Turniej Piłki Nożnej Halowej - Somonino Cup

28 styczeń 2017 r. (od godz. 08:30)
Somonino, Hala Sportowa
Turniej Piłki Nożnej Halowej - Somonino Cup

Turniej piłki nożnej halowej adresowany jest do drużyn juniorskich z rocznika 2000 i młodszych. Są to kolejne już rozgrywki w tegorocznej edycji cyklu Somonino Cup.

Regulamin turnieju:
- Organizator: Amator Kiełpino, Zespół Szkół w Somoninie
- Nagrody: dyplomy dla wszystkich zespołów, puchary dla pierwszych czterech drużyn, medale dla zawodników wszystkich drużyn, nagrody indywidualne dla zawodników
- Ubezpieczenie: uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny
- Uczestnicy: 12-tu zawodników ur. w 2000 r. i młodszych, bramkarz może występować w dwóch drużynach
- Czas gry: 10 min. bez przerwy
- Kary: minutowe oraz czerwona kartka
- Przepisy gry: gra z bramkarzem bez ograniczeń, bez fauli akumulowanych, pozostałe przepisy zgodne z przepisami gry w futsal
- Kolejność: liczba punktów, bezpośredni pojedynek, lepsza różnica bramek, większa liczba zdobytych bramek, rzuty karne

W meczach fazy pucharowej zakończonych remisem będą wykonywane rzuty karne (po 3), później po 1 do rozstrzygnięcia.

Awans do ćwierćfinałów uzyskują dwie pierwsze drużyny w każdej grupy oraz dwie z trzecich miejsc z najlepszym bilansem. W tej fazie rozgrywek nie mogą trafić na siebie drużyny z tej samej grupy. Drużyna z najsłabszym bilansem z miejsc trzecich oraz drużyny z miejsc czwartych zagrają o miejsca 9-12.

Pierwszym przeciwnikiem drużyny "najsłabszej" z miejsc trzecich będzie drużyna z najgorszym bilansem z miejsca czwartego.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd