Narodowe Czytanie "Quo vadis" - Kartuzy

3 wrzesień 2016 r.
Kartuzy, park przy ul. Klasztornej i MiPBP przy ul. Gdańskiej
Narodowe Czytanie "Quo vadis" - Kartuzy

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Żurakowskiego zapraszają wszystkich na wspólne czytanie "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.

"Narodowe Czytanie" to akcja zainicjowana w 2012 roku przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jej celem jest m.in. promocja polskiej kultury, popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości.

Na czytanie sienkiewiczowskiej powieści I LO zaprasza o godz. 10:00 do parku przy ul. Klasztornej.

W kartuskiej bibliotece spotkanie odbędzie się o godz. 12:00. W programie zaplanowano także scenkę "Poselstwo nietakie" w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie, quiz oraz wystawkę różnych wydań Quo vadis. Ponadto będzie możliwość uzyskania okolicznościowej pieczątki, warto zatem przynieść ze sobą książki Henryka Sienkiewicza.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd