemu kontrkandydatowi.

Debata odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie we wtorek, 30 października o godzinie 17. Do udziału w niej zaprosiliśmy Michała Melibrudę i Marię Piotrowiak - kandydatów na wójta gminy Chmielno, którzy w niedzielnym głosowaniu otrzymali największą liczbę głosów mieszkańców, a tym samym o najważniejsze stanowisko w gminie powalczą w drugiej turze. Ta odbędzie się w niedzielę, 4 listopada. Debata jest otwarta dla mieszkańców. Może wziąć w niej udział każdy chętny.

W pierwszym etapie kandydaci na wójta gminy Chmielno zmierzą się z dwoma pytaniami przygotowanymi przez organizatorów debaty, a więc dziennikarzy portalu Kartuzy.info oraz portalu Expresskaszubski.pl.

W drugiej turze kandydaci będą mieli szansę zadań pytanie kontrkandydatowi. A następnie po udzieleniu przez niego odpowiedzi będą mogli ją skomentować.

W trzeciej części każdy kandydat udzieli odpowiedzi na trzy pytania wylosowane z puli przygotowanej przez publiczność. Na zakończenie każdy z kandydatów będzie miał możliwość, by podsumować debatę.

Debata będzie także transmitowana na żywo na profilu facebookowym portalu Kartuzy.info.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.