"Weekend za pół ceny" w Gminie Żukowo

1 - 2 kwiecień 2017 r.
Gmina Żukowo
"Weekend za pół ceny" w Gminie Żukowo

W Gminie Żukowo projekt "Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" odbędzie się w terminie 1-2 kwietnia 2017 r. w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych Partnerów, którzy włączyli się do akcji.

Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie lokalnych firm, poprzez ich sprzedaż za pół ceny.

Skorzystać będzie można ze zniżek m.in. w klubach fitness, salonach kosmetycznych, obiektach gastronomicznych i hotelarskich itp. Miejsca, które wezmą udział w akcji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami.

Zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu i śledzenia strony www.zukowo.pl, gdzie będą aktualizowane informacje o partnerach akcji.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych akcją zachęcamy do zgłaszania swojego udziału. Zgłoszenia lub pytania od przedsiębiorców prosimy kierować na e-mail: r.cebela@zukowo.pl lub telefonicznie: 58 685 83 08.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd