Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - Miechucino

13 styczeń 2017 r. (od godz. 09:00)
Miechucino, Sala Sportowa przy Zespole Szkół
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - Miechucino

W Powiatowym Turnieju Klasyfikacyjnym w Tenisie Stołowym do rywalizacji przystąpią zawodnicy w kategoriach skrzatów, żaków i młodzików.

Celem zawodów jest popularyzacja tenisa stołowego w powiecie kartuskim, ocena przebiegu szkolenia zawodników oraz wyłonienie najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Kategorie wiekowe - dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych:
- skrzat - do lat 10, urodzeni w roku 2008 i młodsi
- żak do - 12 lat, urodzeni w roku 2006 i młodsi
- młodzik - do 13 lat, urodzeni w roku 2004-2005

Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z regulaminami PZTS i PTK. Wpisowe wynosi 1 zł. Zawodnicy startujący w turnieju nie są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków, organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni.

Zgłaszanie zawodników do udziału w zawodach w godz. 9:00 - 9:30.

Organizatorzy:
- Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie
- Zespół Szkół w Miechucinie
- UKS Remus Miechucino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd