Kaszëbskô Gwiôzdka 2017 - Kartuzy

12 styczeń 2017 r. (od godz. 16:30)
Kartuzy, ul. Klasztorna 1 - Kartuskie Centrum Kultury
Kaszëbskô Gwiôzdka 2017 - Kartuzy

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Kaszëbskô Gwiôzdka 2017! Wspólne śpiewanie kolęd, nauka kaszubskiego tańca, wizyta gwiazdora z workiem pełnym prezentów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na najmłodszych.

Tegoroczna impreza dla najmłodszych odbędzie się 12 stycznia 2017r. w Kartuzach.

Tradycyjnie podczas Gwiazdki nie zabraknie kaszubskich akcentów bożonarodzeniowych - wystąpią gwiżdże, czyli kaszubscy kolędnicy "Gwiôzdka z Gòwidlëna" pod kierownictwem Bożeny Lejk.

W programie zabawa przy wypiekach - dzieci będą mogły sprawdzić swoje cukiernicze umiejętności podczas lukrowania pierniczków. Najmłodsi będą mieli też okazję na wspólne śpiewanie kolęd, zabawę oraz zapoznanie się z pierwszymi krokami kaszubskiego tańca pod okiem tancerzy z Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "Kaszuby" z Kartuz.

Wszystkie dzieci Gwiazdor obdaruje regionalnymi upominkami.

Opiekunowie dzieci zobowiązani są wpłacić kwotę 20 zł za każdego malucha. Pieniądze przeznaczone są na prezenty dla dzieci i będą pobierane w dniu wydarzenia.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa w Kaszubskiej Gwiazdce do dnia 10 stycznia 2017 roku mailowo na adres: wydawnictwozkp@gmail.com bądź telefonicznie pod nr: 607 904 846

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd