III Grand Prix GKS "Cartusia" w biegach narciarskich - I etap

14 styczeń 2017 r. (od godz. 11:00)
Kartuzy, trasy narciarskie na Bilowie
III Grand Prix GKS "Cartusia" w biegach narciarskich - I etap

Sekcja narciarska GKS Cartusia Kartuzy zaprasza do udziału w III Grand Prix w biegach narciarskich. Zawody adresowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Młodzi narciarze rywalizować będą pod okiem Janusza Meissnera.

W Grand Prix mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawodnicy będą rywalizować w następujących kategoriach:
A - dziewczęta z kl. I-III 2007-2009
B - chłopcy z kl. I-III 2007-2009
C - dziewczęta z kl. IV-VI 2004-2006
D - chłopcy z kl. IV-VI 2004-2006
E - dziewczęta z gimnazjum 2001-2003
F - chłopcy z gimnazjum 2001-2003

Zawody będą przeprowadzone w stylu dowolnym. Pierwszych sześciu zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma po zakończeniu Grand Prix dyplomy, a pierwsza trójka puchary.

Wyścigi rozegrane będą na dystansach odpowiednich dla poszczególnych kategorii wiekowych. Zawodnicy za udział w poszczególnych etapach otrzymają ilość punktów odwrotną do zajętego miejsca, np.: wyścig ukończyło 5 narciarzy: pierwszy - 5 pkt, drugi - 4 pkt., itp. Sklasyfikowani będą wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli dany bieg. W klasyfikacji końcowej natomiast ci, którzy uczestniczyli w co najmniej połowie zawodów. W szczególnym przypadku, gdy zawodnik Cartusii weźmie udział w tym samym czasie w zawodach ogólnopolskich, to otrzyma tyle samo pkt co zwycięzca danego etapu. Zwycięzcami Grand Prix zostaną narciarze, którzy uzyskają najwięcej punktów. O wszelkich sprawach nie ujętych w niniejszym regulaminie decyduje organizator.

Organizatorem III Grand Prix GKS Cartusia Kartuzy jest sekcja narciarska, odpowiedzialny - Janusz Meissner.

nadesłane
fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd