Spotkanie ze specjalistką w zakresie systemowej terapii rodzin w Sierakowicach

25 marzec 2017 r. (od godz. 16:30 do godz. 20:30)
Sierakowice, Kościół św. Marcina
Spotkanie ze specjalistką w zakresie systemowej terapii rodzin w Sierakowicach

Zapraszamy na spotkanie z Iwoną Niedbalską, lekarz pediatra, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz pięcioletniego studium podyplomowego w zakresie systemowej terapii rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego.

Spotkania odbędą się 11 marca oraz 25 marca w kościele parafialnym pw. Św. Marcina w Sierakowicach. Szczegółowych informacji udziela Maria Karolak, 609 180 881

Program spotkania 25 marca:
16:30 - 18:00 Wykład na temat: Miłość, gniew i medycyna. Depresja u dzieci i młodzieży. Bierna agresja. Jak im zapobiegać, rozpoznawać i leczyć?
18:00 - 19:00 Przerwa na kawę i herbatę w domu katolickim przy kościele. W kościele Msza św.
19:00 - 20:30 Warsztaty na temat: Jak sobie radzić z własnym gniewem?

www.pelplin.oaza.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd