Ultramaraton Kaszubska Poniewierka

16 wrzesień 2017 r.
Sopot/ Koszałkowo - Wieżyca
Ultramaraton Kaszubska Poniewierka

Ultramaraton Kaszubska Poniewierka to bieg przełajowy o charakterze górskim. Uczestnicy mają do wyboru dwie trasy - na 30 i 100 kilometrów.

Bieg rozpoczyna się u podnóża Łysej Góry w Sopocie. W tym miejscu wystartuje do stukilometrowej, przełajowej trasy. Po drodze na uczestników czekają Checkpointy z płynami i jedzeniem. Na trasie towarzyszy biegaczom odpowiednia asysta.

Meta zawodów to teren ośrodka Wieżyca - Koszałkowo nad jeziorem Ostrzyckim.
Dodatkowa 30- kilometrowa trasa to pętla Koszałkowo - Koszałkowo w równie wymagającym terenie.

Bieg startuje 16 września. Zapisy elektroniczne ruszyły 6 marca, a zakończą się 13 września. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie.

Więcej informacji na profilu FB.

inf. www.kaszubskaponiewierka.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2018 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd