Festyn z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Pomieczyno

15 styczeń 2017 r. (od godz. 14:00)
Zespół Szkół w Pomieczynie
Festyn z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Pomieczyno

Orkiestra Owsiaka zagra w Pomieczynie już po raz ósmy. W tym roku pieniądze zbierane będą na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Program:
14.00 - powitanie gości
14.15 - występ chóru z Pomieczyna
14.30 - Gwiazdki z Wilanowa
15.00 - występ KZPiT Przodkowianie
15.30 - występ zespołu muzycznego Premium
16.00 - aukcja
16.30 - wspólna zabawa przy muzyce
17.00 - zakończenie festynu

Wolontariusze będą kwestować na rzecz Orkiestry przed każdą Mszą Św. przy bramach kościoła.

W czasie festynu dobrą zabawę zapewni zespół Premium. Goście będą mogli miło spędzić czas w kawiarence przy kawie, ciastku, zapiekance lub chlebie ze smalcem. Można będzie skorzystać z wyrobów cateringowych przygotowanych przez Radę Rodziców ZS w Pomieczynie. Organizatorzy zapraszają do udziału w aukcji i loterii.

fot. źródło: www.przodkowo.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd