Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Kick - Light

24 - 26 marzec 2017 r.
Kartuzy, Gimnazjum nr 1, ul. Piłsudskiego 10
Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Kick - Light

W dniach 24-26.03.2017 w Kartuzach na sali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ul. Piłsudskiego 10, odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Kick - Light pod patronatem Burmistrza Kartuz .

Ważenie zawodników odbędzie się w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w piątek 24 marca w godzinach od 12-16.

Start imprezy planowany jest na 25 marca od godziny 8:00. Walki potrwają do późnych godzin popołudniowych. Podobnie będzie dnia 26 marca, kiedy zmagania rozpoczną się o 8:00 i potrwają do późnych godzin popołudniowych z przerwą na uroczyste otwarcie o godz 14:00.

Organizator szacuje przyjazd 200 zawodników z ponad 50 klubów. Kartuzy będzie reprezentować 20 osób w tym Mikołaj Krause i Rafał Jaszczuk, którzy bronią tytułów Mistrzowskich z przed roku. Pragniemy zaprosić wszystkich fanów sportów walki na zmagania kickboxerskie. Wstęp wolny.

nadesłane, fot. archiwum

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd