Ferie w gminie Sulęczyno

16 - 20 styczeń 2017 r.
Sulęczyno - Biblioteka i GOK

W pierwszym tygodniu ferii biblioteka w Sulęczynie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 10 lat na warsztaty artystyczno-plastyczne, natomiast w Gminnym Ośrodku Kultury można będzie zagrać w piłkarzyki.

Biblioteka w Sulęczynie zaprasza w pierwszym tygodniu ferii w godzinach 11-13 na warsztaty artystyczno - plastyczne dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. W drugim tygodniu ferii na spotkania zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10-13. W programie przewidziano m.in. zajęcia artystyczne, gry i zabawy, ognisko, wyjazdy. Przewidziana liczba uczestników 20. Na 27 stycznia zaplanowano spektakle teatralne, które odbędą się w Sulęczynie, Węsiorach i Mściszewicach. Szczegółowe informacje znaleźć można tutaj.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« kwiecień 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd