25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chmielnie

15 styczeń 2017 r. (od godz. 15:00)
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chmielnie

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zaprasza do wspólnej zabawy w ramach 25. Finału WOŚP. Na wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć orkiestrę Owsiaka, czeka wiele atrakcji.

Podczas imprezy finałowej zaprezentują się dzieci z chmieleńskiego przedszkola oraz ze świetlicy wiejskiej w Maksie, które zagrają na bum-bum rurkach. Nie zabranie również grupy z zajęć wokalnych działających w GOKSiR prowadzonych przez Joannę Bielińską. Gościem specjalnym będzie Patrycja Etmańska - finalistka Kaszubskiego Idola. A całą imprezę poprowadzi zespół Delecto, a o pyszny poczęstunek zadba KGW Kozyczkowianki.

Bardzo wiele firm i ludzi dobrej woli przeznaczyło już fanty na loterie oraz licytacje. Chmieleński sztab otrzymał zestaw galanterii skórzanej, piękne aksamitne apaszki i biżuterie, bony do fryzjera na strzyżenie damskie i męskie, anielskie dekoracje, kaszubskie kufle i figurki, kupony na pizze, wiele gadżetów sportowych, cztery płyty zespołu Sarcast, w tym jedną w wersji winylowej. Wszystko to i wiele innych wspaniałych rzeczy będzie można wylicytować lub wygrać w niedzielnej loterii!

GOKSiR w Chmielnie zaprasza do wspólnej zabawy w dobrej sprawie!

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd