25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Somoninie

15 styczeń 2017 r. (od godz. 15:30)
Somonino, Gminny Ośrodek Kultury
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Somoninie

25. Finał WOŚP odbędzie się pod hasłem "Kręcimy się już 25 lat". Zebrane środki przeznaczone zostaną na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Na wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć orkiestrę Owsiaka, czekają występy artystyczne i licytacja.

Od wczesnych godzin rannych wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie oraz Gimnazjum Publicznego w Goręczynie i Somoninie zbierać będą datki do puszek w różnych miejscowościach gminy.

W programie licytacja i występy artystyczne. Imprezę poprowadzi Maciej Bielecki.

Organizatorzy:
- Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie
- Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd