Koncert Kolęd w Mściszewicach

15 styczeń 2017 r. (od godz. 12:30)
kościół w Mściszewicach
Koncert Kolęd w Mściszewicach

Wójt Gminy Sulęczyno oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zapraszają na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Małgorzaty Szmudy-Sycz i Pawła Nowaka.

W programie koncertu znajdują się polskie i kaszubskie kolędy i pastorałki. W swoich niecodziennych aranżacjach duet wykorzystuje pełnię możliwości akordeonu oraz niezwykle szeroką skalę wokalistki. Zespół wędruje między brzmieniami ludowymi, klasycznymi i jazzowymi, czyniąc tym samym swój koncert wielobarwnym dźwiękowo i różnorodnym stylistycznie.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd