Konwent Fantastyki w Baninie

19 - 21 maj 2017 r. (od godz. 17:00)
Banino, gimnazjum przy ul. Lotniczej 15
Konwent Fantastyki w Baninie

VIII SPOT-kanie z larpami czyli konwent fantastyki, odbędzie się w dniach od 19 do 21 maja na terenie gimnazjum w Baninie.

Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom jako partner generalny Klubu Fantastyki Zardzewiały Topór, zaprasza do udziału w VIII SPOT-kaniu z larpami. SPOT odbędzie się w dniach 19 - 21 maja 2017 roku na terenie gimnazjum w Baninie, przy ulicy Lotniczej 15.

VIII edycja konwentu rozpocznie się o godzinie 17:00 w piątek i zakończy o godzinie 17:00 w niedzielę. Tegoroczny SPOT zapewni uczestnikom łącznie 48 godzin pełnych zabawy, w tym: larpy, gry terenowe, rpgi, planszówki oraz wiele innych atrakcji.

W związku, iż konwent obciążony jest kosztami (noclegi, prąd, woda w szkole - miejsce konwentu itd.), wprowadzone zostały niewielkie opłaty.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd