Zawody Strong Man w Kartuzach

14 maj 2017 r. (od godz. 14:00)
Kartuzy, Rynek
Zawody Strong Man w Kartuzach

Startuje sezon zawodów Strong Man. Na Kartuskim Rynku już 14 maja zmierzą się najsilniejsi z najsilniejszych. W składzie sędziowskim pojawi się Mariusz Pudzianowski.

Najsilniejsi znów zawitają do Kartuz. Wszystko z okazji Pucharu Polski STRONGMAN. Gościem specjalnym imprezy będzie Mariusz Pudzianowski.
Najpopularniejszy polski siłacz tym razem pojawi się w roli sędziego.

Uczestnikami zawodów będą: Rychłowski, Wejer, Kopacki, Czapiewski, Chiechanowski, Wlizło, Lademann oraz kartuzianin i zawodnik Grupy Słabek Maciek Hirsz, który również organizuje imprezę. Gorąco zachęcamy wszystkich do kibicowania Maćkowi i wszystkim uczestnikom.

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Kartuz. Zawody sędziować będą: Mariusz Pudzianowski oraz Mateusz "Sumik" Ostaszewski, zwycięzca tegorocznych zawodów Arnold Amateur World Championships.

Impreza odbędzie się 14 maja (niedziela) o godz. 14 na kartuskim Rynku. Wstęp wolny.


nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd