25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kartuzach

15 styczeń 2017 r. (od godz. 15:00)
Kartuzy, ul. Klasztorna 1 - Kartuskie Centrum Kultury
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kartuzach

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kartuzach zaprasza do Kartuskiego Centrum Kultury na wspólną zabawę. W tym roku WOŚP grać będzie dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Od samego rana ponad 100 wolontariuszy kwestować będzie przy szkołach, kościołach i w innych wyznaczonych punktach. W samym sercu sztabu, czyli w budynku KCK już o godz. 15:00 rozpocznie się impreza integracyjna, podczas której wystąpią m.in.: zespół dziecięcy "Krôsniăta", Anna Brzeska, Hubert, VOX CORDIS, Beata Sypion, TUROK, Szubi Dubi oraz zespoły taneczne i muzyczne działające przy KCK. Podczas występów odbywać się będą licytacje, główne przewidziano o godz. 18:00 i 19:00.

Kartuskie Centrum Kultury gorąco zachęca do udziału i włączenia się w akcję pomocy innym poprzez udział w imprezie i licytacji.

Jeśli macie Państwo przedmioty które można by podarować na rzecz licytacji, to zapraszamy wszystkich darczyńców do przekazania ich w sztabie WOŚP w Kartuzach - kontakt z szefem sztabu Aleksandrą Lewną pod nr tel. 58 6812939 lub w sekretariacie KCK od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 17:00.

nadesłane: KCK

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd