Obchody Bezpiecznego Dnia Internetu 2017

6 - 24 marzec 2017 r.
Kartuzy, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Gdańska 15
Obchody Bezpiecznego Dnia Internetu 2017

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Janusza Żurakowskiego w Kartuzach włącza się po raz 6. w obchody Bezpiecznego Dnia Internetu 2017 "Razem zmieniamy internet na lepsze".

W ramach obchodów zapraszamy uczniów klas III-V szkół podstawowych na warsztaty edukacyjne związane z zagrożeniami w sieci - "Sieciaki.pl".

W programie zajęć oglądanie pouczających kreskówek, dyskusje na temat cyberprzemocy, zabawy integrujące grupę oraz liczne zagadki związane z niebezpieczeństwami czyhającym na najmłodszych internautów w sieci.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są w Czytelni Popularnonaukowej - parter budynku Biblioteki pokój nr 2 lub telefonicznie (58) 681 15 15 wew. 25

Termin zajęć: do 24 marca 2017 r.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd